Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanibal

    Antony zahrál dr.Lectera úplně suprově,fakt se mi to líbilo,nikdo jiný se na tu roli nehodí.Fakt je bezva!Zbožňuju horory s ním! *16*
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
    • Re: Anthony

      SRDCE V ATLANTIDĚ je opravdu super film.A co seznamte se Joe Black na to můžu koukat obden ten film je jako droga.Mimochodem podívejte se na novou fotku a poznáte že né je mladí lidé ho mohou milovat.Čauky anthony2
    • Re: Anthony

      Neboj sa já mám srdce v atlantidě a českou spojku a instinkt,na ostří nože, lev v zimě, hannibal, ml.jehńátek, red dragon, zoro,atd asi všechny kromě toho new ale ten se newiděla na dvd protože tam ještě newišel tak sem na to šla do bijáku fakt luxusní film jako by se vrátil Dr.Hannibal Lecter *4* *14* *14* *16* *16* *9* *5* *1* *14*
  • Včera jsem koukala na Zorra a musím říct Anthony tam byl úžasnej a kráásnej.. =)) *14* *14*
  • viděli

    Viděli jste jeho novej film ach to je good *14* *14* *14* *14* *14* *8* *4* *1*
  • Můj Toníček

    Anthony=bomba bomba megastar,nemůžu ho k nikomu přirovnat protože nikdo tak dobrej není už se těším v pondělí na novej film.Fakt bomba
    • Re: Můj Toníček

      No jak "můj" *5* *5* *16* ? Snad NÁŠ ne? *15* *4*
  • Lidičky

    Lidičky co se to s váma děje. Vůbec nic nového? Co fotky z nového filmu BEOWULF?Co tam hraje? To jste fanklub.Navštěvujte trochu tyto stránky!!!!!!!!
  • krajina stínů

    Mlčení jehňátek byl filmem, který mě upozornil na tohoto vynijícího herce, ale kde mi připadal nejlepší byl film Krajina stínů, při sledování tohoto filmu jsem si vzpomněla na R.Hrušínského.
  • nits

    hey...ja ho upe miluju...upe nejlip hraje...upe moc s vami souhlasim ze to je skvelej herec..no ae soda ze uz je stary... *9* ae jinka..good *3* *14*
  • NEJ NEJ NEJJJJJJJJJJJJ

    Nej herec,kterej se kdy narodil!!!!!sice ne nekrásnější ale je opravdu nej!!!! *3* *1* *1* *1* *1*
  • najoblubenejsi herec

    Nazdar, tak uz som sa aj ja pridal. Musim povedat, ze je to moj najoblubenejsi herec, a ze ho velmi uznavam. Prajem len to najlepsie, skoda len, ze uz ma nejaky ten vek /72/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit