Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baruna je namyšlená

    Baruna je namyšlená a nemá na to.
    • jansovka

      Re: Baruna je namyšlená

      Na co nemá?? být herečkou?? tak to si na omylu!!! a jak víš že je namyšlená?? pochybuju že si sní někdy mluvil aby jsi to poznal, protože z filmový role se to těžko pozná no ale to vědí jenom ti co aspoň trochu myslej, no ale podle toho co tady čtu tak nevim. už jí fakt přestaňte urážet, Bára si to nezaslouží!!!!nazdar.
  • Bára..

    Bára je naprosto nevýrazná herečka.Talent po rodičích,kteří jsou oba výborní herci,bohužel nezdědila.
    Navíc je jako ženská taková nemastná neslaná.
    Někde jsem četl,že ji štve že musí mít v Ordinaci paruku,že v ní vypadá asexuálně...no nevím...ale co jsem ji viděl jinde bez paruky,tak vypadá pořád asexuálně.
    • Re: Bára..

      Souhlasím, Petře. Konečně se zde objevil taky jeden objektivní názor a ne jen výplody zfanatizovaných fanoušků - viz hudy, cobbra apod.
      • Re: Re: Bára..

        Souhlasím,protože ta "geniální" Barka neumí vůbec hrát.
      • cobbra

        Re: Re: Bára..

        No jak to jen říci, Katy - o objektivitě asi máme každá jiné představy, že? Také by jistě byl zajímavý tvůj rozbor slova "zfanatizovaný"... *5*
    • hanyka

      Re: Bára..

      No to je jasné,, že Bára talent nezdědila , protože každý nemůže být tak dokonalý jako jsi ty !!! Je fajn, že jsi napsal jsem myslela , že se Ti něco stalo ... naštěstí ne *3* .... škoda , že tady nemáš svoje foto aby jsme napsaly jak jsi přitažlivý !!!! *3*
  • Jako Thelma a Louise

    Fakt skvělé představení. Opravdu stojí za to se do divadla vypravit. Hra má velkou spoustu vtípků i svou hloubku k zamyšlení.
  • Vše nej!!!!!!!!!!

    Verunkaa
    Milá Baruško,přeji vám k těm dnešním narozeninám všechno nejlepší hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,ab y vás dále nabíjela energií Anička a to samé přeji i do nového roku hodně zdraíčka pro celou rodinu,štěstíčko,abyste si v příštím roce mněla alespoň chvilku na to si zasporotvat aby jste potom byla tím šťastnější tak vám tedy do nového roku a k dnešním narozeninám přeji všechno nej nej nej mám vás hrozně moc,moc,moc ráda
    *14* *14* *14*
    • Re: Vše nej!!!!!!!!!!

      Přeji všechno nejlepší k narozeninam Barunko!!
    • Barunka je ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

      Milá Barunko,jste má neoblíbenější herečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!.A ještě dodatečně všchno nej k narozkám.Jste mo hezká????.Jako vaše Anička.nASHLEDANOU,SNAD SI TO PŘEČTETE.poZDARV VÁM posíká anetka.
  • škoda,že z matky nezdědila nic

    Škoda,že Barbora nezdědila alespoň špetku šarmu po své matce.
    • Re: škoda

      *15* žádná škoda, že nezdědila jen špetku. Je fajn, že zdědila víc... a nejen šarm *1*
  • Barbora končí

    Už je to tutovka, Barbora v divadle Na Vinohradech touto sezónou končí. V divadle se bude slavit ! *1*
    • hanyka

      Re: Barbora končí

      Slavit proč myslíš ?? Spíš by měli brečet , protože jim odešlo herecké ESO !!! Ale udělala dobře . Barča ma na to aby se uchytila kdekoliv jinde ona na to má !!!! Se budeš ještě divit !!!
      • Re: Re: Baruna končí

        Ano, udělala velmi dobře, všichni (kromě J.Hlaváčové) si oddechli, že od Barbory budou mít klid. Ona tak maximálně na tu svou ubohou "Ordinaci". *15*
        • Re: Re: Re: Baruna končí

          Oprava : Ona má maximálně na tu svou "Ordinaci".
          • hanyka

            Re: Re: Re: Re: Baruna končí

            Ne ne já inteligent nejsem ani náhodou já jsem psala že Bára ne já !!! Zase si tak nefandím ale nevím čím narážíš na Ostravaky !!!! Já jsem hrdá na to , že bydlím v Ostravě mi se tady líbí .... ale jinak díky ... *3* ... pa 19-letá hloupá Ostravačka *15* *3* *3*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: Baruna končí

              Pro Petra i Hanyku: Nebudu trpět ani žádné vzájemné urážky! Pokud chcete vyjádřit vůči druhému negativní názor, tak prosím, ale slušně!
    • cobbra

      Re: Barbora končí

      No ty máš postřeh skoro jako redaktor Blesku, že nám sděluješ takovou "aktualitku" jako že Bára končí na Vinohradech...

      Upřímně řečeno se Báře nedivím - ona začala být v tom divadle taková divná společnost - nejdříve dostal jako trafiku post ředitele pan Stropnický, pak se zde "naprostou náhodou" objevila jako jevištní host v hlavní roli stěžejního představení celé sezóny jeho tehdy ještě budoucí manželka Žilková, no a teď se sem vrací paní exprezidentová Veškrnová Havlová. Jestli ono by se to divadlo nemělo přejmenovat - jako kdysi v padesátých letech kdy neslo název Divadlo československé armády - teď by to mohlo nést podobně funkci zjevující název - třeba Starobinec rodiny a přátel Václava Havla nebo něco podobného...).

      Já Báru za tento zásadní krok obdivuji - než aby setrvávala na takto pochybnými lidmi přecpaném místě jen kvůli prestiži, kterou s sebou angažmá v DnV nese, raději jde svou cestou - to svědčí o jejích morálních kvalitách a osobnostní vyspělosti.


      PS: slavit odchod nejtalentovanější herečky souboru může pouze slaboduchý - tím jsi nám vlastně odhalil/a sama sebe, Mílo...
      • Re: Re: Barbora končí

        Cobbro, opět dokazuješ, jaký jsi chudák. Pan Stropnický je velmi chytrý a kvalitní člověk a shazovat herce z "Vinohrad", může je ubožák. Pan Preiss, paní Hlaváčová a spol. pro tebe asi nic neznamenají. Zde je vidět, že jsi velmi chudá na duchu. *1* *15* *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: Barbora končí

          Ále Peťa se nám vrátil! No už se mi stýskalo. Byla tady bez tebe nuda. Copak - skončila škola, atkovku jsi odložil do kouta a maminka tě za odměnu po dlouhé době pustila na internet, viď? A co výzo - dobrý? *15*
          Broučku, to zda jsem jak píšeš "velmi chudá na duchu" nechám s tvým dovolením na posouzení jiným - ty jsi ve své duševní "bohatosti" zřejmě nepochopil můj předchozí příspěvek - nevadí, snad příště (a neboj, to se ti v životě stane ještě mnohokrát) - jinak si nedovedu představit, z čeho jsi vydedukoval, že shazuji herce z Vinohrad - jmenovitě pana Preisse či paní Hlaváčovou. I pro tvoje dobro tě žádám (a to opakovaně), aby sis příště než budeš reagovat na něčí příspěvek ověřil, zda jsi jej dobře pochopil (pokud na to nestačí tvoje mozková kapacita tak klidně požádej někoho o pomoc, to není žádná hanba).
          A ještě malý dovětek - považovat někoho za chudého na duchu kvůli tomu, zda pro něj "něco znamená" ať už sebekvalitnější herec mi přijde jemně řečeno zcestné a diletantstvím zavánějící... *5*
          • hanyka

            Re: Re: Re: Re: Barbora končí

            Cobbro smekám před Tebou *3* .... krásně napsané !!! Opravdu máš talent !!! *5*
            • hanyka

              Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Filípku je mi 19 ale rozumově jsem na 3 *9* .... stačí ??? *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Jaký talent máš na mysli?! Proč hned "smekáš"? Zajímalo by mne hanyko kolik ti vlastně bude asi tak let.
              Já bych to viděl spíš tak,že cobbra je hodně "ukecaná" trochu hubatá/pardon/,je ráda středem pozornosti a ráda se nechá poslouchat.
              Ale pravda,musím přiznat,že její postřehy kolem Vinohrad jsou zajímavé...A její obdiv k Báře Munzarové je dojemný.
              Díky jejím slohovým cvičením,kterými zde reaguje na zřejmě pubertálního Petra je zde v diskusi stále živo.
              Rozhodně bych toto vzájemné urážení neobdivoval. *3*
            • cobbra

              Re: Re: Re: Re: Re: Barbora končí

              Ď. *3*
      • Re: Re: Barbora končí

        Cobbro,moc hezky řečeno(nebo spíš napsáno)..mluvíš mi z duše *1*
  • Barbora je nemožná !

    Dnešní závěr Ordinace Barbora vůbec nezvládla. Co je to za herečku, která neumí zahrát ani pár primitivních emocí ? Je věčná škoda Danky Šinkorové, ta by to jistě zvládla. Tak ubohých hereček jako je Barbora naštěstí nemáme moc. Měli by ji vyrazit, je příšerná.
    • Re: Barbora je nemožná !

      ty jsi taky primitiv znalče *8*
    • zuzak

      Re: Barbora je nemožná !

      Pár primitivních emocí ???!!! *7*
      • cobbra

        Re: Re: Barbora je nemožná !

        To víš Zuzi, pro primitiva je všechno primitivní...
        • Re: Barbora je nemožná !

          No, to ty, primitivní cobro, musíš vědět, že, když píšeš sama o sobě. *15* *15* *15* *15* *15*
          • cobbra

            Re: Re: Barbora je nemožná !

            Opět jsi to nepochopil(a), Péťo - nedivím se - nebylo čím... *15*

            PS: když už někoho oslovuješ, bylo by dobré, psát jeho jméno správně... Ale to je pro tebe zřejmě nadlidský úkol, viď? *15*
            • cobbra

              Re: Re: Re: Barbora je nemožná !

              Peťko, Peťko, je fajn, že máš starost o mou inteligenci, neobyčejně si toho vážím. Možná bys ale měl(a) svou pozornost upřít sám (sama) na sebe. Ráda ti s tím pomůžu - takže začneme první lekcí - téma jsi si zvloli(a) sám(sama) - jména a přezdívky. Cobbra je můj nick (z angl. nickname = přezdívka). Přezdívka je - a teď si dovolím citovat z Wikipedie: neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.) - konec citace. Jak vidíš, i encyklopedisté chápou (ty asi ne - jak už zmíněno výše nemáš zřejmě čím), nick jako jméno. Takže až si zase příště budeš chtít hrát na chytrého(chytrou), pokus se prosím o dané problematice předem získat alespoň základní penzum informací, ať tady příště zase nejsi za debila...! Jinak ti přeji hezký den! *15*
            • Re: Barbora je nemožná !

              Ty chudinko, cobbra je tvé jméno ? Asi při své chabé inteligenci vůbec netušíš, co jméno znamená. *15* *15* *15* *15* *15*
  • bez trochy slušnosti

    Došlo Vám někomu, že roli v seriálu Ordinace ... asi měla patřit někomu jinému a že Barbora ji někomu přebrala ? Ostatně u ní to není nic divného - přebrat něco či někoho jinému. Něco jako charakter a slušnost je jí prostě cizí.
    • baraj

      Re: bez trochy slušnosti

      Myslim že chrakter a slušnost Báře opravdu neni cizí,ale tobě dost chybí!!!!
    • cobbra

      Re: bez trochy slušnosti

      Ale ale, že by tu roli přebrala tobě? No musíš být jistě hvězda a uznávaná herečka, když se musíš skrývat za iniciály I.S... *15*
    • Re: bez trochy slušnosti

      Jestli přebrala nebo ne,to bych neřešila...Hlavní je,že tu roli hraje velice dobře a divákům se líbí.Samozřejmě,že se nemůže líbit všem! *7*
    • Re: bez trochy slušnosti

      Konečně se někdo ze štábu opovážil proti "HVĚZDĚ" Munzarové vystoupit. Samozřejmě,že ta role nepatřila jí,a teď se diví ona i její fanatičtí hloupí fanoučci,že ji lidé nesnášejí.O tom,co provedla své rodině a hlavně dceři, nevyjímaje.
      • Re: Re: bez trochy slušnosti

        "Milá" Iris,jakpak víš,že proti Báře Munzarové vystoupil někdo ze štábu?!No a myslím si,že ani Bára ani její fanoušci se nediví,že jsou lidé,kterým není moc sympatická.Jenom ty antipatie by se daly vyjádřit také trochu slušněji.A copak provedla tak šíleného rodině a dceři?Jaké to měla v rodině dříve málokdo ví!Pokud vím,tak o Aničku se dobře stará.A od rodiny odešel přece Jiří Dvořák!Jak vše doopravdy bylo vědí jenom oni v rodině a bulváru se nedá vše věřit!!! *7*
  • fredas

    narozeniny

    preji vam vsechno nejlepsi k narozenim hodne stesti zdravy a lasky! a mnoho uspechu do noveho roku
  • cena ani omylem

    Tak už vám konečně došlo, že Munzarová žádnou cenu neměla šanci dostat ? Je velmi nepříjemná žena a špatná herečka, takže ani vámi vyhozené peníze za sms nemohly výsledky příliš ovlivnit. To bylo dávno každému soudnému člověku jasné. Vás, zaslepených Bářiných fanoušků je jen hrstka, lépe řečeno pár stejných lidí, kteří si jen mění jména. Tak do toho, hudy, jsem zvědav, za jak dlouho to opět vymažeš, ty totiž pravdu nemůžeš vystát. *1* *1* *15* *15* *15* *15*
    • adma

      Re: cena ani omylem

      Hej este jedna nadavka na Báru tak tě odsut vyhodíme. *10*
    • Re: cena ani omylem

      No možná ještě dodatek, Petře.
      Ty máš pravdu asi tak moc, jako jí má bulvár. *15*
    • bohunkam

      Re: cena ani omylem

      Ach jo...Co ti jako Bára Munzarová provedla?
      Přesně jak psala cobbra... Dostat se mezi 5 divácky nejoblíbenějších hereček asi znamená, že Bára má mnohem více obdivovatelů než jen "tu hrstku", o které tady píšeš...A to ty zřejmě nemůžeš unést, proto se zde zase musíš vyjádřit negativně...
      Zrovna přemýšlím, jaký nick si dám příště (hlavně tedy jako přihlášený uživatel)...nejsi ty tak trošku schizofrení*15*
      Prosím, řeš si své komplexy někde jinde, my tady na to opravdu nejsme zvědaví *9*
      • bohunkam

        Re: Re: cena ani omylem

        tento příspěvek patří Petrovi...
    • Re: cena ani omylem

      Takže navážu. Vzhledem k Bartošový. Pokud anketu TýTý propaguje a zaštiťuje ta přehlídka časopisů, co je daná, těžko se dá mluvit o nějaké objektivitě. Hlasují převážně bulvárožrouti a ti mají k soudnosti dost daleko. Zajímá je jen senzace, vulgárnost, strkání frňáků do cizích věcí a ne kvalita. To se pak ti normální těžko prosazují. Taky ti normální nejsou fanatici, co utratí celou výplatu za to aby někoho protlačili co nejvýš.
      Život není o anketách.
    • cobbra

      Re: cena ani omylem

      Á pozor, z Peťky se stal odborný divadelní kritik! A jakou k tomu máš kvalifikaci? Obávám se, že k tomu maturitní vysvědčení nestačí, drahoušku - i když silně pochybuji, že máš i to - středoškolsky vzdělanému člověku by totiž muselo být jasné, že "hrstka zaslepených fanoušků" by asi dost těžko dokázala dostat Báru do Top 5 nejoblíbenějších hereček republiky... *5*
      Kdy už ti konečně dojde, že tu o tebe nikdo nestojí (a podle všeho nejenom tady)? *15*
      • Re: Re: cena ani omylem

        Ale, ale cobbřičko, a odkud bereš tu jistotu, že o ty tvé výblitky někdo stojí ? Stále si tu tu protiřečíte. Na jedné straně zde někteří píší, že za neúspěch Munzarové může bulvár, ale za vítězství bartošové může také bulvár. Tak jakou to má logiku, když obě byly bulvárem jednoznačně poškozovány ? *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: cena ani omylem

          "Tu tu"? Jasně Péťo, vezmi si autíčko a jdi si zase hrát na pískoviště, kamarádi ze školky tě už určitě postrádají... A možná když to s nimi zkonzultuješ, dojdete k závěru, že jména a příjmení se píší s velkými počátečními písmeny... *15*
          Nevzpomínám si, že bych zde psala cokoliv o poškozování bulvárem (ve spojitosti s TÝTÝ), takže si "tu tu" jen velmi těžko mohu protiřečit... *15* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit