Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ginny23k

    ginny.r@seznam.cz

    ahoj ginny.r@seznam.cz jsem ja ale to ze dan je zelena houba a i to jak jsem psala ze neni a ze to psala moje strelena kamoska tak to sem taky nepsala ja.To vsechno psala jedna strelana kamoska zelena houba.ja jenom aby sme si to ujasnili. *3*
  • Dan je strašně moc krásnej a mám ho ráda ale jako Harryho, protože jako Dana ho neznám a nebudu si o něm vymýšlet žádný blbosti jako to tvrdila ta holka nebo co to bylo.
  • uu

    nechapu jak nekdo muze milovat nekoho koho nezna.Je to blbost.Vsechno neni na fyzickem vzhledu.
    • Re: uu

      máš úplnou pravdu ted sem si to konečně UVĚDOMILA!!moc DÍKY *3*
  • názor

    Harrymu Potterovi nějak nefandim, ale o Danielovi lze říct jen jedno- vyrost z něj fakt krasavec:) a těch 7 dní v tejdnu co tráví v posilce je vidět....krááása *4*
  • sem se do něj zbláznila

    je to moc klášnoučkej kluk *14* *14* *14* já jenom když ho vidím ,tak se mi na něj zbíhají sliny *14* *14* mocinky moc ho láškujuuuuuu.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a těm kdo se Dan nelíbí tak sem chodit nemusí.a jestli si myslí,že sou zajímaví,tak nejsou...nevim jestli to je závist,ale asi jo.a kdyby,vy byste toho tolik nedokázali ,co on. *15* *15* je t osuper človíček.moooooooooooocinky tě láskujuuuuuuuuuuu ale moooooooooc.si klásnej . *14* *14* mě z tebe pprostě přeskočí *15* *14* *14*
    • Re: sem se do něj zbláznila

      Promiň teď je v kurzu Cedrik *14*
  • Daniel Radciffel alias Harry Potter

    Harry Potter je super nemá na ně¨někdo kontak jestli jo prosím ozvěte se moc prosím.je fakt skvělej a hezkej
  • Miluju ho........

    I love Daniel.... :o))!!!!!
  • Harry Potter

    Ahoj Já jsem Hanka chtěla bych vědět jestli už točíte Harryho Pottera a princ... Máš vůbec čas na normální život a jseš rád že jsi takový jaký jsi? Měj se dobře a doufám že natočíš co nejvíc filmů ahojky
    • taniskaaa

      Re: Harry Potter

      hele,je mi moc líto jestli se tě nějak dotknu,ale seš fakt tak blbá a myslíš si,že nemá nic jinýho na práci,než lízt na český stránky,a sledovat,co o něm píšou jeho fanynky??? a ještě k tomu,proč si to napsala česky??!!! kdyby sem někdy přišel( což nepřijde... )tak by si najal určitě překladatele aby mu to tady luštil... ach ta inteligence!!
  • ahoj,kdo na něho máte mail,písněte mi ho prosím
  • Miluju Danielka....e

    emilacek danecek.....miluju ho!!!!!!!Je uplne bozi!!!!!!!Zboznuju filmy Harry Potter .....dan je neje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit