Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---------------------

    Neumím si představit kdo jiný by hrál Harryho.Nikdo by už nenapodobyl a nestvárnil Harryho tak jako Daniel,tak doufám že Daniel dohraje všechny zbývající díly Harryho Pottera.
    • Re: ---------------------

      Původně měl hrát Harryho Pottera Liam Aiken, ale neuspěl z toho důvodu, že nebyl z britskýcjh ostrovů. Škoda.
    • Re: ---------------------

      to mas teda pravdu moc ho mam rad a dival sem se na vsechny jeho dily
  • Dan

    Všechno nejlepší k zítřejším narozeninám. Dosáhni svých snů které máš. A doufám že natočíš spoustu výborných filmů jako je Harry Potter a mnohé další.
  • kino

    V pátek jsem byla na HP 6 bylo to úžasné v scéně kdy Harryho chytli neživý tak jsem vykřikla. *1* *9*
  • anonymnereknu

    ahoj

    ahoj chci jen napsat že dana moc miluju a ze věřim že se někdy setkáme ale ja bych chtela neco vic....no dobre je mezinama věkovej rozdil no a co?dobre ja nejsem angličanka no a co?anglcky se muzu naucit .....je slavnej..ja ne no a co?Ale ja nikdy neprastanu verit ze bysme mohli byt aspon pratele a tak vsichni co ho opravdu milujete tak taky neprastavali verit a nikdy na nej nezapomente a vy co ho nemate radi tak o nem sem nic hnusnyho nepiste!!!!! *10* jasny !!!!! *16*
    • Re: ahoj

      ahoj ja jen že mezi námi není věkový rozdíl Dan je jen o dva mesíce starší jo a mluvím anglicky mam vzdělání jsem krásná exotická jo a to hlavní mám kamarátku oper co bydlí kousek od něj!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
      • luciik-muck

        Re: Re: ahoj

        LOL !! Sni dál .. xP Vzdělaná krásná ? nbo spíš namyšlená ?!!! *4* *1*
      • Re: Re: ahoj

        To je smutné, tak úžasně vzdělaná osoba a tolik hrubek v jednom komentáři ^^
        Kdo neumí ani rodným jazykem pořádně, těžko se učí třeba jen tu angličtinu *4*
      • Re: Re: ahoj

        Si seděla moc dlouho na sluníčku, ne?
      • simia

        Re: Re: ahoj

        Jo jasně a já jsem Superman *13*
    • Re: ahoj

      píšu tady něco hnusnýho!!!:-) doufám ,že ti není víc jak 11, to už by bylo hnusně tragický.P
    • vashley

      Re: ahoj

      Nápodobně akorát s jiným herecem Daeg Faerch *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lawuju mooooc, mooooc....!!!

    Danny je upeeeee nejlepsi, ale hlawne nejhezci...!!! Jeho filmy upeeee zeru a ty knizky znam nazpamet, proste fakt nej... *14* *14* ......moc, moc ho lawuju... *14* *14* Skoda jen ze je taaaaak daleko.... *9* *9* *9*
    • Re: Lawuju mooooc, mooooc....!!!

      AHa... Takže kdyby nebyl tak daleko a bydlel by přímo vedle vás, tak bys k němu přišla a řekla mu: I LOVE YOU!
      To by bylo trochu trapný...
  • naj krasnejsi chalan

    dan ja najuzasnejsi chalan...je skvely *14*
    je krasny *14* a je.....proste brutalny chalan!!!!!!!!!!!! *14*
  • gggg

    ON JE TAAAAAAAAAK SEXYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYY avim jeho adresu!!!!!!!!!!!!!
    • Re: gggg

      neznáš dannyho adresu ,pokud jo napiš jí na tuhle webowku moooooooooooooooooooooooooooooc jí chci *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ......

    dan je najlepsi chalan na svete....je uplne super a naj ... *4* !!!!!!!!!
    je krasny *14* !!!! uzasny totalne super *15* aaaaaaaaaa....ja ho zboznujem cmuki *14*
  • je fakt moc moc hezký
  • Hello! I'm Emma Watson. You have got a truth knock off with Daniel is super.Bye bye ducks. EMMA
    • Re: WTF

      Im sure you are not Emma Watson *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit