Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hey

    Anthony je fakt božíí...jak už jste tu psali,ve všech filmech zazářil *5* je to
    bezwa herec s obrovským talentem a roli Dr.Hannibala Lectere zahrál luxusně *14* nemam co vyčíst *5* Mějte se
  • jen tak

    Je aspon o padesat let starsi jak ja ale zeru ho mooooooc :-D tomu co ma on se rika CHARISMA!!! *14*
    • neuveritelna

      Re: jen tak

      mluvis mi z duse! *14*
    • Re: jen tak

      Jůj, spřízněná dušičkááá *1* *4*
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
    • Re: Anthony

      Máš pravdu jsou i lepší filmy jako soumrak dne, Krajina stínů nebo bunkr, který jsem sledovala na polských programech, kde dávali velkou část jeho filmografie.M.
  • OKAMŽIK ZLOMU

    Od včerejška je v půjčovně k mání okamžik zlomu.Mohu všem vřele doporučit.Další herecký superkoncert.Anthony je prostě nej.Hvězda první velikosti.anthonyhopkins
    • Re: OKAMŽIK ZLOMU

      sir Anthony Hopkins bol, je a aj vzdy bude naj... Este nikdy nehral zle.... Apropo, vseto najlepsie k 70-ke.
      • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

        Nechte už toho s těma narozeninama a děsnejma číslama, prosím *9* *9* Z toho by jeden upad do depresí - nebo aspoň já... Jé, jak mě se líbil *9* Ale o tom věkovým rozdílu radši pššš *9*
      • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

        NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM ÚPLNĚ VE VŠEM"1"anthonyhopkins
  • ANTHONY je nej nej a já ho miluju. *14* *14*
  • Anthony Hopkins

    Já ho prostě žeru je fakt sexy.I když starší..... *14* *14* *4*
  • Anthony H.

    Anthony je skvělý herec,který hraje v samých zajímavých filmech.
  • Anthony Hopkins je můj nejoblíbenější herec.Někdy bych se s ním chtěla setkat osobně ale to se mi asi nesplní.On dá do těch filmů úplně všechno.Ať už hrál v čemkoliv.Je prostě skvělý a miluju ho. *14*
  • Instinkt

    Dr.Hanibal Lecter nemá chybu, o tom vážně žádná... ale ve filmu Instinkt rozhodně také perlí, on prostě perlí všude. Je vážně BOŽÍ!!! *4*
    • janulka989

      Re: Instinkt

      naprosto s tebou souhlasím!!Hannibal Lecter nemí chybu!Jinak Anthony Hopkins je opravdu úžasnýýý!:)
  • lepsieho Hannibala uz ani nemohli vybrat. Patri medzi tych hercov, ktori nemaju spatny film. Vsetky jeho filmy su bud super, alebo dobre.
    • Re:

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit