Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Zamyšlení

    Tak jsem si dnes přečetla celé forum a je mi z něho dost smutno a hořko. Hlavně z toho, kde se v lidech bere taková zloba, vztek, nenávist a závist. Chápu, že ne každému je každý herec či herečka sympatický, ale i negativní názor se dá vyjádřit slušnou formou a nikoliv urážkami. Ani mně není každý herec sympatický, ale nikdy bych se nesnížila k podobným vulgarismům. Docela by mě zajímalo, kolik z vás vidělo hrát Báru v reálu a kolik z vás ji zná osobně? A kdo z vás, co to zde píšete, byste si to dovolili říci jí přímo do očí? Nikdo!! Naopak, při setkání s kýmkoliv s celebrit byste si sedli na zadek a vyprávěli o tom s nadšením ostatním. A co se týče toho, že je "protekční" , uvědomujete si, že se určité geny dědí po rodičích a nejenom v herecké branži? Nebo myslíte, že všichni z rodu Deylů, Kodetů, Hrušínských, Vydrů, Štěpničků či Štěpánků a dalších byli protekční?! Bohužel toto forum přesně ukazuje mentalitu, (ne)vychovanost a i vzdělanost českého národa, z čehož je mi smutno ještě víc.
    P.S. Je naprosto zbytečné tady hercům psát vzkazy a žádosti o mail, protože webů o nich jsou desítky a oni rozhodně mají na práci jiné věci než denně prohlížet net a hledat, co o nich kdejaký anonym napsal. Myslím, že mají dost práce s masmédii, s hraním v divadle, natáčením a dabováním, aby vy jste se pak mohli bavit.
    • baraj

      Re: Zamyšlení

      Souhlasim s hudy.
  • Barbora na to nemá.

    Barbora stejně žádnou cenu nedostane, nemá na to. A vy, zaslepení fanoušci, jí můžete posílat hlasů, kolik chcete. Soudných lidí, kteří vidí, že Munzarová nestojí za nic, je mnohem víc. A hlavně, mají vkus. *15* *15* *15* *15*
    • cobbra

      Re: Barbora na to nemá.

      Drahoušku soudnému člověku především o žádnou cenu nejde, víš? A zaslepenost vidím spíše v tvé nenávisti k někomu, koho ani osobně neznáš. Když se ti nelíbí, nechápu, proč stále lezeš na tyto stránky otravovat vzduch. Působíš tím (alespoň na mne) jako značně natvrdlý jedinec, který má patologickou potřebu vykřikovat z davu, že s ním nejde jenom proto, aby se zviditelnil. Dosti ubohé, nemyslíš? *7*
  • Nesympatická

    Mně je Barbora taky děsně nesympatická.
    • cobbra

      Re: Nesympatická

      Tak tě snad nikdo nenutí se na ní dívat. Určitě máš u televize vynález, kterému se říká dálkový ovladač - možná se budeš divit, ale dá se jím přepínat z jednoho programu na jiný aniž by bylo nutné zvedat zadek od televize. Domnívám se, že i v nejzapadlejších vískách mají signál naše 4 základní celoplošné televizní stanice (nemluvě o nabídce regionálních TV a prakticky neomezených možnostech, které přináší satelitní příjem, kabelové televize, nebo příjem pomocí set-top boxů, takže když ti nevyhovuje program s Bárou (dle mého názoru skvělou a sympatickou Bárou), máš možnost přepnout a nechat se bavit někým jiným, nebo ne?
  • Týtý ani omylem

    Munzarová cenu nedostane ani omylem, kdo by pro takovou namyšlenou a nepěknou herečku hlasoval. Leda pár zoufalců z této stupidní diskuze. *15* *15* *15*
    • vercaaliza

      Re: Týtý ani omylem

      Jo takže začátek Bára má obrovskou šanci vyhrát protože má hodně příznivců a mně taky posílala jsem jí hlasy!!!!!Tak hele blbečku jestli se ti naní něco nezdá tak na tuhle stránku ani omylem nelez protože sem choděj lidi který jí mají moc moc rádi včetně mně.... *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* Neboj Báro máš okole sebe lidi který tě mají moc rádi a já taky *14* *14*
      • Re: Re: Týtý ani omylem

        jo, nejseš sama, já jí mám taky moc ráda. Míša *4* *14*
    • Re: Týtý ani omylem

      no vzhledem k tomu, že jsi jeden z diskutujících, tak sis dal jméno sám, zoufalče *15*
  • vypadá nehezky

    U Munzarové je úplně jedno, jestli má nebo nemá paruku. Tak i tak vypadá velmi nehezky.
    • Re: vypadá nehezky

      Já myslím,že kdyby někdo z vás co neustále Báru Munzarovou kritizujete šel například na její představení Thelma a Loiusa,tak by zaručeně svůj negativní postoj alespoň trochu změnil.Je naprosto úžasná...Nejenom v té roli,ale i v civilu působí moc sympaticky a mile. *4*
    • Re: vypadá nehezky

      To je fakt,hezkou ženu z ní nikdo nevykouzlí.Tady nepomůže ani paruka ani líčení.
      • cobbra

        Re: Re: vypadá nehezky

        A co by potom pomohlo tobě Kátko? Kremační záření? *15*
        • Re: Re: Re: vypadá nehezky

          Cobbro, tvé příspěvky už hraničí s těžkou nechutností a vulgárností. Měla by ses nad sebou zamyslet. A je velice podivné,že tyto tvé břitké výblitky administrátor nemaže, opravdu velmi zajímavé. *13* *13* *13*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

            Jestli ono to nebude tím, že je administrátor za nechutné a vulgární nepovažuje... Asi má každý jinou toleranční hranici a jiný vkus. Pokud se Ti moje příspěvky nelíbí, nebo ti přpadají nechutné, nikdo Tě nenutí je čísti ani jísti. *4*
          • zuzak

            Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

            Já bych Kátko spíše řekla,že nechutné jsou ty neustálé výpady určitých jedinců,kteří mají stále potřebu Báru Munzarovou kritizovat.
            To,že se každému Bára nelíbí je samozřejmé...
            Ona je to totiž otázka vkusu!
            Za Tebou se také určitě každý z ohromení neotáčí!!!
            Zamyslet by se měl především každý nad sebou. *7*
            • zuzak

              Re: Re: Re: Re: Re: vypadá nehezky

              Zapomněla jsem také oslovit v příspěvku Klárku,a tudíž to hned napravuji.
              *7*
    • vercaaliza

      Re: vypadá nehezky

      Hele nikdy jsem tě neviděla ale podívej se nejdřív na sebe Bára je krásná v jakejch kolik vlasech je nejlepší... *1*
      • Re: Re: vypadá nehezky

        Jo, to máš pravdu, mě je hrozdně moc sympatická a má úžasnou postavu v Ordinaci v růžové zahradě. Čau
  • nesympatická

    Barbora Munzarová nemá ani nejmenší šanci cenu dostat. Je velmi nesympatická i nehezká.
    • vercaaliza

      Re: nesympatická

      Jestli máš něco proti Barče tak na tuhle stránku už nikdy nelez nebo sem nepiš nikoho tvoje kecy nezajímaj sem chodej lidi co jí rádi mají *8* *8* *16* *16*
    • Re: nesympatická

      Zřejmě si TýTý pleteš s volbou královny krásy!!!Tohle je skutečně úplně o něčem jiném...
      A je spousta lidí,kterým se Bára Munzarová moc líbí.
      Přeji všem /i těm nepřejícím/ krásný den!
  • Zamyšlení

    Tak jsem si dnes přečetla celé forum a je mi z něho dost smutno a hořko. Hlavně z toho, kde se v lidech bere taková zloba, vztek, nenávist a závist. Chápu, že ne každému je každý herec či herečka sympatický, ale i negativní názor se dá vyjádřit slušnou formou a nikoliv urážkami. Ani mně není každý herec sympatický, ale nikdy bych se nesnížila k podobným vulgarismům. Docela by mě zajímalo, kolik z vás vidělo hrát Báru v reálu a kolik z vás ji zná osobně? A kdo z vás, co to zde píšete, byste si to dovolili říci jí přímo do očí? Nikdo!! Naopak, při setkání s kýmkoliv s celebrit byste si sedli na zadek a vyprávěli o tom s nadšením ostatním. A co se týče toho, že je "protekční" , uvědomujete si, že se určité geny dědí po rodičích a nejenom v herecké branži? Nebo myslíte, že všichni z rodu Deylů, Kodetů, Hrušínských, Vydrů, Štěpničků či Štěpánků a dalších byli protekční?! Bohužel toto forum přesně ukazuje mentalitu, (ne)vychovanost a i vzdělanost českého národa, z čehož je mi smutno ještě víc.
    P.S. Je naprosto zbytečné tady hercům psát vzkazy a žádosti o mail, protože webů o nich jsou desítky a oni rozhodně mají na práci jiné věci než denně prohlížet net a hledat, co o nich kdejaký anonym napsal. Myslím, že mají dost práce s masmédii, s hraním v divadle, natáčením a dabováním, aby vy jste se pak mohli bavit.
    A jsem docela zvědavá, kolik urážek - za toto zamyšlení - si vysloužím já.
    • Re: myšlení

      Drahá hudy, ty máš asi Báru vylepenou po zdech ve svém bytě, že ? Je mi tvé zaslepenosti líto.
      • Re: Re: myšlení

        A co je tobě do toho, ty nádhero? To snad je její věc ne? I kdyby měla, tak tobě to může být jedno! Mě třeba je spíš líto tebe - když si někdo léčí komplexy tím, že leze na stránky lidí, kteří mu nejsou z jakéhokoliv důvodu sympatičtí a tam je pomlouvají tak to je dle mého názoru spíš důvod k politování. Tak se laskavě uklidni a příště lez strašit někam jinam, zde nejsi vítána, comprendes? *13*
    • Re: Zamyšlení

      hudy!!!!dobry den,ja jsemjirka!z jenyniho blogu o barce!!
    • Re: Zamyšlení

      Jsem stejného názoru. Takových lidí tu je, co jí zavidí.
      • Re: Re: Zamyšlení

        ahoj,lenko!ty jsi taky z navstevni knihy u jenny?baruska je uzasna super!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Zamyšlení

      100% souhlas, Hudy. Mluvíš mi z duše! Bára je skevělá, komu se nelíbí, ten si přece může najít jiného favorita. Házet na druhé špínu umí každý. Jen mě fascinuje, kolik je tu najednou znalců a odborníků na slovo vzatých přes divadlo a kulturu vůbec. Kdy jste naposledy byli v divadle, vy kritici? A na čem?
      • Re: Re: Zamyšlení

        Kdo ti dal právo určovat, co zde lidé mohou a co nemohou psát ? Každý má právo na svůj názor, i když Munzarovou nemá rád. A jak je vidět, lidí, kteří Báru nemusí, je velmi mnoho.
        • Re: Re: Re: Zamyšlení

          No opravdu Vladimíre, tento mikrochat je zcela reprezentativní vzorek! Možná, že by bylo vhodné poslat to do agentury STEM, která provádí výzkum veřejného mínění, aby si ušetřili práci i peníze, kdyby dělali průzkum co se oblíbenosti herců a hereček týče... *1*
        • Re: Re: Re: Zamyšlení

          Jestli sis nevšiml, nikomu nic neurčuji, v tomto smyslu jsem pouze napsala, že i negativní názor lze vyjádřit slušnou formou! Ale přesně, jak jsem předpokládala, většina lidí tento příspěvěk obrátí úplně jiným směrem.
  • nesympatická

    Barbora není nesympatická pouze mnohým divákům, ale také jejím sousedům a ti ji znají velice dobře.
    • Re: nesympatická

      Člověče,jaké Ty máš informace!To se jeden vážně diví.Snad jsi nechodil/la/po sousedech a nezapisoval/la /si "drbíky" do notýsku?! *8*
  • zmanipulované stránky Báry M.

    Je na výsost jasné, že Munzarová žádnou cenu nedostane. Je nepříjemná, nehezká ani jako herečka za mnoho nestojí. Neumí ani správně artikulovat. Pokud by nějakou cenu kdy dostala, což je naprostý nesmysl, muselo by to být podplacené a zmanipulované - o tom by zdejší administrátor mohl vyprávět, že ? Je velmi s podivem, že u Barbory se mažou téměř všechny negativní příspěvky a u jiných osobností jsou ponechány klidně i vulgarismy. Velmi zajímavé a hlavně "objektivní". Tak a opět máte co mazat. *1* *1* *1*
    • Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Na Tvůj další stupidní názor jsme "opravdu čekali"! *15*
    • cobbra

      Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Člověče Péťo, hrál(a) sis tady na inteligenta a intelektuála, a nakonec se takhle odkopeš! Nepřijde ti trošku dětinské to tvé prohlášení "Pokud by nějakou cenu kdy dostala, což je naprostý nesmysl, muselo by to být podplacené a zmanipulované"? Jak ve školce...
      Kolikpak ti je let? Musíš ještě po obědě spinkat? A nezapomněl(a) sis dnes sáček na přezůvky? *15*
    • Re: zmanipulované stránky Báry M.

      Petře, máš naprostou pravdu. Tady se na Báru nesmí napsat žádná kritika, jinak ji hned mažou. Jsem moc ráda, že u nás existuje svoboda slova a hlavně, že cenzura je již dávno pryč. Jo, jo uplatit se dá všechno.
  • mně se nelíbí

    Mně se Munzarová nelíbí ani trošičku.
    • hanyka

      Re: mně se nelíbí

      Baruška je krásná ženská bych chtěla vidět Tebe ty krasavice !! Chápu, že každý má svůj názor ale to je fanklub takže pokud Barču nemáš ráda a nelíbí se Ti tak tady nechoď !!! Je super a krááásná moc !!!!
    • mně se líbí

      Tk si upe Blbá páč Munzarová je Nejlepčí herečka na světe xPP *14* *3*
    • hudy

      Re: mně se nelíbí

      Každý má jiný vkus. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit