Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ošklivka a hezoun

    Barbora a Martin Trnavský - to je k smíchu. Je to jako kráska a netvor, ale obráceně.
    • kamika516

      Re: ošklivka a hezoun

      Já nevím proč se jim pořád pletete do života je to jejich věc a nechte Báru už napokoji
    • cobbra

      Re: ošklivka a hezoun

      Mám dojem, že jsi spletla dohoromady dvě fráze - respektive názvy: ono se to jmenovalo "panna a netvor", a ta druhá "kráska a zvíře"... *15*
      Ale já vím, ty pleteš dobře, pleteš ráda, viď! *15*
      • Re: Re: ošklivka a hezoun

        Zde ale nejde o jakýsi název, ale o podstatu, drahá. *15* *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: ošklivka a hezoun

          A to je právě to, co ti stále uniká... *15*
  • Konečně

    TAk konečně se dá zase dohromady s Honzou. Hurááááá *1* *1*
    • Re: Konečně

      ja se pripojuj....ze jim to ale trvalo *15* *15* *15*
      • Re: Re: Konečně

        To je fakt, že zase budou nebo jsou spolu. Já se k tomu také připojuji... *1* *1*
        • Re: Re: Re: Konečně

          já se k vám taky připojuji. někdo si myslí že je dobrá, někdo že je špatná. ten kdo tady píše že je špatná, tak se chce jen zviditelnit, vůbec si jich nevšímejte. je to jen jejich názor... *3* A Bára je skwěláá
          • Re: Re: Re: Re: Konečně

            koukam, ze se nas pripojuje hodne *3* a to je dobre *5*
            • Re: Kecka

              cim vic, tim lip *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Konečně

              Já bych řekla, že to víc sluší Honzovi a Pavle než Pavla a Kroupa. Doufám, že jim ten vztah vydrží. To, že je nás takhle hodně, je dobře. *1*
  • hudy

    Přání

    Milá Barunko, vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hlavně pevné zdraví, radost z nejbližších a splnění všech Vašich přání!

    P.S. Velice zajímavá shoda náhod, máte narozeniny ve stejný den jako Daniela Šinkorová, hrozně mě to překvapilo. *4*
  • Jako Thelma a Louise

    V Brně je už po premiéře nového představení divadelního spolku Frída - "Jako Thelma a Louise". A do Prahy s ním dorazí 24.února do Branického divadla. Takže kdo jste ještě neviděli hrát Báru živě, nebo kdo jí chcete vidět hrát v něčem novém, zkuste tam zajít, prý to stojí za to *3*
    Hraje tam spolu s Martinem Trnavským /Haken z Ordinace/.
  • zuzak

    nuda nebo závislost ???

    Tak nevim,jestli se Petr/Petra/nudí a nemá nic jiného na práci než sedět na stránkách Báry a smolit své výplody,nebo už to má jako závislost čekat na reakce druhých.
    Najdi si už člověče jinou zábavu,večery se dají trávit mnohem příjemněji!!! *3*
  • fotky

    Jen pro info, kdyby někoho zajímalo, tak dvě nejnovější fotky ve fotogalerii jsou z představení ve Viole - "Příběhy ze Starého zákona"
    • Re: fotky

      Fotky jsou skvělý.Jak jsou přibližně staré? Docela mne mrzí,že bydlím mimo Prahu a nemohu chodit na představení,kde hraje paní Bára Munzarová.
      • Re: Re: fotky

        Představení mělo premiéru loni začátkem listopadu, takže tak.. ;-)
      • Re: Re: fotky

        jak jsou staré netuším. to čtení ve Viole je aktuální, ale jak dlouho je již na repertoáru nevím. fotky jsou z oficiálního webu divadla Viola.
        • Re: Re: Re: fotky

          Děkuji za odpověď a přeji krásný den!!!
  • je skvělá

    bára Munzarová je skvělá herečka dokazuje to tím jak skvěle dokáže zahrát danou roli. Na ní jsou vidět emoce a to umí málokdo nic nepřehrává , prostě klobouk dolů
    • Je nejlepší !!!!

      Bára je prostě ta neeeeeeejlepší herečka na světě !!!! V ordinaci jí to moooc sluší !! A taky jí to moc sluší s Martinem Trnavským , který je prostě dokonalý-hodí se k sobě,Martin je hrozně milej chlap teda co ho znám z různých serialu,filmů a Bára je taky moc hodná,milá...Líbí se mi na ní, že dokáže zahát každou roli na jedničku- V ordinaci jak brečela o toho Honzu-Martina tak to bylo jak doopravdy prostě umí zahrát cokoliv !
      BÁRA JE TA NEEEJ HEREČKA A ŽENSKÁ NA SVĚTĚ.
      MOC JIM TO S MARTINEM SLUŠÍ !!!!
      MÝM ŽIVOTNÍM SNEM JE SETKAT SE S BÁROU A S MARTINEM OSOBNĚ !!! MILUJU VÁÁÁS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* A LASKAVĚ KOMU SE NELÍBÍ AT SEM NELEZE !! JE TO TA NEJ *14* *14*
      • NEJLEPŠÍÍÍ

        Jo a Baru !!! Ty vlásky ti sluší víc když je máš rovný ju ? *14* Ae seš prostě dokonalá neber tady ty urážky vážně ,jsou to lidi kteří nepoznají super člověka, PS: Martin je moc hezkej,sluší vám to spolu !!
        Chtěl bych se s váma setkat je o muj životní sen !!! *14* *14* prosím ozvěte se mi někdo na e-mail ...Třeba kdo zná Barušku,Martina aspon nějak...A jestli sem Baru a Martine chodíte DRŽÍM VÁM PALEČKY A OZVTE SE PROSÍÍM.....SLUŠÍ VÁM TO *14* *14* *14*
        • Re: NEJLEPŠÍÍÍ

          Oprava : Chtěla bych se s váma mooooooooc setkat *14*
  • vubec si jich nevsimej

    *14* *14* *14* *14* voni kecaj v ordinaci si dobra ale je pravda ze danielu sinkorovou nenahradis
    • Re: vubec si jich nevsimej

      TAk to si teda nemyslim.Bára Munzarová je daleko lepší než Daniela Šinkorová. Bára je prostě skvělá herečka. *3*
      • Re: Re: vubec si jich nevsimej

        Já si také myslím, že je dobrá herečka. Jo, souhlasím s tebou, že je lepší než Daniela Šinkorová. *15* *15* *15*
    • Re: vubec si jich nevsimej

      haha
  • Haken

    Překvapili jste mne informací,že Martin Trnavský nebude v budoucnu již v Ordinaci.To by mne tedy zajímalo jak jeho postavu scénáristé ukončí. Jenom doufám,že ho nezamíchají do dluhů a nenechají ho tragicky zemřít.
    • Re: Haken

      Nechají, bohužel. *7*
  • Vůně vanilky

    Moc mne mrzí,že jsem v televizi propásla film Vůně vanilky. Marně se pokouším dopátrat tohoto filmu,v půjčovnách není
    ,stáhnout z internetu se také nedaří.Mohl by mi prosím někdo poradit,zda je možné se k tomuto prý moc hezkému filmu dostat?!Předem děkuji za nějakou pozitivní odezvu!!!Přeji příjemný večer
    • cobbra

      Re: Vůně vanilky

      Ahoj Zuzi, zkus se zaregistrovat tady na Osobnostech ať můžeme komunikovat neveřejně... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit