Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co si založit fanklub českej co lidi
    já ho fakt žeru *14* *14* *3* *5* *9* *1* *1* *15* *14* *14* *14* *14*
  • viděli

    Viděli jste jeho novej film ach to je good *14* *14* *14* *14* *14* *8* *4* *1*
  • Je nejlepší!!!

    Je prostě boží! viděli jste s ním film Poslední Indian? Je tam úžasnej.
    Celkově prostě charismatickej chlap, je to osobnost *14*
  • Re:

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Instinkt

    Dr.Hanibal Lecter nemá chybu, o tom vážně žádná... ale ve filmu Instinkt rozhodně také perlí, on prostě perlí všude. Je vážně BOŽÍ!!! *4*
  • Anthony Hopkins

    Já ho prostě žeru je fakt sexy.I když starší..... *14* *14* *4*
  • Hey

    Anthony je fakt božíí...jak už jste tu psali,ve všech filmech zazářil *5* je to
    bezwa herec s obrovským talentem a roli Dr.Hannibala Lectere zahrál luxusně *14* nemam co vyčíst *5* Mějte se
  • jen tak

    Je aspon o padesat let starsi jak ja ale zeru ho mooooooc :-D tomu co ma on se rika CHARISMA!!! *14*
  • lepsieho Hannibala uz ani nemohli vybrat. Patri medzi tych hercov, ktori nemaju spatny film. Vsetky jeho filmy su bud super, alebo dobre.
  • Včera jsem koukala na Zorra a musím říct Anthony tam byl úžasnej a kráásnej.. =)) *14* *14*
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
  • Anthony Hopkins je můj nejoblíbenější herec.Někdy bych se s ním chtěla setkat osobně ale to se mi asi nesplní.On dá do těch filmů úplně všechno.Ať už hrál v čemkoliv.Je prostě skvělý a miluju ho. *14*
  • Hanibal

    Antony zahrál dr.Lectera úplně suprově,fakt se mi to líbilo,nikdo jiný se na tu roli nehodí.Fakt je bezva!Zbožňuju horory s ním! *16*
  • ANTHONY je nej nej a já ho miluju. *14* *14*
  • Nikdo není lepší

    Anthony Hopkins je ten nejlepší herec.Nikdo by nezahral lip Dr.Lectra.Doufam že budou přicházet nové a nové horory.Zdravi Dr.Hannibalka *5*
  • Anthony H.

    Anthony je skvělý herec,který hraje v samých zajímavých filmech.
  • Je super herec a dokonale zahrál roli Dr.Hanibala
  • Sir Hannibal Lecter

    Sir Anthony Hopkins je kultovy herec{teda urcite pre mna...} Ani jeden jeho film nie je spatny.... Vo vsetkych hral bud spickovo alebo dobre... Hlavne Hannibal bol super...Kanibal Hannibal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit