Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kataabara

    Davídek

    Tak jsem tam přidala zase pár nových foteček, snad se Vám budou líbit. *3* *4*
    Můj názor na ty fotky jsou, že je tam k sežrání *14* *4* *14* Prostě *4* .
    • Re: Davídek

      ostatně jako vždy *3*
  • andrii

    2. řada KA

    Od 8. března startuje na TV Nova druhá řada seriálu Kriminálka Anděl. *3*
    • Re: 2. řada KA

      Už se nemůžu dočkat!! :)
  • Velký sympaťák

    Davídku, jsi moc krásný a sympatický chlap. Tento týden jsem si tě "vychutnala" v Hypermarketu. Byl to sice béčkový film a tys byl jednička a úplně jsi to rozsvítil. *14* *14* *14* *5* *3*
  • trencc

    Zdravím všechny fandy

    Abych se přiznala tak od filmu Román pro ženy jsem musela zkouknout všechny filmy, které byly k dispozici s Davidem a musím říct, že je fakt výborný.A pravdivé lži nemají chybu *3*
  • andrii

    David

    Na jednu stranu tu máme poměrně sympatické a neokoukané herecké obsazení s charismatickým Davidem Švehlíkem v čele... Tak myslím, milé dámy, že s touto větou všechny souhlasíme, že? *3*
  • kataabara

    Davídek

    Na stránkách Novy byl chat s Martinem Stropnickým, tak doufám, že bude i s Davidem. Nebylo by to špatné co? Aspoň by jsme si s ním mohli popovídat*14**3*, když ho nemůžeme mít*9*!
    • andrii

      Re: Davídek

      Doufejme, že David bude taky na chatu. Bylo by to super. *3*
  • andrii

    Anděl Páně

    O Vánocích budou dávat pohádku Anděl Páně. *3* *3* Skvělý, skvělý. To mi udělala ČT velkou radost. *3* *14* *3*
    • kataabara

      Re: Anděl Páně

      Tak to jsem ráda, mám to sice nadývku, ale ráda to uvidím. David je tam úžasný. *14* *4* *14* Prostě *4*
      • Re: Re: Anděl Páně

        no,tak to budou hned krásnější Vánoce *15*
  • andrii

    Přečtěte si :-)

    http://www.super.cz/kauzy/27798-dav id-svehlik-z-kostela-ke-kriminalce. html
  • kataabara

    Ocas ještěrky

    Dala jsem Vám video Ocas ještěrky na Davidovi stránky, abyste to nemuseli hledat na Youtube. *4*
  • Já ho viděla na Václaváku a kouknul na mě no holky já sem se ještě dvakrát otočila abych měla jistotu,že je to on.Je hezčí než v telině *3* *3* *14* *3*
    • Kde přesně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit