Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poklona

    Zdravim Vás pan Babiš, obdivujem Vašu šikovnosť a dravosť v podnikaní.Vaša húževnatosť a vytrvalosť, je len príkladom slovenskému národu, ako sa dostať tam, kde mnohí slováci túžia byť.Ste motorom pre mnohých z nich,ktorí hľadajú tú Vašu cestu.Škoda, že neexistuje recept, ktorý by ste nám vypísal, aby sme vyzdraveli ako vy.Prajem Vám pekný deň.
  • podnikatel

    Jsem jedním z těch 18ti tisíc zaměstnanců už 10 let a řeknu Vám že je to ,,podnikatel,, jako každej jinej v této zemi. Málo platí a hrabe jen pod sebe *3*
    • Re: podnikatel

      Ano, ano, lidicky, kdo jste nespokojeni, zkuste to u jineho podnikatele a uvidite.. S p. Babisem nemam nic spolecneho, pracujeme s manzelem oba v jinych dokonce mezinarodnich firmach a taky nam ruzne pozitky, ktere jsme doted meli, zrusili.. Zkuste treba Vodafone, treba pojistovnu Allianz.. uvidime, kdo si ma na co stezovat.. I kdyz si myslime, ze krize je vykonstruovana, bohuzel stromecku se musi ostrihat vetevky, aby mohl znovu a lepe obrazit... to je ekonomika *4* *3*
    • Re: podnikatel

      Se vší uctou být na vašem místě jsem rád, že jsem jeden z těch 18ti tisíc.Někteří jsou bez práce a tím pádem jsou na tom podstatně hůř než vy.Stačí si uvědomit to, že pokud by p.Babiš nedělal to co dělá a tak jak to dělá, tak jste asi bez práce i vy a stěžoval by jste si na stát jak malou podporu dostáváte.Nemám s p.Babišem nic společného a tímto ho nechci nijak hájit,ale pokud jsem s něčím nespokojen, stačí přeci odejít jinam *7* myslím že se najde dost lidí na vaši pozici, kteří za to i poděkují.S pozdravem a přáním lepších zítřků Lucas *5*
      • když všechno zkoupí, tak zase budete dělat u něho a na něho
  • Chtěl bych touto cestou vyjádřit podporu panu Babišovi.Je neúplatný drží se zákonů které jeho advokáti pečlivě kontrolují.A bylo by zajímavé kdyby své majetky a příjmy prokázaly i ostatní minystři a poslanci jak je nabyly za jejich vlády.A p.Babiše nesnáší jen ti podnikatelé kterym vadí elektronické evidence tržeb a kteří často v různých obchodech skupují ,laciné produkty hlavně potraviny které prodávají za daleko vyšší fandím p.Babišvi
    • Pane kolego,nevím,co mu vadí na mě,musel jsem zavřít kvůli EET hospodu,náklady byly neúnosné.Daně jsem platil,mladistvým jsem nenalejval,tak co mu na mě vadilo?
      • Do normálního pracovního poměru nepůjdete a až se vytrucujete,zase hospodu otevřete jak to udělalo již mnoho postižených
      • něco špatně děláte, což nemyslím jako urážku nebo provokaci. Znám spoustu malých hospůdek s malým obratem a EET pro ně problémem v žádné případě není. Docela mne to zajímalo, tak jsem se leckde na evidenci tržeb hospodských ptal. Téměř všichni odpověděli, že strach byl naprosto zbytečný a všechno běží dál, jako dřív. Náklady na pořízení se přece všechny promítnou do nákladů a navíc to není až tak drahá záležitost. Dokonce i pár zatvrzelých známých odpůrců EET, kteří chtěli zavřít hospodu jedou i s ET dál.
        • A Vy se s prominutím živíte jak? Napsat,že se to promítne do nákladů, může s prominutím napsat fakt jen hlupák co se nikdy neživil sám, neplatil si socku, zdrávku, nesháněl zakázky, zákazníky, účetní atd. V západním zemích lidem co se živí sami jejich země pomáhají to jen tady u nás se je snaží už od prvního měsíce ždímat. Na finančáku si myslíte že Vám poradí? Ccc, tam jsou placení od toho aby z Vás dostali co nejvíc. Když nemáte z počátku peníze, tak Vám je houpy platné,že si těch 20 tisíc co dáte za EET můžete odečíst z daní.
          A argument,že se takoví lidé do podnikání nemají pouštět je jen plk závistivých hlupáku co neumí nic jiného než sedět doma na zadku a vykládat moudra o něčem o čem ví kulové.
          Každý člověk co v životě něčeho dokázal začínal z mála, ale tady v této zemí je lepší ty malé prostě zadupat do země dřív než se z nich stanou jejich konkurenti.
  • p. Sobotka prohlásil: Vláda podává demisi,přitom žádný ministr a demisi
    nevěděl. Když p.Sobotka podává demisi,tak jde do prdele(je spousta
    daleko schopnějších) a ministři ať zůstanou, pracují dobře.
  • Jednoduché počty, pan Sobotka se bojí o koryto a budou mu chybět peníze na volby , protože se bojí , že je prohraje.Už tak je strana zadlužená až dost.
    Nedávno , když stoupaly hlasy pro ANO , tak prohlásil , že ví , jak se zbaví
    Babiše.že už ví jak na to . proto ten CIRKUS.Bylo mě to hned jasné , že budou
    s Kalouskem ,,hledat,, tak dlouho až ho dostanou. Který politik dělá pro nás zadarmo. Pan Babuš odvádí svůj plat pro postižené děti,o tom se nikde už nemluví.Doufám ale ,že lidi nejsou hloupí .Vážím si pana Babiše ,všeho co pro nás všechny udělal ,co se za ty 3 roky dokázalo,pan Sobotka si bere všechnu slávu teď na sebe , ale to všechno zničil v předchozích vládách s panem Kalouskem .Pan Babiš jim dokázal pravý opak , že ví , kde ty peníze jsou.
    Zatím nás předtím jen zadlužovali a vytunelovali co se dalo
    • Ty sis měl dát přezdívku : Zdravý rozum v řiti. Cirkusák typu babiše by se měl vrátit na Slovensko. Ale tam ho nechtějí že ? Proč asi ?
    • Podívejte se. jaké nejlepší podniky si tzv.soudruh čistý Bureš koupil.Nebo vydupal.Zdravý rozum?Ani náhodou.
    • Jen krátce. Pan Babiš je první člověk,který nekecá a maká.Zavřel kohouty a to se samozřejmě nelíbí netáhlům. Byť se ohání křišťálovými tytuly a ještě křišťálovější tupostí.Držím mu palce ..Říká se,vůl zůstane volem i když má zlaté rohy...ale,že jich tam nahoře máme, co?
      • Ovce střídá ovci...
      • Zavřel ostatním kohouty a pro sebe našel věčný pramen
        • Krátké a výstižné *3*
        • Přesně řečeno.
  • zaměstnanec

    Vážený pave Babiš
    Jsem jedním z těch,kterému jste v době hospodář.krize snížil plat o 4.000,-Kč. Jelikož jsem Vašim dlouholetým zaměst. a věřil jsem ve Vaši serioznost,tak 6 měs. před snížením platu jsem si vzal dlouholetý úvěr,na který splátka činí 5.000,-Kč měsíčně.Tudíž v dnešní době nemáme za co jíst,protože těch snížených 4.000,-Kč jdou nýní do Vaší kapsy i přes moji stejně vykonanou práci jako před půl rokem.Děkuji Vám za to,že naše rodina je na pokraji krachu,ale Vy přece můžete jásat,protože jste dosáhl na druhé místo nejbohatších čechů.Chtěl bych Vás ještě upozornit na jednu velmi zajmavou skutečnost a to,že 99% zaměst. nedosahuje zdaleka na průměrnou mzdu v ČR ( asi o 10.000,- Kč)přitom Vaši manažeři,generál. ředitelé,ředitelé,vedoucí prac. a ostat... berou statisícové platy a odměny.Takže 1% Vašich zaměst. je spokojeno a těch ostatních 99% je velmi nespokojeno,protože bere podstatně méně něž před rokem a to z toho musí živit rodiny.Plat řidiče v Penamu za měsíc je podstatně menší než útrata za to, co koupíte dcerušce jen tak pro radost na sebe.Chtěl bych Vám popřát do nového roku mnoho úspěchů v dalším okrádání Vašich zaměstnanců a ve Vašem bohatnutí v roce 2010.
    • Re: zaměstnanec

      Mrzi ma vasa situacia. Na druhej strane patrite medzi tych stastnych, ktori maju aspon pracu a nie su na ulici. Problem nie je Babis, ale banky, kde sa par podvodnikov zahralo na Bohov......a dostali na kolena vsetky ekonomiky sveta.
  • Pracuji v této pekárně téměř od začátku s tím rozdílem, že už se ji říká kriminál. To co se tady děje to nemá obdoby. Opravdu se to nedá popsat. Vedoucí si hrají na diktátory, umí jen šikanovat,za každou sebemenší hloupost strhávat prémie, které nám už vlastně stejně nedávají protože prý se neplní a přitom se peče téměř nepřetržitě.Hlavně že se pekárna bude rozšiřovat. Tak když se neplní a nejsou kšefty proč se rozšiřuje? No hlavně že ti nahoře na které děláme v hrozných podmínkách mají své peníze. Ti dole nikdo nezajímá, jsme jen pleps. Doufám,že co nejdřív najdu jiné místo a tento kriminál bude pro mne jen tou nejhorší vzpomínkou *11*
    • Naprosto souhlasím s tímto člověkem.Také tam pracuji již delší dobu.Ze začátku jsem tam chodila i ráda,ovšem dnes?! Mám deprese jen si vzpomenu že tam musím a to nejsem sama. Po nástupu nového ředitele se z toho fakticky stal kriminál a šílené podmínky pro práci. Jsou vypnuté klimatizace v rámci šetření,takže máme na provoze cca 40 stupňů, ale hlavně že panstvo má v každé kanceláři klimatizaci. Prostě na lidi úplně s...u a to doslova !!!!!!
      • Hold kapitalismus...
  • Pan Babiš je podvodník,který vydělal své peníze nelegálně.V zahraničí by byl už dávno zavřený.Patří do vězení.Babiše nemá rádo hodně lidí.Je to podvodník a tunelář.
    • dobrý večer chci na vás reagovat máte naprostou pravdu je to podvodník co mi na něm vadí je to že on vydělal peníze z tohoto státu je to boháč a je správné to že jeho vláda nedostane důvěru všichni víme že on figuroval v kauze čapí hnízdo a mě připadá že oni se zemanem jsou za dobře že panu zemanovi nevadí to že on je v té kauze obviněný taky proč by mu to vadilo nemám je oba rád a po zásluze nedostal důvěru jako co on od toho čekal politické strany jasně řekly že s ním do vlády nepůjdou
  • Čtu si příspěvky a klikám. Bohužel, hlasování je zkreslené, nelze tudíž diskuzi věřit. Hlasy naskakují opačně nebo vyskočí hláška, že z počítače bylo již hlasováno, což je totální nesmysl.
    Tak se tady ani nemusíte dohadovat, je to o ničem.
  • Vážený pane Babiš určitě by jste nepracoval 16hod.tak 2x v týdnu svátek nesvátek nedělě neneděle,v měsíci pouzetak nejvíce 2 dny volna za 10.000kč maximum výplata pod vaším jménem.moje náklady čisté na bydlení v paneláku jsou 8.000kč.než jste koupil nejmenovaný podnik,moje mzda byla 13-14tis.což už je na přežití v této době.Díky vám za 10tisíc živořím děkuji Vás určitě volit nebudu.Sice živořit bude víc lidí v této rozkradené zemi ale aspon ten názor si napíšu s pozdravem Eva Králíková Písek
    • Kde pracujete Evičko, v nevěstinci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit