Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší *14* *14*
  • Měl bi ses naučit psát to je hrůza ty tvoje skomolený slova.Píše se ANGEL-NE ENŽL NE BUFFI,ALE BUFFY JO A NE AJLAFJU,ALE I LOVE YOU TY MATLO *16* *1*
  • ahojky jak semaš odepiš moc se mi libíš pozdrauj v šechny herce z buffy přemožitelka upíru odepiš dajka jo a chodil si se sarah michelle gellar jo avšechno nejlepši k narozeninam maš hezky vlasy
  • adam.caar
    davide přejuti všechno nejlepši narozeninam hodně velike laski tvoji rodini aktiděti dělaj jen radost štesti lasku humor vtip smich všechno nejlepši davide boreanazi simuj idol vzor hrdina vmisrcizustaneš navěki
  • adam.caar
    pravoulaskusempotkal senžlem sbuffi přeju ti tvim narokam všechno krasnio honě laski štšsti uspšku vpraci hodnědilu sběratelekosti buffi+angelaska navěki david boreanz matěmocrad scelosrci ajlafju davi+sarah davidasarah budoumit miminko holčičku *14* *14* *14* *14*
  • on tam odpisuje ale nie casto a vedsinov ked sa ho spitas na nejaku osobnejsu vec alebo okolo natacania kosti bud neodpise alebo napise ze sa nebbude vijadrovat odvopie najviac ako sa ma *1*
  • Buffytka: Si naivní ulhaná k*áva určitě si s tebou zrovna s tebou bude psat nebo se ti dokonce ukazovat a jak ty říkáš "sexuálně haraší" maximálně tobě haraší v bedně má milá *1*
  • hele lidi nevíte v jakým jazyce je to jeho tetování???
  • napiš na google david boreanaz house a ono ti to najde :-D
  • Dekuji ti moc, vzdycky jsem premyslela jak to cist a i kdyz umim anglicky, bylo mi receno, ze anglicky se to necte.. ale poslechla jsem si trailer. diky :-)
  • lovespikeandbuffy12
    ja vim jeho REALNY FB, je to David Angel Angelus Boreanaz, je tam ve vzatahu s Emily Deschanel a má aj foto s ňú (vskutočnosti spolu nejsú sú len kolegovia-kamaráti) NAOZAJ JE TO ON!!
  • angel1641
    ajalfju buffi angelajalfj ulasaknavěki
  • Dejvid Borijanas tak nak neumim to napsat anglicky kdyz tak se podivej na tadyten trailer http://www.youtube.com/watch?v=Xxw1zidPy9o&NR=1 a jeho meno reknou v 01:08 min. Doufam ze sem ti pomohla :D
  • Jooooooooooo,taky mi padá sánka a oči se mi lepí na sklo, to je snad tady psáno proto,aby se někdo byvil,já se tedy bavím luskusně a směju se hlasem mocným
  • boreanaz

    ahoj, nevite jak se cte to jeho prijmeni - Boreanaz? diky
  • Re: Sqělej

    no jo no...on je první upír, do kterýho sem se zbláznila..a pak byli další a další... *15* *15* *15* *15* *15*
  • ...

    všechno nejlepší...:-) *14* *14*
  • ei123

    B-day

    Vše nejlepší. *3*
  • Narozky

    Všchno nejlepšííííí :) *4*
  • andreja1

    sranda..

    ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D

    *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit