Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrii

    David Švehlík

    David je velmi zajímavý herec s příjemnou barvou hlasu a určitě se mnou budete souhlasit, že má i úžasné charisma. Ráda bych zašla na nějakou divadelní hru, ve které David hraje. *3*
  • andrii

    David jako K. H. Borovský

    Davida bude moci vidět v roli K. H. Borovského ve filmu režiséra Dušana Kleina Zakázaný člověk.

    http://www.denik.cz/film/dusan_klein_nataceni_ct20090406.html

    *3*
  • olse13

    David Švehlík

    David se mi moooc líbí v kriminálce Anděl.Podle mě je to velice dobrý herec a člověk s dobrým srdcem.Je mi velice sympatický a mám ho hodně ráda *14* *4* *4*
    • Re: David Švehlík

      No jo, pěknej chlap. Ale bavím se nad příspěvky typu: velice dobrý člověk?? Kdo z vás ho zná?? *3*
    • andrii

      Re: David Švehlík

      S tím všichni souhlasíme. *3* *3* Teď jsem zkoukla kousíček filmu Hypermarket a musím říct, že David je skvělej, jak jinak. *3* Doufám, že David bude mít stále více a více hereckých příležitostí a mooooc bych mu přála, aby získal nějakou cenu, protože si to zaslouží. *3* *3* *14*
  • Tapeta

    Někdo se tu ptal jak má udělat tapetu. Já jsem tu tapetu udělala ve Photoshopu, ale jde to v čemkoli i v malování. *3*
    • kataabara

      Re: Tapeta

      Díky moc. *5* *4*
  • kataabara

    Přání všem

    Hezkého Silvestra a Štastný Nový rok všem příznivcům Davídka. *3* *1* *4* *5* *15*
  • Strašně přitažlivý, šarmantní a moc hezký chlap, velice dobře se mi na něj kouká. *15* *2*
  • další seriál v kterém účinkuje David Švehlík je Letiště
    • Davide,jsi nej!

      Davide, hraješ skvěle, budeš brzy patřit k naší herecké špičce, jestli už nepatříš, a s tvým hlasem..Jitce tě přeju, ale i závidím...jsi prostě můj idol, něco jako český Yoan Gruffudd (Hornblower,Lancelot v králi Artušovi), jesti ho znáš,taky hraje skvěle.. *3* České divadlo si zcela jistě obohatil, jsi charismatická osobnost.Mohl bys také natočit nějaký romantický film,ne pohádku,nejlépe historický? Takže hodně dobrých rolí, a zdravou holčičku, je moc hezká, já mám děti dvě,tak doufám,že jich budeš mít taky hodně.zdravím *3*
      • Re: Davide,jsi nej!

        jak tak koukám, většina přispěvovatelek je po 30cítce, ale přesto přiznávájí pocity jako za mlada..nu, není se zase až čemu divit, tento pán má prostě charizma jak kolo od vozu, je fakt, že mě David také zaujal, má něco křehkého ale zároveň velmi silného v sobě, co dnešním mužům chybí..pořád mě někoho připomínal(už v té pohádce), až mě došlo, že je synem neméně známého a šikovného herce pana Švehlíha sen.má jeho ústa a nejspíš i základy dobrého vychování..těší mě, že se pomalu prosazuje, dnešní doba nepřeje kvalitě, tak třeba v tomto případě zažijeme krásnou vyjímku...hodně štěstí jak na jevišti tak v osobním životě *4*
        • andrii

          Re: Re: Davide,jsi nej!

          Krásná slova. Líbí se mi na Davidovi to, že není jako ti ostatní herci, kteří na sebe rádi upozorňují a považují se za rádoby celebrity. David je výborný herec, který se dokáže prosadit a myslím, že všechny diváky si získá nejen svým úžasným charisma, ale především bravurně ztvárněnými rolemi ve filmech a seriálech. *3*
  • david švehlík

    david švehluk peknej chlap ulcite musi by t i good strasne se mi liby a chtela bych ho nekdy videt *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
    • Re: david švehlík

      Já taky. *14*
  • andrii

    David a Pravidla lži

    Včera večer jsem zkoukla film Pravidla lži. Skvělý film, skvělé herecké výkony a David Švehlík- ten neměl chybu.Ten nemusel ani nic říkat, ty jeho pohledy očí, mimika, gesta mluvily za vše. *3*

    David je výborný český herec, lepšího neznám. *3* *14* *3*
  • kataabara

    Davídek

    Na nově je s ním chat, tak se ptejte už teď. A máte větší šanci, že Vám odpoví.
    Koněčně ksme se dočkali. *14* *14* *3* *4* *3*
    • Re: Davídek

      paráda....to si nemůžeme nechat ujít *3*
      • andrii

        Re: Re: Davídek

        To je samo sebou. *3*
    • andrii

      Re: Davídek

      Super. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit