Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anethia

    přidáte to pls

    Sherlock bbc *14*
  • Ghost

    nezapomeňte je to jen filmová postava vy inteligenti *1* *1* *1*
  • Ježiši

    vy jste z toho sherlocka vystříkaný.. teď jste si ho všimly co? ale je to jen bbc sherlock, ne Benedict! :DD
    jen se do bbc sherlocka zamilujte, holčičky, já Benedict měla ráda už dřív... cha :DD :P
    • Re: Ježiši

      To je jak v mateřské škole... Já ho znala dřív! Jak píše Anethia, natřelas' nám to...
      kdyby tak on znal tebe, když ty ho tak dlouho, že?
    • anethia

      Re: Ježiši

      A ještě bych dodala ---> Ted´jsi nám to opravdu natřela, holčičko! >:p
    • anethia

      Re: Ježiši

      Je velmi nepravděpodobné, že by Benedict s vámi (tím myslím všechny nejen z tohoto fóra) chodil, randil, bavil se nebo cokoliv jiného. Takže se prosím nechvástejte tím, že ho milujete více než někdo jiný a že jste ho znali již dříve! Bože, kdo to má pořád číst?
  • Benedict

    Ahoj všem. Benedicta jsem znala jako moderního Sherlocka a možná to, že hraje Frankensteina. Dala jsem si tu práci a našla si ho na fb. Píšeme si a musím říct, že mě překvapilo jak je milý, na to že je Angličan. Určitě je zajímavé si s ním psát....
    • Podívej se na oficiální britský fanouškovský stránky. Najdeš tam, že BC na fb ani tw NENÍ! Takže s někým milým si asi píšeš, ale není to BC....
    • anethia

      Re: Benedict

      Hmmm...jseš si opravdu jistá, že je to on? Na face najdeš tolik ,,pravých hvězd´´.
      • Re: Re: Benedict

        A kdyby to byl na krásno on. (osobně dost pochybuji) - Kdes' vzala domněnku, že Angláni nejsou milý?
  • Všechno nejlepší Benny x3
  • Sherlock

    Upřímně, každý představitel, nebo skoro každý, sherlocka Holmese, at už Richardson, Roxbourgh,atd. je svým způsobem charismatický, protže charismatická je i sama postava - kdo nevěří necht se vrhne na knihu - ale je pravda, že Benedict hraje moc dobře:D
  • bounty
    Benedict v TopGearu jako host:www.topgear4fan.cz,je to 20.serie-3.epizoda,čecké titulky a opravdu sranda *14*
  • Není to líbivý krasavec,ale charisma má obrovské. Jako Sherlock - bezva.
  • Podla mna je pekný s zaroven je a je sexy a te jeho hlas
  • A ešte ak doktor strange je awesome

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit