Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eurovision 2009

    nevíte někdo kdo bude v letošní eurovision reprezentovat rusko?
    • Re: eurovision 2009

      Za Rusko půjde Anastasia Prichodko s písní "Mamo".
    • Re: eurovision 2009

      Rusko ještě svého reprezentanta pro rok 2009 nevybralo. Ale slyšela jsem, že prý jestli nedorazí Jevgenij Pluščenko a Edvin MArton, tak Bilan bude bruslit sám. A chystá se prý i létání nad sálem........
      *7*
  • Dima

    Dima je úpe úžasnej, poprvé jsem ho viděla na Králích ledové areny a jako úpe jsem se zamilovala ... je naprosto úžasný .. !! *14*
  • ESC

    Joooooooooooooo on to vyhrál to je best *14* *4* *4* *4*
  • DIMA

    Preco tak hnusne sa vyjadrujete o Dimovi ked ho vobec nepoznate nahodou je to velmi krasny a mily chlap tak sa skludnite.
  • Bílan

    Je nadhernej a nadherne zpiva!Vice takovych zpevaku a samozrejme chlapu!Chlapy by mu mohli zavidet! *14*
  • koncert

    Ahoj!Kdo vi kde bude konat koncert Dimy v Praze 15/04/08?????Specha!!! *9*
  • dima

    Já jsem ho poprvé viděla na kralích ledové arény 17 .dubna byl proste supr nejlepší zpevak a zpíval tam believe a never lets you go proste co dodat a nevvíte nekdo kde seženu cd cimy tak kdyžtak napiš te sem heslo Dimíšek papapapapappapa
  • Je to pitomost!

    On není...!!!!
  • eevik3

    díma

    hele lidi dima je skvelej a jestli proti nemu nekdo neco mate tak si to nechte pro sebe jo a CD se daj stahnout na www.onru.ru nebo první 2 na www.bilandima.ru mno ale na tom onru mate smulu když neumite rusky ,ale to ja neštesti umim *3* a lidi azbuka ej upe lehka ja sem se ji naučila za hodku
  • ...

    Náhodou zpívá pěkně, blbče, sám si čůrák, rasisto debilní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit