Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Během revoluce 89 se hlásalo konec vlády jedné strany.A teď? Čím víc stran,a zbytečných,tím větší zmatek, chaos ,bordel .Otec říkával odjakživa, dokud se nebude střílet tak tu pořádek nebude.A to by ste viděli potom ty přeběhlíky kteří by otočili o 180°.
  • Ale i tu jednu třetinu může považovat za úspěch. I když teda jeho vláda nemůže být úspěšná.
  • Estébáka Bureše volila pouze jedna třetina -pozor!
  • p.Babiši, jestli ustoupíte a dál budou tuneláři a gauneři, příživnici jako p.Kalouš...., který neví co je pořádná práce Vám diktovat podmínky - tak budete přicházet o další hlasy.
    Nenechte se odradit a urážet od takových kecalů. Za Váma je práce a výsledky.
    Další volby budou stát velké peníze, ale určitě zase zvítězíte.
    Sám Víte , že změna je nutná a jedině vláda ANO to dokáže. Hlavně mít vládu jednobarevnou a tým odborníku a vítězství je Vaše.
  • Cronwel - ten pozvedl Angli na mocnost....umíš to také...vím...jdi dál...

    Co provádí politici????
  • Dobé ráno pane Babiši.Bouchněte již do stolu a nenechte se již sebou vláčet.Jednou jste hnutí ANO vyhráli volby a ty různá obvinění jsou mimo hru.Nechápu proč si stále necháte sebou orat a urážet soudně stíhaný.Tento výraz by slušel jiným politikům.To co dělá ČSSD je ostuda v jejich řadách jsou na konci a chtějí všechno, nenechte si poroučet.S pozdravem J.
  • Hlupáku diváku.
  • Komunismu ČR už měla dost,já komunisti nenávidím a učastnil jsem se 89týho a v tomto roce jsem taky viděl Ondráčka při rozhánění lidí,nekecám-praštil mě i mýho kamaráda a pak i příbuznou a to už jsme s kamarádem nevidrželi a Ondráčkovi jsme vzali a zahodili obušek SKURWENCOJ.
  • Každý si dodává sebedůvěry jak umí,podívej se dnes jak dopadli vítkovické strojírny pod vedením sametových podnikatelů.Ty jsi Janek nebo Jana?
  • ha ha ha,přestan,komunismu už bylo dost ty Z M R D E diváckej,
  • Nápodobně
  • skurwenče diváckej,Škodovka byla v takovým stavu,že byla na zaniknutí a vw ji pozdvihl na pořádnou uroven.A co se týče dovozu z číny-tak my státy kapitalistický si z ní bereme malé množství,protože ty komunistický čů rá ci si to ani neuvědomujou jak hloupý jsou,že dělají pro nás pro náš kapitalistický západ.A už se laskavě nevyjadřuj jo,jseš na zabití vrahu komunistickej.
  • Komančové zbrzdili,sameťáci rozkradli...
  • Děláte si opičky ze strýčka Zemana že inklinuje k obchodu s Čínou,přitom je na ní závislý západ včetně Ameriky,i ta škodovka bere od nich díly do aut.
  • Jen počkej,až se mu zalíbí tvůj domeček,byt,chata,auto......
  • diváku,n e s e r mě.Komouši tu zbrzdili vývoj všeho např Škoda,kdyby nebylo Volkswagnu tak by zanikla.Já jsem rád,že je jejím majitelem Vw.Babiš je komouš a č ů r á k.Voliči Ksčm,Ano a Spd jsou stejný DE BŽ OTI.
  • Zaměstnává hromadu lidí,je za ním vidět kus činnosti,ne jako za Kalouskem,ten je úplně k ničemu,všecko rozmrdal,a akorát rýpe.Takových si vážíte,a volíte?
  • Bureš prý nikdy neřekl,že ,,všeci kradnů''.Takže nejdřív z nás udělal zloděje a teď blbce.
  • Babiš je Z M R D.Příští volby to doufám nevyhraje a jestli jo,tak všem dokážem,že náš národ je plný tupců.
  • Babiš je HAJ..,je to estebák a hnůj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší