Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dAlibor.velmi bysom chcela odteba adresu do fanklubunevies mi povedat aku mas fanklub,lebo mam adresu do fan klubu skupina elan .som si aj stiahla tvoje pesnicky z internetu najviac sa mi pesnicka jahovy kokteil velmi sa mi pacia strasne pesnicky.velmi pozdravujem vasu kapelu.ahoj monika
  • Mila skupina prototip.velmi vAs sceleho srca vas zlaskov chcem pozdravit aj teba dalibor.ani neviem ako som si tak zasluzila vas koncert,strasne sa mi zapacil ale naj viac som si oblubylateba dalibor mam ta velmi rada spozdravom monika matulova.
  • Narozky.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. Pamatuji se na Vaše písně. Mini sukně, Oheň Voda Vítr. Prototyp atd. To byl odvaz od reality. Zdraví Kamil
  • legoplast

    narozk

    Preji vse nej k narozeninam *14*
  • DALIBOR

    DALIBORA POCUVAM UZ OD DETSTVA.JEHO PESNICKY MA VEDIA STALE NALADIT ALE AJ UKLUDNIT.MA VELMI PEKNE TEXTY A HLAS MA UZASNY.DALIBORA SI OBLUBILI AJ MOJE DETI.PRAJEM MU VELA USPECHOV A KONCERTOV NA SLOVENSKU.PA *14*
  • misha77

    CHLAP MÝCH SNŮ

    HEZKÝ VEČER VŠEM,CO MAJÍ RÁDI DALIBORA JANDU STEJNĚ JAKO JÁ
    I KDYŽ MI JE 35,ZBOŽNUJU HO OD SVÝCH 14-TI. VŠUDE BYLY PLAKÁTY DALIBORA,VŠUDE -L-P -- DESKY--PROSTĚ CHLAP MÝCH SNŮ,HLAS MÝCH SNŮ
    DALIBORE,I PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY OSUDU,ZPÍVEJTE JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO
    .KDYŽ MÁM DOBROU NÁLADU,PUSTÍM SI -JANDU,KDYŽ JE MI SMUTNO,PUSTÍM SI HO TAKY
    -CO DODAT,JE TO PROSTĚ MOJE TAJNÁ LÁSKA *4*
  • Ahoj dalibore.velm ta rada pozdravujem.velmi sa mi pacil vas koncert aj pesnicky,nigdi nato nezabudnem .ahoj spozdravom.monka zblavy
  • Všechno nejlepší k dnešnímu svátku.
  • Luky1987
    Dalibor Janda je dobrej českej zpevák a už legenda
  • Tomáš,ak chceš komunikovať s Daliborom Jandom,tak si ho nájdi na facebooku. Má tam svoj profil. Ale je ich tam viac,musíš nájsť toho správneho. Nájdeš ho podľa toho,že má profilovú fotku,na ktorej hovorí do mikrofónu. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit