Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cauky

    Ahoj Ali! Moc mě mrzí,že jsi mi ještě neodpověděl na email.Ale Vím,že máš si moc práce.Prosím,zkus mi odepsat co nejdřív.Tvoje velká faninka Katka
  • Angelika

    Na mě osobně udělal velkej dojem v muzikálu Angelika, kde hrál Beje z Persie.
    Když zazpíval jednu arabskou písničku.
    To by jeho alternace: Pavel Vítek a ten další asi težko zvládli. Skvěle se tam hodil i typově. Moc chválim. *1*
    • elinor

      Re: Angelika

      Jojo.... *14*
  • Aliii....

    Ali,já zbožňuju tvůj zpěv!určitě SS vyhraješ!
  • bezkonkurenční

    Nepatřím k těm, kteří by reagovali na projevy soutěžících SUPERSTAR, ale po včerejším finálovém večeru mi to nedá.Jste favorit celé naší rodiny.Líbí se mi zpěv, projev i roztomilá čeština. Mnoho úspěchů nejen v této soutěži !!!
  • Cauki Ali,vis,mam podobny kamose,jako ses ty,a i proto jsem si te oblibila,ae je to hlavne proto,ze hezky zpivas......byla bych rada,kdyby ses mi ozval na mu mail,i-kdyz vim,ze to asi nepujde,ae byla bych mrte rada!!Zatim Pap Barushka
  • ali je strašně krásnej a talentovanej kluk. strasně sa mi líbí a doufám že se dostane do finále.
  • Ali

    Zpěvem nejepší není, ale chováním a vystupováním patří rozhodně k těm nejepším... Nepřetvařuje se.
    • Re: Ali

      vazeny jste trapny a nevychovany starejte se o sebe ane o druhy volove *16*
  • JA

    BYCH HO VOJEL.
  • Nesnáším intoleranci a té je tady hodně.A si každý žere koho chce!!! Mně je Ali velmi sympatický,ale držím palce všem,všichni si zaslouží držet palce. A k těm přiblblým heslům,že Česká Superstar?To je Česko hledá Superstar,NE českou superstar!!!!
  • Já si myslím , že Ali umí zpívat.Zpívá to tak , že mu to každý věří a hlavně to zpívá od srdce a věří tomu.Tomu kdo ho odsuzuje vzkazuju když se vám to nelíbí tak si tam jděte stoupnout za něj a teprve potom by se vám začali všichni smát..............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší