Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • You are so stupid!!!!

    TI FA BENE? Buď tak laskav a neurážej.Nesaháš mu ani po kotníky,tak si ho laskavě neber do úst a nepiš takové ubohé urážky! Jestli se ti jeho hudba nelíbí,tak jsem nechoď a běž jinam!!! CAPISCI!!!
  • ...

    Jo, přesně tak...To mam tak rady tahle lidi co urazej a sami nic nedokazali!!! *13* *10*
  • Eros-10 anni con te :-)

    Eros-ti ascolto dieci anni.Che lungo tempo davvero.Il tuo primo album,ho comprato ad Autogrill-Autostrada A1,vicino Lago di Trasimeno!Quasi luglio-agosto 1996.Non´é cosí possibile.Possibile é che la tua musica é tanto buona e tanto suggestiva. Eros-Grazie
  • Erosi-10 let s tebou

    Erosi posloucham te 10 let.Tvoje prvni album jsem si koupil na dalnici A1 pobliz Trasimenskeho jezera. Prelom cervenec-srpen.Neni to tak dulezite.Dulezite je ze tvoje hudba je tak dobra a tak pusobiva. Erosi Díky
  • Erosek je vážně úžasnej krásnej a sexy chlap.. a jeho hudba je jestě nádhernější... Forsa Eros..... *14* *14*
  • Nový překlad

    Podívejte se pokud budete chtít na www.supermusic.cz a vyhledejte si Erose a pak klikněte na překlady. Poslal jsem tam překlad písně "Fuoco nel fuoco".Nějaké chyby tam asi budou,ale mějte na paměti,že nejsem překladatel. :-) Je to pod přezdívkou Amicotreno
  • Re: překlad

    Bravo, bravo! *4*
  • Calma apparente

    Všimli jste si, že zde v diskografii chybí Erosovo poslední album? To přece tak nemůžeme nechat! *8*
  • Calma apparente

    Už jsem to zařídila, už je tam zařazené *4*
  • Re: www. stránky eros

    ... já se taaak těším na Vánoce! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit