Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amoreitalia
    Benedict je vynikající, charizmatický herec s neuvěřitelným hlasem (nemluvím o očích a lícních kostech, které fanynky - Cumberbitches také opěvují)... jsem moc ráda, že je teď kolem něj v UK a i jinde ve světě taková malá mánie. :)) alespoň bude točit více filmů a hlavně Sherlocka. :) Budeme jej moci vidět např ve Star Treku a třetí řada Sherlocka se má začít točit na začátku roku 2013. Je to dlouho, ale Benny i Martin jsou prostě pracovně vytížení. :)
  • souhlasim.. neskutečné charisma.. to co z něho vyzařuje se nedá ani popsat.. taky citíte to sexuální napětí?.. já být angličanka..achjo.. natočej další díly? jak? :D
  • Ještě tu chybí že hrál ve filmu Králova přízeň *4* Nicméně nejvíc mu to sekne v Sherlockovi *14*
  • Happy B-Day Benedict *14* Ať ti to pořád tak strašně sluší *3*
  • Má krásný hlas neuvěřitelné charisma obličejem mi připadá zvlášní ale hezky zvlášní a užasně hraje.Je to jeden z mích oblíbených herců mám ho moc ráda *3*
  • Dost

    Neviděla jsem v životě moc lidí, co by byli takhle moc zvláštní. Není ošklivý ani hezoun. On je prostě jinde.Je v sekci charismatických týpků. Co do hereckých výkonů je machr.
    • Re: Dost

      A má skvělé přímení. ^^
    • Re: Dost

      Pravda,jako Sherlock Holmes je naprosto dokonalý,úplně mě ta role dostala.Takové charisma!Miluju inteligentní charismatické,vysoké muže!O kráse to není,tohle je víc.Naštvalo mě,že ten poslední díl skončil,tak jak skončil.Už se těším až natočí další!
  • Myslím si, že Ben je ten nejvíc sexy chlapík, kterého jsem kdy viděla. Stojím si za svým a ano, stojí mi to za to. Má neuvěřitelné charisma a navíc tak nádherný hlas, že sluch přechází a já při poslechu jeho řeči, vypínám všechny reakce na okolní podněty. Umírám tohou pom tom, se s ním setkat a jestli se mi to jednou povede, budu opravdu šťastná. *3* *4* *4*
  • Chybí tu, že krásně zpívá(písnička se jmenuje The Angel of Islington´s- je sice krátká,ale...^_^...zpívá krásně čistě) *14* ....A jinak díky Benedictovi jsem SHERLOCKOVÁNA *14*
  • DepecheModeLoverka
    Tak a zas já se svým moudrem nemoudrem. Teď opravdu nevím co napsat jsem fascinována komentáři i hercem no není co dodat je to tu mega a mám ráda všechny co mají podobné nebo stejné názory.Tak ahojky papa a mějte se fanfárově nebo tak nějak. *5*
  • Ghost

    jinak je opravdu sexy *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit