Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • riu

    ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ali
  • Kdo říká,že je Ali debil,tak je debil sám! Soudí Aliho aniž by ho znal! Nejdřív si suďte sebe a pak teprv Aliho,a taky ho dřív poznejte a pak ho začněte soudit...Já jsem měla tu čest ho poznat.Je to báječný člověk! Milý,přátelský,hodný,chytrej a upřímnej a nedělělá ze sebe žádnou BIG celebritu,chová se úplně normálně jako ostatní lidé...každýmu se podepíše,vyfotí se sním... *3* a za to ho mám moc ráda,že je takový jako je *4* a takových jako je on je málo! a btw už dokončil školu,a má za sebou i pormoci takže je MUDr. Ali Amiri *4* moooc ho obdivuju...je úžasný *14* *4* *4*
  • :)

    K Alimu mám takový zvláštní vztah *4* Hrozně se totiž podobá člověku,kterého strašně moc miluju.
  • :-(

    *9* *9* *9*
  • me staci uz to jmeno...je dost blby....a na vic CESKO hleda superstar a ne nejakyho mongoloja
    • lidus_hk

      Re:

      hlavně že ty seš dokonalej *13* *3*
    • Re:

      blbce
  • Ahoj Ali si opravdu moc úžasnej celá mo je rodina ti fandí:V šichni doufáme že to vyhraješ tak hodně štěstí
  • Pro Perského prince Aliho

    Ahoj Ali jeste jsem chtela rict ze jsem ti posilala kazdou nedeli hlasy,ale tentohkrat to bohuzel nevyslo skoda, budes tam chybet.Pa
  • už ti věřím, omare

    Omare, už jsi mě přesvědčil, že ti romové nevadí a že jsi fandil Vlastovi, ale rasista jsi tak či tak. Když říkáš, že Arabové jsou blbí, tak si posluš. RASISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! PS: Aliho taky nemusím, ale nic proti němu nemám! A Vlasta je stejně nejnejnej!!!!
  • ali je stejně ze všech nej nejlepší!
  • Pro Aliho

    Ahoj Ali!!!!Jak se ti líbilo v Kuvajtu!!!Ještě že ses vrátil!!!Prý se stěhuješ do Prahy?Znovu tě móóóc prosím abys mi poslal tvojí adresu buď e-mailem nebo sms-kou na číslo:721834801 už mám totiž pro tebe koupený dáreček a chtěla bych ti ho poslat!!!!!prosím ozvi se na E-mail: marketa.krtek@seznam.cz nebo marketalovealiamiri@seznam.cz můžeš i na tel.číslo. Měj se super!!:-) papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit