Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co takhle malou anketku?

    Paráda, konečně místo, kde si člověk může "pokecat mezi svými" *3* Je fakt možný, že se mezi malými čecháčky nenajde nikdo, kdo by dal dohromady nějaký fan-webík?? *9*
    Páč, jak tak koukám, nejsem sama, pro koho je "Tonda" jednička. A která byla nej, co byste řekli? Plukovník Ludlow, nebo Diego de la Vega?? Šup sem s názorama *3* !
  • Je nejlepší!!!

    Je prostě boží! viděli jste s ním film Poslední Indian? Je tam úžasnej.
    Celkově prostě charismatickej chlap, je to osobnost *14*
  • Happy byrthday

    Anthony vše nejlepší k narozeninám.Koukám že jsem si vzpoměl jen já.Ještě dlouho nám musíš rozdávat radosthttp://img.osobnosti.cz/smile s/9.gif
    smile
  • mots good

    UPE NEJ... HEREC...NO AE DOCELA SE MI LIBI AE JAKO NE ZE BYCH HO MILOVALA ae jen se mi llibi no..tak co uz no...ne fakt *14* *3* *14*
  • Přeji všechno nejlepší jednomu z nejlepších hercu
  • Luky1987
    Hopkins je kult, kultu a výborný herec
  • Hannibal

    Nazdar, Fans. Co myslite, stihne nas oblubemec este jedneho Hannibala ? Ja by bol velmi rad, Rocky, Rambo, John Mc Clane, Terminator, Indy sa vratili ... bolo by super, keby aj Dr. Hannibal Lecter
    • otter

      Re: Hannibal

      čau Martine,
      super by to možná bylo,ale to by nejdřív musel Harris nějakého napsat,což by byl asi trochu problém.Knižní Hannibal totiž skončil jinak,než filmový,je narozdíl od filmu jasně ukončený.Asi tedy bude lepší nechat legendu legendou a nepokoušet se ji nějak nastavovat...
  • Vše nejlepší k narozeninám Anthony:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) !!!!!!!! A velké úspěchy!!
  • Co si založit fanklub českej co lidi
    já ho fakt žeru *14* *14* *3* *5* *9* *1* *1* *15* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Já

      Proč ne? *3*
  • nejhezčí

    hele minulí pátek dávali je ho film : Zorro tajemná tvář!Tanm byl suprovej hlavě jak bojoval j tím měčem to bylo žůžo!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit