Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obdiv

    Dobrý den,
    Nevím jak Vy ale já náhodou pane Babiše obdivuju..Myslím, že toho hodně dokázal a kéž bych měla aspoň 40% schpností to co on..A jestli o něm píšete tak hrubě jak tu čtu tak mu jen závidíte..Je to hodně chytrý člověk a byla by čest pro mě se s ním někdy sejít..
  • Re: dotaz prosba

    Priteli chceteli mu prerusit michu pouzijte sekeru ta je nejmene bolestiva. Nebo raze 50mm , taky rychle .
  • Je ci neni?

    Internacionalisti preci nepotrebuji narodnost jom staci prasule a no charakter . Vsadim krk na to ze je to zid *1*
  • Re: E-mail

    Jeho email nemám,ale něco by o něm mohla vědět slečna Sayan Kerim.Zkus si to najít.
  • 25 miliard

    nevim co je pravda, ale slysel jsem ze ma majetek v hodnote az 60 miliard, nikoliv 25...
  • podnikatel

    Jsem jedním z těch 18ti tisíc zaměstnanců už 10 let a řeknu Vám že je to ,,podnikatel,, jako každej jinej v této zemi. Málo platí a hrabe jen pod sebe *3*
  • Re: Šikulka

    ľudia sú nervózni,hrozí stále prepúšťanie,platy sa nezvyšujú,mladí zabehnutí,kvalitní pracovníci odchádzajú za lepšie platenou prácou,kto ich nahradí?asi bulhari,potom si najvýšší prídu na svoje,dostanú odmeny za ušetrenie na platoch
  • EMAIL

    babis@agrofert.cz
  • E-mail

    Dobrý den, je možné získat na pana Babiše e-mailovou adresu? Děkuji, Roman
  • No jo

    Já jsem ještě skromnější. Jezdím ve Favoritu a manželka je o dvacet let starší *1*
  • Šikulka

    http://duslak.nazory.cz/view/module s/news/
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na PAndreje Babiše? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit