Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love Dan Radcliffe!!!!!!!!
  • i-v-a-n-a

    Je skvělej

    Role Harryho mu sedla jak ušitá,nedovedu si představit,že by to hrál někdo jiný,je skvělej.A komu se Daniel nelíbí,ať si leze na svoje stránky a tady nesmrdí. *4*
  • Tak když ten e-mail máš.TAk se o něj rozděl. *4*
  • Danova výška

    Zajímalo by mě jaký inteligent jsem napsal že dan měří 173cm když to není pravda všude píšou v novinách i Dan v jednom rozhovoru říkál 165Cm tak bych byla moc ráda kdybyste to tady opravili díky. *4*
    • Re: Danova výška

      daniel měří 173 cm a né 165cm je to napsane všude(http://www.osobnosti.cz/,htt p://www.csfd.cz/herec/2073-daniel-r adcliffe/ i na natu) *1* *1* *13* *13* *15* *15*
      • jak může mít 173 když je menší než Emma Watson která má 168 ??!
        má 165 všude to píšou :-) *6* *9* *3* *3*
      • Re: Re: Danova výška

        NN vážně měří 165..cm *3*
    • Re: Danova výška

      nauč se česky:-D
      • Ty se nauč česky vole!
  • *14* si krásný a moc Tě miluju *14*
    • Harry

      Dan je uplně k sežrání *14* *14* *14* mam od něj podpis a děsně ho miluju nejhezčí byl v ohnivim poháru ta mu to nejvíc slušelo.I love you Dan *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • ja ho mijuhu *14* tak mi ho deber te *13*
  • nejfaninka

    =(

    moc mě mrzí že Harry Potter a Relikvie Smrti je poslední díl!!
    Mám HP moc ráda strašně mě to baví a sleduju to už od malička a jako 7 díl poslední?? Fakticky je to škoda!!!!! *9* *9* *9*
    P.S.-Nejlepší je Rupert Grint (Ron Wisley)
    *14* *14* *14*
    • Re: =(

      Jn taky nechci konec :/ :(
      PS: Jo jo Rupert je nejlepší !! *3*
    • Re: =(

      to stebou musím souhlasit jak s HP,tak i s Ronem! *1*
  • nevíte náhodou jestli má sourozence? Nikde jsem se o tom nedočetla *9*
  • ahoj

    *3* ahoj máte rádi herryho a hermionu
    nebo rona *15* *7*
    • Re: ahoj

      hrozně miluju dannyho a nesnáším rona *14* *14* *14* *14* *5* *1* *1* *14* *14*
    • Re: ahoj

      máte *3*
  • Daniel Radcliffe je dobrý herec,akorát má takový dost křečovitý úsměv.Nejlíp mu sedí horory a filmy,které se odehrávají ve 30. a 40. letech minulého století.Zatím ve všech filmech vypadá pořád jako Harry Potter i se tak v těch filmech chová.Zatím se jeho role hodně podobají Harrymu Potterovi,ale jeho další role jsou stejně zajímavé jako Harry Potter.Uvidíme,jak dlouho mu to herectví vydrží.Zatím mu to jde skvěle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit