Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chat na Nově

    Chat se povedl, David byl skvělej, pohotovej a vtipnej. *3*
    • andrii

      Re: Chat na Nově

      Přesně tak. David je úžasnej člověk. *3* *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám! ♥♥♥
  • TýTý 2008

    Ahoj, Davida Švehlíka můžeme podpořit v TýTý 2008!!! Právě probíhají nominace. Tak kdo mu přejete nějakou tu cenu *3* SMS posílejte ve tvaru "TT 4 David Svehlik" (případně i SMS "TT 9 Kriminalka Andel" do kategorie TV seriálů) na číslo 900 15 08 (8,- Kč, z jednoho čísla max. 30 zpráv).
    • Re: TýTý 2008

      Tak, konec šlus, už nehlasovat, postoupil ten trouba Šťastný atd.
    • andrii

      Re: TýTý 2008

      Nebo lze hlasovat i pomocí anketních lístků, které jsou v různých časopisech jako je Týdeník televize, TV Revue, Chvilka pro tebe atd. *3*
  • Rozhovor s DŠ

    V dnešním týdeníku MF Plus (Pá 31.1.09), najdete rozhovor se Švehlíkem (o divadle a sportu) *3*
  • David

    Tak jsem tu také.Z Novy rovnou do Davidova fan-klubu.Další zasloužilá (hodně bláznivá) matka jde rozšířit řady. *14*
    • andrii

      Re: David

      Vítej v klubu. *3*
  • Malý plk

    David působí jako normální člověk, který především hraje a nemá zapotřebí dělat cvičenou opici všem novinářům od Vlasty až po Ohníček. Vypadá to u něj na zajímavou hereckou budoucnost.
    P.B.
  • Anděl páně

    Dneska jsem se svou malou neteří shlédla pohádku Anděl páně a moc se mi líbil David Švehlík i jako žebrák i jako hrabě byl tak *4* a zároveň *5* .Jen tak dál Davide.Jste jednička *14*
  • kataabara

    Davídek

    David opravdu boží muž, který by stál za hřích. *14* Velice se mi líbí a těším se na to až ho zase uvidím v Kriminálce Anděl, jako neohroženého Tomáše Benkovskovského. *14*
    je to prostě andílek *4* *14*
  • Kriminálka Anděl - pokračování!

    Tak, v rozhovoru s Davidovým kolegou v Kriminálce Anděl "PC expertem" Michalem Novotným v dnešní Ona Dnes se brzo začnou natáčet nový díly! *14*
    • Re: Kriminálka Anděl - pokračování!

      jé to je dobře a nevítě někdo kdy?(já tipuji opět na září)
      • magyar

        Re: Re: Kriminálka Anděl - pokračování!

        Dnešní MF Dnes - včera začalo natáčení 2. řady KA, se stejným obsazením :) www.idnes.cz/patracka
        • andrii

          Re: Re: Re: Kriminálka Anděl - pokračování!

          Tak to je skvělá zpráva. *3*
          • magyar

            Re: Re: Re: Re: Kriminálka Anděl - pokračování!

            A hurá do potravin :) .. Ještě odkaz na nováckej web tn.cz (+videa) http://tn.nova.cz/red/film/kriminal ka-andel-vyrazi-resit-dalsi-pripady -toci-se-dalsi-dily.html
  • David v TV

    ZÍTRA tj.13.1.2009 se David objeví jako host v pořadu Sama doma na Čt1(čas 12.30)

    http://www.ceskatelevize. cz/program/samadoma/aktualne/

    Dole je program na 13.1. *3* *3*
    • kataabara

      Re: David v TV

      David byl fakt úžasnej pohotovej a vtipnej. Je nádhernej ještě víc, když se směje. *14* *3* *14* *4* *4*
      • Re: Re: David v TV

        jj, moc mu to slušelo *3* ostatně jako vždy....už se těším do kina *3*
        • magyar

          Re: Re: Re: David v TV

          Vždy ne - strniště mu nesluší *9* Viz fotky v Týdeníku televize - ty fousiska mu tak divně člení a zkracují tvář - přitom ty jeho dlouhý kostičky jsou na něm tak krásný, jedinečný ... *14* *5*
    • andrii

      Re: David v TV

      SUPER!!! Díky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit