Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I přes všechny ty skandály má podle průzkumů Babiš největší důvěru.
    • Taky jsme národ s průměrně nejvíce blbců!
      • oprava: blbci
  • Měl by se vrátit na Slovač kde to roskrad a ne tady diktovat Čechum podmínky *12*
    • Supr Miki !!!!!!!Sto procent pro Vás.V.
    • Paní Marcelo, znám odborníka, jmenuje se Chocholoušek, určitě Vám pomůže. O dutosti, byť Vámi, jak čtu, bych se raději nevyjadřoval. Je neuvěřitelná hloupost v našem národě. Hlouposti a slepoty ...... Ve většině případech, zvláště u Vás, slova jsou zbytečná a zcestná.
      • Reaguji pane bezejmenný jenom aby jste si nemyslel,že vám dávám za pravdu.Pokud jste zdravý,najděte si práci a nepište hlouposti.Babiš vám také nic nedá,má to pro sebe.
    • Pane Miki, na sociálních sítích nekomunikuji, ale Vám bych chtěl rád odpovědět a uvést do reality, u nás už není, co rozkrást. O to se postarali pánové Klaus, Sobotka a hlavně Kalousek. Takže na pana Babiše už nic nezbylo. Asi jste dobře investoval v minulých letech, např. výhodně koupil byt OKD *6* . A teď vidíte, že pán, který stál za prodejem bytů, které stálo daňové poplatníky 6 miliard, nám dělá předsedu vlády. A proto těmto zlodějům vadí pan Babiš, který se jim snaží zabránit v dalším rozkrádaní naší republiky. Ten, kdo nám diktuje podmínky, je EU a ne pan Babiš. Chápu, že se nad tímto ani nepozastavíte, jelikož Vám, podle mého názoru, chybí základní přehled o předešlé a stávající situaci v teto zemi. Určitě to nebude Vaše chyba. Každý na to nemá, Váš psaný projev, tomuto odpovídá.
      • Dotace jsou asi zadáčo? Peníze co někde leží v šuplíku?? Jsou to peníze všech lidí z celé EU. Víte jak to funguje? Jen bohatý si může zažádat o dotace a víte proč? Protože nejdříve do toho projektu musí dát své vlastní peníze a až poté ty peníze dostane proplacené od EU. Jak vypadají doopravdy ty náklady už jen jen otázka...A asi tu ke kradení je ještě dost, když se toho B. drží zuby nehty. Ale brzo nic nezbude,když se chystá z politiky odejít. Kdyby to s touto zemí myslel tak jak říká,choval by se právě opačně. Na argumenty a dotazy by měl odpovědi a neurážel by se jako malé děcko a hlavně by v politice chtěl zůstat a určitě by měl mnohem odlišný volební plán než má teď.
      • Tak to je ubohé antikalousku.Jak vidím prázdné sudy nejvíc.......
    • A vy se vraťte do školy na doučování českého jazyka. Je dost trapné se někde k někomu nebo k něčemu vyjadřovat, když neznám ani základy mateřského jazyka.
      • Stejně tak místo argumentu, hloupě poukazovat na gramatiku.
      • A vy,kdybyste byl chytrý,chybu přejdete,protože v podstatě má pravdu.Jenom tam je malá chyba-takže chvalitebně.Vlasta.
      • Chyba se vloudila,ale má pravdu.Nemudruj.
  • Marcelo,že se účastniš demonstrace proti komoušům,je jedině dobře.Naštěstí se v týhle republice najdou rozumní lidé,kteří nezapoměli jak se k nám komouši chovali.Divák je stracenej ve svých představách.S pozdravem Zell
    • co se to tady projevuje za ubožáky. Vaše projevy plné nesmyslů, pravopisných chyb a hulváctví odpovídají chovancúm ústavů pro choromyslné. Nechte se vyšetřit odborníkem. Ani paní Marcela by s tím neměla otálet.
  • Banda hajzlů kterou vybral Hurensohn Sobotka kvůli tomu i manželka Jaagra spáchala sebevraždu jak se zmetci rozlezli do funkcí států ste gauneři všichni.
    Slušný policista spáchal sebevraždu v Brumově ,nebyl skažený velkoměstem a měl rád lidi na Valašsku a nikdy neublížil ani když sousedi udali kvůli banalitě pálení plevele suché trávy,neb letadla a auta znečištují planetu atmosféry přímo i satelitní rakety vznášející družice,vyjeté oleje ojeté pneumatiky lakování kovů to vše ničí přírodu města i obce nepřírozeným způsobem umělých chemikálijí obsažených v pneumatikách i v lacích povrchových uprav .
    SEbevražda vlese za rybníky hradu Brumova z příčiny kapitalistické neřesti jeho družky uřednice na krajském ředitelství zlínské policije jak říkají lidé na Valašsku.
    Myslím že manželka Babiše se jmenuje Lola Vaterland a že užívá příjmení Babišová když je rodilá Herodesová se dá pochopit.


    Brachtl
  • Babiš, jsi slovenský dobytek!
  • *5* *5* *8* *13* Tak jdi makat taky ty.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Babiš, ty slovenský drotáre, táhni z Čech!!!
    • Jene,jene!Ty jsi pěkný k.kot a mluví z tebe totální debilita.Urážet někoho,že je Slovák.......Jak primitivní!
  • pane Babiš jste bohaty pan a ja zrovna mam nervi na dranc chybí mi 5000kč chtějí mi vypnout elektriku prosím pomozte nevím kudy kam v tomto statě to není nic neobvykleho mamky nemají dětem na jídlo plno lidí žije na pokraji bídy a bude se to vše navyšovat ja nepíši za uplného chudaka mam audi co mate ve vladě ale každou chvíli nemam na naftu nemužu do myčky atd.ale ted jsem bezradná dost jsem pomahala lidičkam v nouzi když jsem byla mlada a jezdila do prahy tak jsem měla příjem jako poslanec prosím vas i když jsem drza ale koho jineho žadat než toho koho jsem volila s pozdravem hanka prosím odpověd
    • jo ještě muj tel.737403065 hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit