Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibor

    Dalibore, máte nejhezčí písničky, které se můžou stále poslouchat a ta k prosím Dalibore vratˇ se ! *8*
  • Dalibore jsi stále fešný muž

    Dalibora miluji už od svého dětství.Je to super mužský a jeho písně můžu poslouchat denně.Jeho texty jsou opravdu ze života a nikdy člověka neomrzí.Dalibore ať každý den stojí za to!
  • 2272

    Jana

    Dalibore hodně ti fandím přeju ti aby se ti dařilo víc a víc tvoje písničky poslouchám pořát každý den vždycky mě dokážou rozveselit už se těším na další tvuj koncert doufám že nějaky brzy bude přeju hodně štěstí měj se fajn páááááá *4*
  • Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

    AHOJ .TE PANE DALIBORE JANDO. VAŠE PISNE TAKE .MILUJU .VERUNKA KORODIOVA
    • Re: Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

      Nevěděla jsem Dalibore ,že vám zemřel syn je to hrozné mě taky zemřel 30 letý syn Kaja stál na odstavné ploše a volal manželce a auto do něj najelo,cítím s vámi a moc vás obdivuji i vaše písničky Helena
    • Re: Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

      zbožnujem dalibora od svojich 16 rokov dnes mam 42 a stale mu fandim pa
      • nika1979

        Re: Re: Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

        dnes vichazi blesku. cd dalibora jandy.
        tak běž tě do trafiky. jdi cd koupit.
        odkaz velkejjjjjjjjjjj-dik/////////////// /////////////////////////////////// //////////////////////////////***** *********************************** ***§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§
  • chlap mojich snov

    ja by som sa tiez chcela pridat k fanusickam Dalibora Jandu,pretoze tak ako tisicky inych fanusikov aj ja ho zboznujem uz od mladych cias,a nesmela som vynechat ziadny koncert,ktory absolvoval na Slovensku,jeho piesne pocuvam stale,jeho niektore albumy mam aj v telefone,preto mu prajem este vela uspesnych rokov v spievani
  • Dalibor

    Nevíte někdo jestli bude Dalibor Janda někde vystupovat? *3*
  • Prosba zo Slovenska:o)

    Môžem vás poprosiť či nemáte niekto kontaktnú mailovú adresu na Dalibora Jandu pre fanúšikov?...bola by som veľmi šťastná, ďakujem, pekné sviatky ešte raz..)Ivon *3*
  • Setkání

    Ahoj Vašku, moc ráda jsem tě po tolika letech (myslím 25???) viděla. Vypadáš dobře a pořád ti to hezky zpívá. Škoda, že nebylo trochu času si popovídat (Labské léto 29.8. Ústí n.L.). Kdyby jsi měl chuť se ozvat...tady je moje číslo 739 262 024. Těším se Yveta z M.L.
  • dotaz

    Ahoj. Chci se zeptat, zda někdo z Vás neví, jak se jmenoval seriál, ve kterém zazněla píseň Dalibora Jandy "Oheň, voda, vítr"? Díky
    • nika1979

      Re: dotaz

      vitr kapse. ve filmu *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: dotaz

      Bylo nás šest.
  • daliborovi

    jandu počuvam od 16 rokov ukludnuju ma jeho piesne dnes mam 43 vipočujem si ho stale držim mu velmi palce zdravim všetkych

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit