Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elinor

    Bulovka

    Ali Amiri pracuje na jako lékař na Bulovce - Kožní oddělení. Ze své zkušenosti vím , že je to velice milý , vzdělaný a inteligentní člověk. *3*
  • ALI

    ALI JE JEDNICKA A KDO RIKA ZE NE TAK MA JINY NAZOR ALE BLBEJ
  • Ali

    Myslím, že člověk s takovým talentem musí vyhrát. Držím palce a přeji HODNĚ ŠTĚSTÍ. Rony :-)
  • princ ali

    Pro mne je ali amiri charismatický krásný člověk,jeho zpěv se dotýká srdce.Kéž by takových mladých lidí bylo více - nekřičí a neskáče,je hluboce lidský.Vždy mu pošlu svůj hlas.
  • Ali,ty si prostě BestStar!!!!!!!!!!!!
  • Čau Ali. ze začátku jsem si myslela, že si úplně namyšlenej kretén,kterej chce sbalit holky aby si byl Superstar. Ale spletla jsem se. Jak si zpíval toho Nedvěda, úplně jsem na tebe změmila názor. Tak čauky Cover girl :))))))
  • Pro ALiho

    Ahoj Ali nevim sice, jestli budes cist zrovn muj prispevek, ale chtela jsem napsat, ze ti opravdu moc fandim!!!Moc me mrzi, ze jsi "vypadl¨",ale soutez je to tvrdá.Chtěla jsem ti jen rict jak moc si vážím toho, jaký jsi. Bohuzel jsem neměla možnost tě potkat osobně a nevím,jetli se mi to někdy povede,i kdyz bych si to moc přála, ale myslim, že jsi strašně citově založenej člověk jako ja. V tomhle se shodujeme. To je taky ten hlavní důvod, proč tě tak obdivuju, jsem sice o 2 roky starší než ty,ale to je snad jedno:_))Libi se mi tvuj způsob zpěvu, protože presne ty pisničky které milujes, já miluju taky.Máme společné dvě věci.Mě operovali slepé střevo ve 3 třídě, těsně před prasknutím,pry za pět minut dvanáct, málem jsem podle doktorů umřela a další vec ktreá je společná,mé studium se chýlí ke konci a také jsem si zvolila cestu jak léčit lidi a pomáhat jim. Jsem moc rada ze jsem te mohla "poznat" alespon v televizi¨. Moc na mě působí tvoje vřelost, dobrota lisdkého srdce, to zvláštní lidské teplo které z tebe vyzařuje.. Moc ti drzím pěsti,abys brzo natočil nejaké CD a brzo bylo v prodeji abych si ho mohla koupit. Mej se krásně a moc moc držím pěsti ať jsi pořád takový jako teď. Ahoj
  • uz bylo na case

  • Ali je superstar

    ALI JE JEDINOU ČESKOU SUPERSTAR!!! JE TO TEN NEJ.ČLOVÍŠEK NA ZEMI A MŮŮŮJ MILÁŠEK!!MILUJI HO A VŽDY BUDU STÁT PŘI NĚM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PŘESTAŇTE HO POMLOUVAT!!ALI MILUJI TĚ!
  • Alíííček

    Ali jsi krásnej,sexy,máš velké srdce a umíš nádherně zpívat(ůžasná kombinace) 24.června v čerčanech to bybo užasný!Dík za pusu a fotku s podpisem!pa pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit