Přejít na výpis diskuzí

DJ Tiësto

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tiesto

    Tiesto je naprosto genialní Trance DJ!!!!!!!!!!!!Jeho sety mi vzdycky zvednou naladu.A jeho koncert v T-mobilu naměl jedinou chybu.Jo a propo.Gay neni bude se ženit nebo se už možná oženil,jeho přítelkyně byla v T-mobile arene a dokonce i na Mácháči.Takže vy všichni co jste napsali,že je teplej si vykuřte!!!!!!
    • Re: tiesto

      To máš pravdu...Tiesto je naprosto dokonalej...je to moje láska:) ale svatbu mu přeju:) ale hraje perfketně..už se těším na letošní Sensation White:)
  • Tiesto je fajn DJ
  • tiesto

    několikrát slyšet na Ibize ve slavném klubu Amnesia. Na jeho "djské mapě" je už jen málo bílých míst. Hrál snad se všemi významnými světovými hvězdami. Jen namátkou: Paul Oakenfold, Sasha, Eric Morillo, Danny Tenaglia a Carl Cox. Dosavadním vyvrcholením kariéry je bezesporu skutečnost, že byl zvolen nejlepším dj na světě v anketě
  • SUPÁ

    jojo DJ Tiesto je naprosto dokonalej... mám ho nejraději ze všech DJ!! *14* *14*
  • Je úplně nejlepší láska moje *14* *2*
  • tiesto

    za prvi nejsem holka ale kluk za druhy sem se s tiestem v praze taky setkal a za treti nevim rpoc by se lidi nemeli dozvedet pravdu jak to s nim doopravdy bylo. tak necum
    • Re: tiesto

      Tak tomu moc nerozumím-máš snad dvě přezdívky??A píšeš si se sebou navzájem pod různýma přezdívkama a navzájem se utím pádem urážíš?Nebo proč reaguješ na to, když píši pro přezdívku Tancovka a ne mtuhy nebo jak to je??Tak na to mi řekneš co?Že jsi asi moc inteligentní, že????Necj se vyšetřit-to pomůže-teda možná *15*
  • terca86

    Mácháč 2008

    Nazdárek lidičky kdo jede letos na Mácháč??Jsem zvědavá co tam předvede snad to bude lepší než v loni *5*
  • Tiesto

    tak Tiesto to je největší borec na světě fakt že jo má strašně dobrý skladby ale všechny!všechny kompilace! *16*
  • co?,

    ahoj chtel bysch se zeptat co je tiesto za zanr disco asi ne co kamoska mi furt rika disco ?
    • Re: co?,

      Ahoj ja si mislim ze d-j tiesto je anglican napis ja ho strasne tak tez mam rad je to borec
    • Re: co?,

      trance
      • Re: Re: co?,

        jo diky jsem ji to rikal *3*
  • PROSÍM , víte někdo, kdy přijede hrát Tiesto do České Republiky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit