Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibore vše nej!!!!k narozkám!!!!! *4* *4* *4* *4*
  • AHOJ milý Dalibore! K Tvým dnešním narozeninám Ti přeji vše nej, hodně pěkných nových písní a zdravíčka!
    HONZA básník OLOMOUC
  • Ahoj Dalibor, celý život počúvam tvoje super piesne, držím palce do ďalších úspešných rokov tvorivej práce. Aby som nepísala iba o robote,si úžasný.
  • Pozdrav zo Slovenska

    Ahojky Dalibor Janda, vaše piesne sú skvelé, máte krásny hlas, veľmi rada vás počúvam, hocikde a hocikedy na intráku, doma :o), prajem Vám krásne sviatky, veľa osobných aj pracovných úspechov, aj všetkým fanúšikom:O) *3* aby Vám to ďalej krásne spievalo, Ivon
  • Dalibor Janda

    Ahojky, ráda bych věděla, kde můžu najít informace o koncertech Dalibora Jandy a kde se dají objednat alba, která už nekoupím v kamenném obchodě. Děkuji za odpověď. *3*
  • Ahoj dAlibor.chcem vediet budes este mat koncert na slovensku bratislave,lebo mne sa velmi pacil tvoj koncert.ahoj tvoja fAnusicka monika;-)
  • vendulik83

    miluju ho:-)

    Žíííííííííííííííí
  • 2272

    Dalibore

    Jsi pořát krásnej mužskej jen tak dál pááááááááá *4*
  • Stejný osud

    Vážím si Vás pane Dalibore,děkuji za krásné písně.Jelikož jsem dnes viděla v ČT Vaši 13.komnatu a mám stejný osud jako Vy, protože jsem před dva a půl rokem přišla o syna Jana při autonehodě,a mám i podobnou povahu jako Vy, že to vše držím v sobě, chtěla bych Vás poprosit,zda byste nesložil píseň pro stejně postižené rodiče,určitě by nám to všem alespoň chvilku ulevilo od té tíhy.Omlouvám se a děkuji Stanislava J.
  • Všechno nejlepší

    Chci blahopřát také Dalibotu Jandovi k jeho 58.narozeninám.Je to fajn zpěvák a kytarista.Už v mládí jsem ho poslouchal na LP-gramofonovém disku(např.písen Kde jsi?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit