Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proutník

    Zdravím všechny príznivce Erose. Holky chtěla jsem se zeptat, myslite si že eros je proutnik a sukničkař ?? Víte ja neumim italsky, takže stech jeho rozhovoru a textu atd. rozumim leda tak prd. Já si tedy myslim že je !! A neni nejaka z vas jestli ted ma nas milacek nejakou slecnu, pani ?? *4*
  • Re: Ubohý ital

    Trapka si ty!!! A taka velmi uboha! Nechapem co sem vobec ides ty tela... Maj sa, neobchenduj a neotravuj nas tu tymito tvojimi blbostami! P...
  • Re: Re: Re: Ubohý ital

    tvůj humor zdá se mi býti dosti divný :/ *9* ... ať si každý myslí co chce, Eros je jednička, je to PAN zpěvák a muzikant!
  • Re: Re: koncert v Praze

    v únoru bude v Košicích a v březnu v Mnichově, po pražském zážitku určitě ještě jeden z nich navštívím! Eros byl fantastickej!
  • Re: Re: Ubohý ital

    Jen se nezblaznete kvuli jednomu sexy chlapovi..holky jste dobry ja si nej zkusila jaky budete mitr nazor...jste lvice hahah jen tak dal...mimochodem erosse mam rada..byla to jen zkouska pekne ste mi dali do fraku..jsem na vas pysna pa...Ps doufam ze se Erosek vrati do Prahy
  • Eros v televizi

    Eros ve zprávách na tv prima *14*
    http://www.iprima.cz/videoarchiv/ 29921
  • Re: Ubohý ital

    Ubohá jsi ty. Docela by mě zajímalo co umíš.40 milionu cd by jsi asi neprodala co? Ty trapko trapná *4*
  • Re: koncert v Praze

    To se dalo čekat. Je prostě nej nej nej. A fakt kránej.
  • Re: Re: eros

    jo jo moc dekuji jsi skvela !!
  • vlasticka21

    Re: eros

    Koncert byl vážně perfektní, Eros vypadal skvěle. Myslím, že se nikoho nedotkl, podium bylo od lidí dost daleko *9*
    jinak fotky můžeš najít na erosramazzotti.tv v menu si vybereš jazyk pak forum, potom si vybereš photos (concerts)&stories a tam praga 17. 11
  • eros

    Vcera jsem mela nejhorsi den..nedostala jsem se na Erose *8* Kvuli smule a vseho jsem si jeho koncert nemohla dovolit. Tak vam zavidim ze jste ho vieli a slyseli muselo to byt krasny !! A ja neverim ze se sem jeste vrati. Vcera jsem nervama brecela!! Holky vy jste se tam meli. Mne je 21 let ale ja ho tak zboznuju a miluju..ze az to prehanim. Nemate nekdo nejaky fotky z koncertu ?? A reknete sluselo mi to..byl u nekoho blizko dotkli jste se ho ?? Zavidim vam ani nevite jak !! *4* *9*
  • vlasticka21

    Re: Ubohý ital

    Nechápu když někdo nemá někoho rád, že si dá tu práci, najde si o něm stránky a pak o něm píše s prominutím sr***. Děvče spíš ty si pěkně ubohá .... Když se ti nelíbí tak ho neposlouchej a fanoušky neotravuj svými stupidními příspěvky *5*
    Krásný den *14*
  • Re: Ubohý ital

    co k tomu dodat? Když se ti nelíbí tahle hudba tak alespoň nepiš že je to ubožák! Sama jsi hodně ubohá a nemáš ani hudební sluch, ani srdce, jediný co máš je nenávist.. Je mi tě fakt líto. Bohužel lidí jako ty je tady v tý republice většina, taky podle toho to tak vypadá... Nepochopím tenhle svět... *13*
  • Re: Re: koncert v Praze

    No v doufáááám že zase co nejdříve přijede!!!! Už aby to bylo, opravdu fantastická show to byla... GRANDE GRANDE EROS!!!! *5*
  • Ubohý ital

    Eros Ramazzotti je ubožák ! Všechny pisničky má na jedno brdo, jedna a ta samá melodie. Není to žadná hvězda a nikdy to nebyla hvězda. Je ošklivej a hodně trapnej. Nechápu jak někdo za nim muže šílet, je to jen komediant. Už by konečně mel skončit a přestat obtěžovat lidi se svýma stupidnima pisničkami. Pa mějte se krásně !! *3*
  • vlasticka21

    Re: koncert v Praze

    Taky se musím přidat *14*
    BYLO TO PROSTĚ DOKONALÝ, NEMĚLO TO CHYBU... snad nám zase brzy přijede *14*
  • koncert v Praze

    KDO NEBYL NA PRAŽSKÉM KONCERTU 17.11.2009 TAK O HODNĚ PŘIŠEL!!! BYLO TO BÁJEČNÝ, ÚŽASNÝ, ITALSKÝ, SKVĚLÝ!!! *14*
  • Prodám vstupenku

    Nepostrádá ještě někdo lístek k stání u podia? Předal bych ho před koncertem. Kdyžtak pište nebo volejte 720527059
  • Setlist

    Ahoj!
    Už je známý setlist? Já ho pořád nemohu nikde najít. Písněte mi prosím kdyžtak na mail. Díky
  • Re: koupim listky na koncert

    Dobrý den,
    mám 2 lístky na stání na koncert Erose 17.11.
    Napište v případě zájmu. Cena 790,-Kč/ks

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit