Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každopádně kde se to plní je Slovensko,tam z kaštěla rujn hraběnky Sylwajové učinili klášter s péčí ,ale zrovna auž nezustalo na pokrytí střechy takže jim zatéká po zdi na které je ctěný papež Razinger zakryt za palmou jako Afryka korps ,ale chtělo by to opravit střechu z kvalitního materialu.
    Samozřejmně není nutnpo hledat výmluvy Evropská Unie nemusí slavit vánoce rozžínáním Vánočních stromů v každé vsi už koncem listopadu,kdy plošina stojí peníze a starosta s plošinářem hledí jak vostaní lid nazdobuje větve ,lety vrtulníku armády do Slavičína uplné hýření zbytečností,neb výbuch munice už byl o jedenáct kilometrů ve VRběticích,takže si město může vynechat i Ohňostroj,když tlaková vlna rozbila okna .
    Samozřejmně nikdo nemá zodpovědnost luxusní auta utápí peníze boháčů politiky i podnikání,takže lze zavést daň z luxusu pro nejbohatší a z té financovat chudé formou klášterní pomoci nežli nějaké stupídní nadace vzdělávání Compjutrůkdy idioti vytváří zkázu světa a prodražování cen všeho .
    Evropská Unie se nemusí žádat neb zanikne tak jak zaniknul svět Západu a Východu za doby Karola Wojtyly tak se rozpadne i ta blamáž Evropské Unie s množstvím ůřadů a ůředníků co si lakují nehty a natírají usta rtěnkami avolby jsou jen podvody .

    Antonín Brachtl
  • Andrej Babiš měří tak 165 cm,určitě ne 225 cm jak mylně uvádíte.

    Své peníze vydělal podvodem,nepoctivě,je to podvodník,lhář a zloděj.

    Pokud jsou v politice lidi jako Bureš a jemu podobní a hnutí Ano je to pro Českou Republiku cesta do pekel.

    Politika je svinstvo.

  • Pane INg totality okupace čssr,vy kapitalista miliardář padnete až s Putinem.
    V remerxu se mně vysmívají a neberou mně jako zákazníka když za svaření jejich špatného rámu chtěli šestset korun za čtvereček dva centimetry nezabral čas den práce svařování.
    Z jakých důvodů je stejně velké DPH v procentech jako na auta která smradí a ničí krajinu ,když jste zavedli zvýšenopu daně na staré auta,které si mohou dovolit jen chudí lidé co si nenakradli DOTACEMI aGROFERTU A ROPNÝMI PODVODY LEHKÝCH OLEJŮ.
    cHDUÍ LIDÉ JEZDÍ NAKOLECH Z NOUZE NIKOLIV LUXUSU ŽE SE NĚKAM DOVEZOU AUTY K CYKLOSTEZKÁM.
    dph NA SOUČÁSTKY JÍZDNÍCH KOL MÁ BÝT SNÍŽENO NA PĚT PROCENT,NEB JÍZDNÍ KOLA ZACHOVAJÍ ČISTOTU OVZDUŠÍ A NEVYTVÁŘÍ ODPAD PNEUMATIK JAKO AUTA.
    vY CO SMRADÍTE I LETECKOU DOPRAVOU NECHÁPETE ŽE plANETA zEMĚSE SPÁLÍ SLUNCEM KVŮLI vÁM CO JEZDÍTE V AUTECH A ČERNÁ AUTA TOPÍ CELÍ DEN.

    bRACHTL aNTONÍN ZA ZVRHNUTÍ KAPITALISTU MILIARDÁŘŮ NIČÍCÍ LIDI VYSOKÝMI NEURVALE DANĚMI CHUDINU KOLAŘŮ Z NOUZE
  • Pro mě bývalý komunista a estébák není žádná osobnost.Je to odpad lidské společnosti
    • Mám pocit, že nemáš rozum, jak můžeš dělat právníka?
      • Babiš jako velký zvíře na PZO a samozřejmě komunista jako prase měl největší informace o investicích a náležitě toho využil po roce 1989 při privatizaci, dnes je 2 nejbohatší člověk u nás.Na ministerstvu má kolem sebe 17 estébáků a sám čeká na odvolání ve věci spolupráce s STB.Včera jsem se dočetl, že u něho pracuje 18 estébák.A toho člověka si mám vážit?Když ho vidím, je mně špatně.Pro tohle jsem nepodepsal Chartu 77. Je mně 72 let a stydím se za něho
  • S potěšením sleduji, že se někdo stará o náš průmysl, potravinářství a podporuje české zemědělské prvovýrobce.
    O to více mne zaskočilo, že když se našla v českém výrobku - salámu Krahulík konika, bylo to z italské suroviny. Asi by to chtělo vysvětlit, třeba ve Vašem týdeníku 5+2 dny.
    A že by potvraviny v Česku byly levnější než v Německu, jak jste tvrdil "našemu úhlavnímu příteli" Bártovi v televizi, také podle mého není pravda (viz např. pořad Peklo na talíři).
    • Pane Jiroute, pokud jste PEČLIVÝ sledující této kauzy, pak jistě víte, že testy, kde se objevila konina, byly interní testy společnosti TESCO, oficiální testy od SZPI toto zjištění nepotvrdily!!! V minulém případě šlo o to, že podíl masa v salámu Krahulík je menší, než je uvedeno na obalu, tzn. že je tam víc tuku, než masa - opět interní testy TESCO... Pozorný divák si může snahu tohoto obchodního řetězce pouze domyslet, dle mého názoru chce tohoto dodavatele 1.) poškodit a na základě toho následně 2.) vylistovat ze seznamu dodavatelů, jako se to stalo u jiného řetězce s pečivem... zkuste příště více číst mezi řádky... a o panu Bártovi napište více, třeba, jaké má zkušenosti s chovem skotu, prasat a drůbeže a následně zpracování těchto komodit, že se do tohoto tématu teď tak naváží... je to nula, byl a bude! Ve vysoké politice pan Bárta skončil. Mějte se. Radek Maxa
  • Pekný deň pán Babiš,
    je to určite Vaša šikovnosť, že ste sa tak dokázal vypracovať - Vaše obchodné a manažérske schopnosti. Ja pracujem na východe Slovenska aurčite je tu priestor i pre vás. Určite by som Vám tu vedel aj ja byť nápomocný, veľmi rád sa s Vami stretnem ak samozrejme budete chcieť.
    S úctou
  • Dobrý den pane Babiši,
    Myslíte, že bych pro vás mohl nějakým způsobem pracovat z domova? jsem invalida a chtěl bych si vydělat na novou střechu na starým domě. Děkuji nikde na vás neni žádný kontakt abych mohl napsat přímo vám zde je kontakt na mne kralsumavy125@seznam.cz děkuji
  • Cronwel - ten pozvedl Angli na mocnost....umíš to také...vím...jdi dál...

    Co provádí politici????
  • Pane Babiš o mně se vyjádřil MUDR KOnečný expert soudnictví že žiji v bludu a musím podstoupit léčbu,to zní jako z hono na Bohyně Žítkovské Bohyně ač mně je Padesát pět let a bludy mám takové jako grenze polizei v době války,co chránili aby s enešmelilo a lidi žili poctivě a nepředražovali práci ani potraviny .
    Nadohocená Kvitová Wimbledonu,Podhocená vila Mynáře Hradní kanceláře to vše jsou mé bludy kterak kritizuji a nedivím se že i polslanci jsou tací jako je sociální demokrat Mynář a že expert zemědělství nepoznal pšenici 300 hektarů od plevelu ,je jako když Bend s deviti miliony a čtyřiceti hektary od pozemkového fondu,kritizuje s bradkou podnikatele co jim to nesype z zakázek strojírenství pro nácky .

    Antonín Brachtl
    • Kdybych byl váš lékař já,jste zavřený hluboko pod zemí a nechal bych roztavit klíče,bez možnosti návratu do společnosti,tak buďte rád,jakého doktora,zatím,máte!!!
  • Andrej Babiš má pravdu a je nejlepší premiér ČR.

    Je to tipický mafián z východu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit