Přejít na výpis diskuzí

DJ Tiësto

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niobe10

    Tiesto

    těším se moc....na Tiesticka *14*
  • tiesto

    zapomenete na všechno kolem. Tiësto je také velmi uznávaným remixerem. Jeho remix Delerium''s Silence znamenal zcela jasný průlom na britských ostrovech, kde se deska držela několik týdnů v britské TOP 10. Byl to také první taneční track, který hrála v denních časech rádia v Severní Americe! Tiësto hrál už snad ve všech významných klubech po celém světě. Letos v létě jej můžete například
  • tiesto

    pro mtuhy:hm dobre okopirovany z nejakejch stranek.....to bych umela i ja....a psat sem to uz nemusis uz jsem to sem psala ja...je to uz dlouho...tak se te zeptam jak je tiesto vyskej???
    • Re: tiesto

      Spíš Trapkovko než Trancovko: Hele holka-ty jsi asi málo trapná, že?,Nevím proč musíš těma sračkama každýho urážet!!To, že se Tiësto hraje diskotékách je naprosto normal!!!A to, že tu chce někdo napsat co o něm třeba ví, tak to snad taky v pořádku, ne?Děláš ze sebe chytrou jakoby jsi sežrala encyklopedii!Tak se laskavě uklidni nebo na tyto stránky vůbec nelez-o tvoje rádoby moudra tu nikdo nestojí Hvězdo!!!Nad tebou by se Tijs určitě zhrozil, kdyby věděl jaká pinda špiní jeho stránky!!Nejsi hodna toho, aby jsi navštěvovala všechny Tiëstovy stránky, když se neumíš chovat k ostatním!!Uvědom si to, naco si hraješ-třeba ti to jednou dojde!Machra můžu dělat i já, když jsem s ním byla v osobním kontaktu v Praze, ale nedělám!Co můžu na závěr dodat??Že se s ním moc dobře povídá, nechoval se ani arogantně- je prostě o.k. A já? Jsem moc ráda, že mám takový job jaký mám a to mi umožňuje být v kontaktu se spoustou celebrit!! *3*
  • tiesto

    jezisi na dize????? *1*
  • kterej magor psal tendle zivotopis?narodil se 17.1.1969 v mestecku breda.a neni vodnar ale je kozoroh.tak si to opravte *10* *4*
    • Re: Niki

      Ahoj lidišky , jdete někdo na tiesta 24.11.07?Bude tasy u nás v Praze!!!Těšim se na něj jak malá holka... *14*
  • tiesto

    arodil se 17. ledna 1969 v městě Breda v Holandsku. Jeho skutečné jméno je Tijs Verwest.S gramofony se seznámil velmi záhy - hrát začal ve 14ti letech. Ale trvalo mu poměrnědlouho než se výrazněji prosadil. Začátky jeho opravdové kariéry lze vysledovat ve druhépolovině osmdesátých let. Zajímavé je, že zpočátku
  • narozky

    vse nej k narozkam
    *14* *8* *14* *1* *1*
  • Fakt je mrtvej?????????????????
  • Ahojky Tiesto je fakt super
  • Origon

    Tiesto je prostě NEJLEPŠÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit