Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mots good

    UPE NEJ... HEREC...NO AE DOCELA SE MI LIBI AE JAKO NE ZE BYCH HO MILOVALA ae jen se mi llibi no..tak co uz no...ne fakt *14* *3* *14*
  • nits

    hey...ja ho upe miluju...upe nejlip hraje...upe moc s vami souhlasim ze to je skvelej herec..no ae soda ze uz je stary... *9* ae jinka..good *3* *14*
  • janulka989

    Re: Instinkt

    naprosto s tebou souhlasím!!Hannibal Lecter nemí chybu!Jinak Anthony Hopkins je opravdu úžasnýýý!:)
  • neuveritelna

    Re: jen tak

    mluvis mi z duse! *14*
  • Re: Anthony

    Máš pravdu jsou i lepší filmy jako soumrak dne, Krajina stínů nebo bunkr, který jsem sledovala na polských programech, kde dávali velkou část jeho filmografie.M.
  • krajina stínů

    Mlčení jehňátek byl filmem, který mě upozornil na tohoto vynijícího herce, ale kde mi připadal nejlepší byl film Krajina stínů, při sledování tohoto filmu jsem si vzpomněla na R.Hrušínského.
  • Re: Já

    Proč ne? *3*
  • Re: jen tak

    Jůj, spřízněná dušičkááá *1* *4*
  • Re: Můj Toníček

    No jak "můj" *5* *5* *16* ? Snad NÁŠ ne? *15* *4*
  • Co takhle malou anketku?

    Paráda, konečně místo, kde si člověk může "pokecat mezi svými" *3* Je fakt možný, že se mezi malými čecháčky nenajde nikdo, kdo by dal dohromady nějaký fan-webík?? *9*
    Páč, jak tak koukám, nejsem sama, pro koho je "Tonda" jednička. A která byla nej, co byste řekli? Plukovník Ludlow, nebo Diego de la Vega?? Šup sem s názorama *3* !
  • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

    Nechte už toho s těma narozeninama a děsnejma číslama, prosím *9* *9* Z toho by jeden upad do depresí - nebo aspoň já... Jé, jak mě se líbil *9* Ale o tom věkovým rozdílu radši pššš *9*
  • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

    NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM ÚPLNĚ VE VŠEM"1"anthonyhopkins
  • Re: OKAMŽIK ZLOMU

    sir Anthony Hopkins bol, je a aj vzdy bude naj... Este nikdy nehral zle.... Apropo, vseto najlepsie k 70-ke.
  • Happy byrthday

    Anthony vše nejlepší k narozeninám.Koukám že jsem si vzpoměl jen já.Ještě dlouho nám musíš rozdávat radosthttp://img.osobnosti.cz/smile s/9.gif
    smile
  • OKAMŽIK ZLOMU

    Od včerejška je v půjčovně k mání okamžik zlomu.Mohu všem vřele doporučit.Další herecký superkoncert.Anthony je prostě nej.Hvězda první velikosti.anthonyhopkins
  • Re: Anthony

    SRDCE V ATLANTIDĚ je opravdu super film.A co seznamte se Joe Black na to můžu koukat obden ten film je jako droga.Mimochodem podívejte se na novou fotku a poznáte že né je mladí lidé ho mohou milovat.Čauky anthony2
  • Lidičky

    Lidičky co se to s váma děje. Vůbec nic nového? Co fotky z nového filmu BEOWULF?Co tam hraje? To jste fanklub.Navštěvujte trochu tyto stránky!!!!!!!!
  • Můj Toníček

    Anthony=bomba bomba megastar,nemůžu ho k nikomu přirovnat protože nikdo tak dobrej není už se těším v pondělí na novej film.Fakt bomba
  • nejhezčí

    hele minulí pátek dávali je ho film : Zorro tajemná tvář!Tanm byl suprovej hlavě jak bojoval j tím měčem to bylo žůžo!!! *14* *14* *14*
  • Re: Anthony

    Neboj sa já mám srdce v atlantidě a českou spojku a instinkt,na ostří nože, lev v zimě, hannibal, ml.jehńátek, red dragon, zoro,atd asi všechny kromě toho new ale ten se newiděla na dvd protože tam ještě newišel tak sem na to šla do bijáku fakt luxusní film jako by se vrátil Dr.Hannibal Lecter *4* *14* *14* *16* *16* *9* *5* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit