Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andreja1

    Re: David a pravda

    ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D
  • andreja1

    Re: David a pravda

    *15* *15* tak ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D
  • Re: David a pravda

    Ahoj můžeš prosím upřesnit jak ta fotka vypadá nebo co má na profilu ? *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Re: David a pravda

    ahoj, těch fotek kde má koženou bundu je víc jak prosím poznám že je to ten správný profil??? *7* *7* Díky moc za odpověd už se těšim až si s nim taky budu psát, je to můj nejoblíbenější herec
  • 25kacenka25

    Re: Re: Re: Re: David a pravda

    mockrát ti děkuju *4*
  • Re: Re: Re: David a pravda

    Tak na fb jméno David Boreanaz a má tam profilovou fotku se synem.
  • Re: Re: David a pravda

    Normálně David Boreanaz a má tam fotku v tmavé kožené bundě
  • Re: Re: David a pravda

    Normálně David Boreanaz a má tam fotku v tmavé kožené bundě
  • Re: David a pravda

    fakt *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *9* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *8* *8*
  • Re: David a pravda

    Ahoj daj mi jeho meno som nan zvedava :} *3* pretoze som don blazon
  • 25kacenka25

    Re: David a pravda

    Páni a jak se jmenuje na fb? *4*
  • David a pravda

    Nevím proč to sem píšu, nikdo mi věřit nebude. Pravidelně si s Davidem píšu na fb, řeknete že to není on. Mluvila jsem s ním i přes webku, byl to on to odpřísáhnu. No jak se objevovali články s jeho nevěrami, je to vše pravda. Na mě to taky zkouší, vše má stejný scénář jako když na zahraničním webu psali jak byl obžalován za sexuální harašení. I když patří té plastikové Jaimi, i v tom svádění je něžný a okouzlující. Dostal by vás všechny!!
  • Davidek

    Dvídek is very very sexy beautiful divine actor he is absolutely the BEST!! neboli v překladu Dvídek je moc moc sexy nádhernej božskej herec on je úplně NEJ!!!! *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14*
  • lenka.r

    Re: Re: David je fajn

    JASNĚ, ŽE TO NENÍ ON JE TO JEN JEDEN ZNĚKOLIKA FALEŠNÝCH PROFILŮ,TAKY JSEM NA TO NALÍTLA NA MYSPYCE MYSLELA JSEM ŽE SI PÍŠU S D.B. A PAK JSEM ZJISTILA ŽE TO TAK NENÍ TAKŽE POZOR NA TO!!!!! DŮVĚŘUJ ALE PROVĚŘUJ.......PÁČKO *3*
  • Re: David je fajn

    Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli je na FB pod svým jménem? A jseš si jistá že je to on?
  • Re: David je fajn

    Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli je na FB pod svým jménem? A jseš si jistá že je to on?
  • buffy98

    Re: angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    Souhlasím a chtěla jsem se zeptat, kde řekl to Sarah?
  • buffy98

    Bones

    Nevím jestli se mnou souhlasíte, ale chtěla bych, aby byla Sarah Michelle Gellar guest star v Bones ( Sběratelé kostí ) kdo souhlasíte tak prosím napište mi *4*
  • David je fajn

    Ahoj David Boreanaz si mě dal do přátel na fb, píšeme si a je moc fajn. Hned vám odepíšü. Za vše děkuje a je moc fajn
  • terrona

    David

    David je opravdu božý.Je sexy,roztomilej jako medvídek, a je k zulíbání *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit