Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně. George byl tisíckrát hezčí než pitomej Bieber, chceme zpátky Harrisona! Ten měl styl, umel se poradne obliknout. Bieber se umi akorat ostrihat na pankáče a to je jeden z nejhorších účesů vsech dob.
    I loved you George.
    Proc jsem se nemohla narodit driv a v Anglii, abych Te zažila, proc?
  • milý georgi všem nám moc chybíš jsi z beatles nejhezčí a máš krasný hlas a mrzí mně že jsem se tebe ani johna nedožila ( 2004 jsem se narodila *9*
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Kéž by ses mohl vrátit, Georgie... Chybíš nám ♥
  • Byl to hezký chlap a měl krásný hlas.
    Když si vzpomenu, co o sobě tenkrát říkali, že jsou slavnější, než Bůh..
    ale oni asi vážně byli.
    Už se to nevrátí. Sbohem, George. <3
  • Všechno nejlepší k Tvým nedožitým narozeninám. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomene, Georgi..
  • R.I.P. George Harrison
  • Všechno Nejlepší K Narozeninám
  • všechno nejlepší k narozeninam *3* skoda ze umřel *9*
  • Všechno nejlepší k narozeninám skoda ze si umrel *10*
  • nic proti ale on uz v roce 2001 umrel tak nemuze hrat v tech filmech a skladat songy , ale jinak je to druhej nejlepsi kytarysta 20 stol.
    hned po Paul McCartneym *3*
  • Pane bože vrat nám George a my ti dáme Justina Bíbra (nevím jak se to píše to ohavné jméno *16* )
  • George prosím vrat se zpátky moc nám tady chybíš. My ti dáme co si budeš přít jenom se vrat nic jinýho po tobě necheme *9*
  • Přesně tak,máš pravdu! Nikdo už nemůže být takovej,jako byl Georgie,a proto vždy budu myslet na to,jak moc na tomto světě (i s Johnem) chybí. Lidi,kteří kritizují George a ostatní "brouky" jsou nenormální! Jasně, můžou se jim (i když já osobně to nechápu) třeba nelíbit jejich songy,ale navážet se do nich tak to ne! Doufám,že se mnou souhlasíte,lidi... *3* *14* *14* *14* *14* *4* *1* *7* *14* *14*
  • Ne,George měl narozeniny skutečně 24.února,sice to téměř nikdo (aspoň z těch koho znám) neví,ale je to tak... *8* *3*
  • siky25

    Re: John

    Johna na harmoniku naučil sice George, ale Smith jeho strýc *3*
  • xniky

    špatné datum narození

    George se narodil 25.února 1943 a né 24. *16*
  • hapetrus

    Georgi

    Nevím, ale přeju mému milému beatlu Georgovi který už tu není s námi, pořád hodně fanoušků a moc mu přeju tu nesmrtelnost kterou s ostatními Beatly vytvořil. Jsou jedineční a on tu stejně jako John moc, moc chybí! Souhlasíte? Pet. *4*
  • georgeharrison1943

    Re: George is my love

    To jsem psala já za Jirku georgeharrison tak promiňte za ženský rody *1* *1*
  • georgeharrison1943

    George is my love

    George je super jsem do něho blázen jak něco *14* *14* Nevim co bych dělala bez něho furd ho musím poslouchat *14* *14* Nikdo už se nikdy nevirovná Georgi *15* *15* *4* GEORGE FOREVER!!
  • georgeharrison

    Re: Vy jste všichni blbí.

    Njn Pavlík a Peťuklka naše chytrá hlavinka *3* *3* *15* *15* *5* *5* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit