Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Waaau!!!!!

    ze KOHO stranky??? *14* tak to ja teda tiež!!!!! *3* *1* sa tesiiiim *3*
  • Erosek

    Erosek je nejlepší *14*
  • Tak se mi vtírej

    Tak se mi vtírej - převzato od Eros Ramazzoti, píseň Un nuovo amore, album Nuovi eroi, 1986. *3*
  • Tak se mi vtírej

    Tak se mi vtírej - převzato od Eros Ramazzotti, písen Un nuovo amore, album Nuovi eroi, 1986. *3*
  • test

    Mne to jde Kamčo
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Eros je talent který se rodí snad jednou za 100 možno 200 let a já sem velice ráda že žiji právě teď a mohu si to plně vychutnávat!!!
  • Domo mia

    nuova canzone di Eros Ramazzotti- "Domo mia" con Tazenda....Bellisima canzone!!!! Bravo Eros *4* *14*
  • Eros na STV !!!

    Všetkým fanúšikom maestra doporučujem sa pozerať v pondelok 30.7,o 12.45h na stv 1 na seriál ságy, má tam byť zaujímavá reportáž o Erosovi!!!
    • Re: Eros na STV !!!

      Dik za info Peter!! *3*
  • Eros je božský!!!!!

    Eros je vážně ten nejlepší zpěvák, kterého znám a doufám, že bude mít brzy koncert v Praze!!!!Určitě by to potěšilo všechny jeho fanoušky:))))
    • Re: Eros je božský!!!!!

      souhlasím s tebou ,viděl jsem ho na živo 5 x , z toho 2x ve vidni,1x v salzburgu,1x v Grattzu a 1 x v Pule ve venkovním starobilém amfiteátru a byl famozní,ale u nás v paroubkově nebude,nemá to tu rád v 96 roce mu naši kokoti nevyšli vstříc a tak zrušil koncert.Letos pojede turné zas a do vidne neni daleko ,stoji to cca 50Eur

      čauky

      šimi
      • Re: Re: Eros je božský!!!!!

        nevite kdy bude koncertovat nekde v evrope letos..?diky *3*
  • Eros?:-!

    cauvec. Sorry ale pridu s negativní zprávou...erose vůbec nesnáším...nevim proč ale proste neeee...mi nesedl...Já spíš robbieho williamse...
    • Re: Eros?:-!

      dík za negativní zprávy...jsi buď idiot, nebo nemáš hudební sluch... Mimochodem Robbie Williams je hovado nejhoršího kalibru... Jak ho někdo může srovnávat s Erosem...Příjemný den, A. *5*
      • Re: Re: Eros?:-!

        no každý má prostě svůj názor ale podle mně je nej zpěvák EROS! *14* *14*
      • Re: Re: Eros?:-!

        Tiez mam 1000 argumentov preco je Eros lepsi, ale ved to je fuk... Kamca ma pravdu! Ak niekto studuje Erosove stranky len preto aby sem napisal nieco taketo, musi sa fakt strasne nudit... :)
    • Re: Eros?:-!

      eros umí hrát na 5 hudebních nástrojů,skládá hudbu pro sebe,dobil ameriku italštinou což u amerických pacientů je téměř nemožné............a robie....neumí hrát na nic jen na španělku 6 akordů a jen kráká a kráká
      to se vůbec nedá porovnat
      mercedes-trabant *1*
      • Re: Re: Eros?:-!

        se hned zacnete hařtežit *3* je to jen muj nazor...vám ten váš taky neberu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit