Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych mu tu jeho licoměrnou držku nejraději rozkopal zmrdda zkurwenýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Lidi nikdy nebudou spokojeni jeden na druhého budou házet spinu vždy budou závidět chytrým a vzdělaným a pokud jde o Babiše konečně tady někdo zamete a uklidí ten bordel, Tato vláda se ho bojí a mají čeho, *3* *3* *3*
      • Hup a je tu lidoop ,,anděli".
      • Hup a je tu lidoop!
      • Jó, ten zamete cestičku, ale pro sebe a s ostatníma vymete včetně voličů! Jaký je rozdíl mezi jedním prospěchářem dneška a více prospěcháři z let minulých, když tunel je stejně dlouhý?! Už jsem to říkal, co s volem, když je to vůl, ale korunovanej?!
      • Jestli jsou všichni andělé takto hloupí, tak se nedivím, že peklo vládne!
      • Adolf Bureš ?
    • Jo!,presne!!!;-)
  • Ladislav
    Proč se valorizují důchody v průměru? Důchod byl vypočítán podle nějakého vzorce. Tudíž jsou důchody rozdílné a přidání by mělo být stejné pro všechny. Zdražování je také pro všechny stejné, není třeba zvyšovat někomu více. Neví kdo si tento velice nespravedlivý systém vymyslel. Je to proti zdravému rozumu. Když průměr vychází na 200.-Kč tak přidejte každému 200.- Kč a ne jednomu 398.-Kč a druhému 2.-Kč. To je jako já si koupil s kamarádem grilované kuře, on ho sežral a tvrdil, že v průměru jsme měli každý půlku kuřete.
  • To jste se zase předvedli s tou úpravou cen v poslanecké sněmovně. Na internetu se píše kolik dětí nemá na školní obědy a vy se nestydíte se takto chovat. Jste pouze vyžírkovgé a hajzlové, kteří jen hrabou pro sebe a na lidech jim nezáleží.
  • je to hajzl *16* *12*
    • jerry6 : to je duchaplný komentář .... žiješ snad na Marsu? Odmítáš člověka, který chce naplnit státní kasu a potažmo i tvoje břicho ??? Důvěřuješ více pacholkům kteří tady řádí 25 let a zcela bezostyšně lžou a překrucují pravdu celou tu dobu? Nebo jsi snad spokojený s hospodářským a právním vývojem této země za posledních 25 let? Tobě nevadí ty miliardové stupidní státní transakce na kterých světe div se prodělal stát......kdo asi byly ti úžasní byznysmeni, kteří když prodělali jen pokrčí rameny a řeknou sorry jsme mysleli ....no spíš nemysleli. Tito lidé u tebe mají větší důvěru ???? Je mi upr... jaké kauzy či nekauzy, věřím člověku, který ty peníze vydělat umí a ne těm, kteří umí miliardy prodr..... Spíš věřím že ne náhodou, ale ve svůj prospěch a na úkor nás všech !!!!! Tak hodně štěstí s těmato lidma u kormidla ......
    • Možná, ale i tak ho budeme volit, protože je tím nejmenším zlem, které nám všem hrozí! Staré politické struktury si tady bezostyšně řádí a manipulují se vším, co nás obklopuje, je na čase to změnit, a to hned, třeba s Babišem.
      • BUREŠ,,je nebezpečny,nema žadny program jen sobě zvyšovat dotace a přidělovat statni zakazky.Ma moc velky žaludek. Byvaly komunista ma propagandu zvladnutou.
      • Souhlas, vidím to naprosto stejně a držím Babišovi palce. Snad tomu tlaku, který je na něj stále vyvíjen dokáže odolat. Nedovedu si ani představit, že tady i další období bude vládnout Sobotka nebo Fiala s Kalouskem a Gazdíkem a všechno se opět vrátí do starých kolejí.
        • 100% pravda! Babiš musí vyhrát ve volbách, jinak se opět vrátíme do hnojiště, ze kterého jsme se konečně začali díky jemu pomalu vyhrabávat. Naštěstí mu většina rozumně uvažujících voličů svůj hlas dá.
  • lide slovaci ho nechteli ale v cesku je ve zlate kleci,28 let nikdo poradek neudelal a neudela ani babis, je to sila trestne stihan nakonec dostane milost nakou amnestii ktera urcite bude, je tu doba kdy opet budem jen drzet huby a krok, a volby?at to dopadlo jak dopadlo nikdy neni pozde, jsme jejich ovecky a proto ze nadavame jen u piva si delaj vyhody a budoucnost sami sobe,dotace a jine??? hm tam kam nedosahnem dosahnou jini? speje to do??? vite kam ne? chce se mi zvracet a silne uvazuji odjet nadobro , neminim platit z dani za nekoho dluhy jinych kteri se nam jen smeji, ja volit odmitam neni koho vazeni......... to je ma svobodna vule,,,,,,,, projdete si od pocatku zalozeni tech nejmocnejsich, snad pochopite proc je vse jak je, dal to nebudu rozebyrat muj nazor mi nikdo neveme, bude dobre, otazka je komu??? pekny vecer.
    • Přesně řečeno.Jenom ovce musí být vedené.Slováci se nám diví.M.
      • já myslím, že se nám nediví, ale že se za břicho popadají, jak se může stát z tak hrdého národa i v dobách zlých (1939-1945, 1948-1989) banda kreténů na vodítku!
        • Ano,přesně.
  • Podívejte se, co zapříčinila jeho řepka olejka a jiná biopaliva, ze které má navíc ještě dotace! Všechno tady tenhle mamrd zkurwil, ale jelikož debilní lidé v této zemi vidí pouze jeho kladné pseudopulistické kecy o howně bez významu, jdou a volí toto skryté zlo! K tomu samé nesmyslné nařízení EU, ale i našeho zemědělství co se smí a nesmí ve prospěch papalášů používat, to už je jen třešnička na dortu která jde chtě nechtě k ruce Bureše! My jsme jen popelnice Evropy, která doslova dožírá zbytky po západu a když zrovna nedojídáme něco po druhých, co se opět probralo k životu díky chemickým životabudičů, sraček máme dost vlastních, popřípadě se objedná v Polsku. Polsko nemá špatnou kvalitu, to jen my si objednáváme hnůj. Když po mě někdo bude chtít hnůj, přeci mu nedovezu kaviár! Nejde přeci jen o to, že někdo ve vládě krade, že někdo nenavýšil důchody o více než zlomek ničeho, což mě vůči starším lidem, kteří celý život makali mrzí, ale i o naše životní čisté prostředí a hlavně to nejzákladnější, a to potraviny! Víte co, howada? Vemte si koblihu s letáčkem pro blbý, udavte se, ale ještě před tím, než vhodíte lístek do urny!
    • oprava: populistické
  • Dnes Novinkaay.STBáka udělat mužem roku. Z tohota státu je mi opravdu na blití. *6*
  • Ostuda národa,všichni z něj maj srandu!,a tohle je ministr?,no to si děláte snad srandu!#sorry jako#
  • Někde jsem četl, že ve svazcích STB může být kdokoliv, když si na něj potřebovali posvítit a ani o tom dotyčný nemusel vědět, s tím naprosto souhlasím a je to logické, ale být veden něvědomky jako agent Bureš?! To asi néé, že?! Čo bolo to bolo, teď jsem agent Babiš a kradnu cizí zemi, protože z mé jsem byl vykopnut! A když v té zemi je národ debilníí, tak nevidím bariéru!
    • Ve státě,kde si místo akademika vyberou zlého a mstivého bu.ana je možné i toto.Bureš se tady drží jako klíště.
  • Babiš je největší slibotechna a podvraťák, který se dostal do politiky. Co vše nasliboval a skutek utek. Teď navíc podepsali kvótu o migrantech. Hlavně, že nás oblbuje, že je proti kvótám a migranti nechceme. Je to pouze prospěchář, který si jde pomocí svého postavení v politice za svým cílem, ku svému prospěchu. proto se bojí, aby mu šlapal na paty Tomio Okamura, který chce zodpovědnost a odvolatelnost politiků, referendum a další věci, které se nehodí Babišovi do svých plánů. My češi jsme ubohý národ, nedokážeme se sjednotit a neustále nám musí někdo držet bič nad hlavou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší