Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eevik3

    Dimuška

    Ahojky všichni lidičky ,kteří máte rádi Dimu Bilana ,chci vám říct že sem mocinky moc ráda že ste v jeho fanklubu!Akorát mě štve že Dimuška neni u nás známej jako jiní zpěváci *9* a chci se vás zeptat ,které ze čtyř alb se vám líbí nejvíc já pořád poslouchám Protiv Pravil *4* ,ale všechny jeho písničky sou kwásný na všech čtyřech albech a už se těšim až vydá další *14*
    • Re: Dimuška

      Dima Bilan- Protiv Pravil ... NEJLEPŠÍ
    • Re: Dimuška

      Ahoj aj ja mam moc rada Dimuchu :D mno mno sa najviac paci Protiv pravil :D hh mno a vedeli ste ze ma sestru???? *3*
      • eevik3

        Re: Re: Dimuška

        jj ja vim že ma sestru *3* ,Dimča je nejlepší zpevak co znam!!!! *14*
  • kuraimo

    ESC 2009

    wow!!! začátek ESC byl teda sqwělej!!! fakt úúúúža!!! mno... :D myslím, že Dima tam z ESC zpíval nejlíp, ikdyž nesoutěží :D
  • tak znova

    no, vidím, že jsem tu rozpoutala vlnu nevole. možná bych ještě mohla říct, abych vás tak trochu uklidnila, že i když se mi extrémně nelíbí dimiho kreace, jeho hudba je celkem obstojná a netajím se tím, že pár věcí od něj poslouchám. a se svojí hudbou by na českým trhu určitě zabodoval, kdyby tu byl více prezentován. ale musím ještě dodat, že by jeho propagace určitě neměla být audiovizuální, ale opravdu jen audio. takže hlavně rádia.i když je fakt, že naši zpěváci a zpěvačky v umělecky dramatickém a tanečním projevu na jevišti a ve videoklipech taky teda nějak neexcelují a jejich singly stejně v hitparádách bodují a lidi to chtějí, takže připouštím, že nějaká šance by tu i byla, aby byl dimi i spatřen. ale ze začátku asi jen na zkoušku a počkat, jak to diváci všech věkových kategorií přijmou, jak se s tím vyrovnají a jaký z toho budou mít dojem a pak, podle výsledků tohoto experimentu, se zařídit. tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. ale víc chvály ode mně už nečekejte. tento krok byl projevem mého soucitu a lítostí nad všemi příznivci dimiho bilana, kterým jsem nechtěně (no zas tak nechtěně to nebylo) ublížila a tímto jsem jim chtěla jen ukázat, že neexistuje jen absolutní nenávist, a že i přes to vše se může ten, který nenávidí, přenést a jít dál. takže já, i když nesnáším dimiho taneční a herecký projev, poslouchám jeho hudbu, která má šmrnc a náboj, který se dnes velmi málo a zřídka v populární hudbě nachází a tudíž stojí za povšimnutí. děkuji, že jste dočetli tento román do konce.
  • dima

    nevíte někdo kolik měří? *3*
  • eevik3

    dimuška

    Hele chci vam všem řict že Dima Bilan neni gay to sou jenom pomluvy a dokonce se má i ženit s nejakou Lenou
  • CD

    tak lidi cd se daji sehnat v polsku za 25 zlotych jedno coz e na nase neco pod 200. Muzete si ho koupit pres allegro.pl je to zrcadlo ceskeho aukro.cz takze staci dyz ste registrovany na aukru a muzete si koupit veci na allegru. Sama sem si obstarala jeho prvni 3 CD a posloucham to furt dokola. Je uzasne sexyale i kdyby nebyl staci to jak zpiva a jestli je gay bisexual nebo hetero nema co delat s muzikou. zalezi na tom jak zpiva na nicem jinym a esli se da na nej i koukat je to bonus *14* je k sezrani *4*
  • Dimitrij...

    Dima je parádní,má dobrej styl a je to moc milej kluk,mel by se lépe učit anglicky ale jinak je v poho.....byla sem v Moskve na konzerte v roce 2002 a fanynek tam nebylo tolik jako minulý rok 2006....holky myslim že šance že bude jednou jedný z nás je mizivá..... *9* .....ale ty debilové co tu o nem mluvej tak hnusne POSLI VSI NA CHUJ,zavidíte mu!!!!!!!§
  • Obhajoba

    Dima Bilan je skvělý zpěvák.A na pohed sympatický,milý chlápek.Nevím proč někteří se o něm tak špatně vyjadřují.Není to pěkný a ani slušný o někom takhle mluvit.
  • Můj názor!

    Můj názor je následující:Nelíbí se vám,tak to nemusíte psát.Mně se zrovna nelíbí jedna skupina,ale nikde to nepíšu protože vim,že to třeba je někomu nepříjemný chápete?Ale vy to nechápete....no jasně!! *13*
    • Re: Můj názor!

      No od toho je diskuze ne *7* aby jsme psali svoje názory i když nejsou vždy dobré *1* *4*
  • eevik3

    Dimča teplej neni!!!!!!!

    Lidi chapete Dima Bilan neni teplej,bude se i ženit a teplej neni !!!!!!!!to je asi jako kdyby o vas nekdo řikal že vy co to sem pišete že je teplej ,tak by nekdo o vas řikal že ste teply asi by vas to taky moc nepotešilo,co?tak laskave neroznašejte drby že je Viktor Nikolajevič Belan teplej!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit