Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mp3

    Cd u náš ještě nevyšlo, ale já jsem si stáhla jeho 2 CD z jeho stránek www.bilandima.com.-Nelekejte se je to rusky ale v rohu si to přepnete na angličtinu.Jsou tam i klipy a taky písnička LADY FLAME u které se klip natáčel v Praze.A také se dají písničky stáhnut na www.Mp3s.nadruhou.net. *14*
    • Re: mp3

      hele mě to na tý jeho stránce nejde *9*stáhnout jak si to tam stáhl
  • New Czech FanWEB

    www.dimabilan.estranky.cz
    stránky se zatím rozjíždějí... *3*
  • brunetkanika

    dima

    hej lidi, nevíte, kde je na netu k sežnání jeho nové cd? nebo aspon tahle písen? nemáte ji někdo? I've made mistake, I've swallowed the bait???? předem díky
  • Dima Bilan

    Ale přikláním se k tomu,že není gay.
  • dimuška)

    oni nevijou jenom kecaji...ani ju jeste nepozadal...a dimča by se urco zenit nechtel a hold takovej urco ne tak zatim) *14*
  • myspace

    Všichni fanoušci skvělého pana Bilana :D sem!
    http://www.myspace.com/dimabilancze chrepublic

    pokud máte myspace, neváhejte a přidejte se do české podpory tohodle úžasného zpěváka ;)
  • oelli
    Happy birthday!!! *4*
  • fuckin' russian boy

    je to czuraaak! *1* *5*
    • Re: fuckin' russian boy

      DI DO PRDEEEEEEELEEEEEE!!!!!
      ZMRDE SKURVENEJ ČŮRAKU DEBILNÍ KRETÉNE VYJOBANEJ!!! SEŠ KRETÉN ZMRDÁCKEJ!!!Ani ho NEZNÁŠ,TAK DRŽ HUBU DEBILE!!! SPÍVÁ NĚDHERNĚ,NÁDHERNĚ SE OBLÍKÁ A JE NESMÍRNĚ MILEJ A HODNEJ!! NÉ JAKO TY ZMRDI CO TY POSLOUCHÁŠ!!! *10* *13* *16* DIMÁNEK JE PROSTĚ ÚŽASNEJ,JE TO MŮJ NEJBOŽŠTĚJŠÍ MILÁČEJ!!! *14* *14* *4*
      • bonduelle

        Re: Re: fuckin' russian boy

        No tak ty máš solidně dost...
      • Re: Re: fuckin' russian boy

        mas pravdu
      • Re: Re: fuckin' russian boy

        Bilan je fakt super spevák a okrem toho vyzerá perfekne.To s tou angličtinou je tiež pravda,mohol by trocha zamakať.
  • Dima Bilan FAN web

    Ahojte ak máte radí Bilanovú hudbu pozrite sa na prvú FAN stránku na slovensko českom nete. Nájdete tu kopu zaujímavostí a hlavne skutočne aktuálnych nviniek. Tak neváhajte a kliknite na http://dimabilan.tym.sk/ určite neolutujete
  • Dima Bilan

    Dima je fakt super a má skvělý písničky!!!Přestaňte se o něm takhle vyjadřovat!Když se vám nelíbí tak sem nemusíte chodit ani nic psát jo?Je to tak těžký?!
    A ještě jednou pro ty co to nedokážou pochopit: DIMA JE SKVĚLEJ!!!!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit