Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eros

    Ciao ragazzi e ragazze, Eros je opravdu fantastický! Mám všechny alba od roku 1988 a DVD Eros Roma Live! Jeho hlas je fantastický a hlavně ho obdivuji jako skladatele, protože tolik nádherných písní od jednoho autora, to je prostě super. A jeho hra na kytaru je taky unikátní. Někomu by se mohlo zdát že písně jsou si hodně podobné, ale podle mně má káždá jeho píseň své vlastní kouzlo a každá vyjadřuje něco jiného. I když Eros není můj nejoblíbenější zpěvák, (protože číslo 1 je u mně Zucchero, ale toho asi nikdo z vás nezná) tak přesto ho budu vždy obdivovat! Díky němu jsem totiž získal lásku k italské hudbě. Bylo mi tehdy asi 8 když jsme jeli do Itálie a mamka mi dala v autobuse do uší Erose Ramazzottiho. Bylo to prostě fantastický!... Takže Grazie mille Eros.. Ciao *5*
  • To je bomba!!! Se mnou by to asi taky seklo. Já už týden pátrám jak koupit lístky na koncert do Vídně, chci jet taky, mooooc! Kde jste koupili lístky, prosím, poraďte. Můžete napsat i na můj soukromý e-mail (viz. výše). Já jsem z Brna. A vy? Pište, pište...:-) Díky předem! Kamila
  • Vážení, my jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 20.4.2006 směr Vídeeeeeeeeeeeeeeeň asi to s náma sekne.
  • Hmmm...opravdu doporučji navštívit domovské stránky - je tam spoustu videoklipů a dokonce sám Eros tam odpovídá na otázky. POŽITEK!!!
  • Eros je velkolepý !!!

    Eros je tak dobrej že ho v brzké době jen těžko někdo překoná !!!
  • Zdravím ja jsem také velká fanouška Erose a doporučuji navštívit oficialní stranku Erose která je teť vynovená a je tam spousta videoklipú je to nádhera!!!
  • Erosíček

    Erosíček to je mazlíček je proste k nezaplacení!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ramazzotti je proste jedna neuvjeritelná nepopsatelná fantazie!!! A je neskutečne sexy!!!
  • Ramazzotti je profík

    Ramazzotti je nejvetší profík jakého znám mam všechny jeho albumy je to proste boh!!!
  • Tour

    Nejblíže, co se týče vzdálenosti, je koncert 20.dubna 2006 ve Vídní.
  • nikdo nemiluje erose vic nez ja !!!! a to od r. 1987!! mam vsechny jeho LP, SP i CD! Koncert nejblize Praze je kde???? M.
  • Eros tour 2006

    Ja mám také "jen" 2 DVD - "Eros Ramazzotti Stilelibero" a "Eros Roma Live". Poslední jmenované je dvoj DVD a je asi zatím to nejlepší, co jsem viděla. V říjnu 2005 o něm vyšla kniha v Itálii, která se jmenuje "Eros Lo Giuro", je dělaná formou rozhovoru. Přávě se ji pokouším číst. Data turné:(jestli někdo pojede, dejte vědět) 16 marzo: Ancona (Palarossini); 19 marzo: Firenze (Nelson Mandela Forum); 22 marzo: Bologna (Palamalaguti); 24, 25, 27, 28 marzo: Milano (Forum); 30 marzo: Lione (Hall Garnier); 1 e 2 aprile: Ginevra (Arena); 4 aprile: Parigi (Bercy); 6 e 7 aprile: Bruxelles (Forest National); 10 e 11 aprile: Rotterdam (Ahoy); 13 aprile: Nizza (Nikaia); 18 aprile: Salisburgo (Stadthalle); 20 aprile: Vienna (Stadthalle); 22 aprile: Budapest (Sporthalle); 24 e 25 aprile: Zurigo (Hallenstadion); 27 e 28 aprile: Roma (Palalottomatica); 1 maggio: Pesaro (BPA Palace); 4 maggio: Marsiglia (Dome); 6 e 7 maggio: Monaco (Olympiahalle); 9 maggio: Torino (Mazda Palace); 12 maggio: Amburgo (Color LineArena); 14 maggio: Norimberga (Arena); 16 maggio: Stoccarda (Schleyerhalle); 18 maggio: Oberhausen (König Pilsner Arena); 19 maggio: Colonia (Kölnarena); 21 maggio: Francoforte (Festhalle); 23 maggio: Dortmund (Westfalenhalle) e 25 maggio: Kempten (Big Box).
  • EROSÍČEK JE PAN ZPĚVÁK

    AHOJKY, RÁDA SI PŘEČTU, ŽE JE EROS JEDNIČKA. JSEM JEHO MUZIKOU ASI POSEDLÁ, ŠKODA ŽE VYŠLY JEN 2 DVD (ALESPOŇ O JINÝCH NEVÍM). JEHO MUZIKA JE PRO MĚ DROGOU. ONA K NĚMU PATŘÍ I TA KRÁSNÁ ITALŠTINA, NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BY ZPÍVAL TŘEBA ANGLICKY - PROSTĚ EROS A JEHO NÁDHERNÝ JAZYK - TO JE BOMBA. JE TO PROSTĚ "PAN ZPĚVÁK".
  • EROS per sempre

    Calma apperante jistěže mám-SUPER! Koupila jsem si ho hned první den, co u nás vyšlo:-) Pište, prosím, i své e-mail adresy ať můžeme komunikovat. A presto Kamila K.
  • Eros uz me provazi zivotem nekolik let. Miluji jeho hudbu a i texty ma nadherne. Holky, kdypak je to turne? Nemate k nemu vice informaci, prosim? Ozvite se! Dekuji
  • Ciao a tutti!

    Un saluto a tutti! Máte nové CD Calma apparente? Je báječné. Já bych prohlásila, Eros je jako víno, čím starší tím lepší. Doufám, že se mi jednou podaří zajít na některý jeho koncert. Ciao in musica da sempre ;)
  • Eros

    Jsem také VELKÁ fanynka Erose a hledám někoho stejně zapáleného. Brzy je tu nové turné! /shoda jmen jen náhodná/
  • eros

    eros je jednička.jeho berlínský koncert byl SUPER.je prostě sladkej.
  • prva sprava

    Ahojte*1*
    kdeze sa nam stratili nase prispevky? Akoze musime zacat odznova??? Aha. Prave som sa dozvedela ze I belong to you je druha najhranejsia pesnicka v Europe za rok 2006... To je bomba!!! *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit