Přejít na výpis diskuzí

DJ Tiësto

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tiesto

    ahojky kolik stojí přesně vstupenka na tiesta *1*
    • niobe10

      Re: tiesto

      já za něj dala 890kč.... *15*
  • :)))

    Tiesto bude v červnu v Brně :)))
  • tiesto

    prestižního časopisu DJ Magazine Top 100 DJ''s. Ve Spojených státech byl vyhlášen za nejlepšího zahraničního dj. A začátkem května letošního roku uspořádal koncert na fotbalovém stadionu Gelredome v holandském Arnhemu pro 25 000 lidí. Ve stejnou dobu mu vychází zbrusu nové "dvoucédé" Nyana, na které už jsou také vynikající ohlasy.
  • ...

    Čest lidi...Kamoška chce vědět jestli ma Tiesto přítelkyni???....prosím odpovězte mi!!!
    • Re: ...

      Zdravim, údajně by přítelkyni mít měl, někde jsem zaslech, že je to ta z klipu Dance4life, jako i doopravdy *4* Kamarádka si dělá zálusk *7*
      • tiesto.com.cz

        Re: Re: ...

        m přítelkyni a chtějí se na podzim brát... *9* *9*
      • patina

        Re: Re: ...

        Tsk to ti děkuju,už nebudu muset poslouchat ty její kecy!!...Viděla totiž koncert EOL tak jak se na konci objímal s tím chlapem tak už myslela,že je na kluky!!!....No prostě puberťák!!! *3* *3* *3*
  • zoufalka24

    Tiesto

    Tiesto je ženatý,jeho manželka se jmenuje Rebecca,byla s ním v praze na party 18.9.09 v O2 aréně.
  • ne neni mrtvej nevim kterej blbec to vymyslel...byl akorat nemocnej...sned bys tomu neverila ze je mrtvej....
  • no to je je suprovej ale uz by si mohli zmenit u nej ty chybny udaje....dyt v roce 1983 mu bylo uz 14 let *4*
  • je úúžasnej..na díze se to rozjede vždycky když pustí jeho písničku *14*
  • Luky1987

    DJ Tiësto🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit