Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anjel

    Dufam ze ste si vcera vsetci jej fanusikovia,spomenuli.Vcera to boli 4 roky co Aaliyah zomrela.Su to 4 roky ale stale ma to boli.Kazdy rok si nanu takto spomeniem..Keby existoval stroj casu tak by som sa pokusila vsetkemu zabranit!Raz sa tam stretneme Aaliyah...
  • pro Aaliyh

    Aliyah je nezapomenutelný anděl snad každý ji mněl rád.Jedno mně ale mrzí že lidé na ni pomalu zapomínají málo kdy se objeví její klip na Mtv.Doufám že existuje posmrtný život to je totiž jediná šance jak ji ještě vidět.Chybíš nám Aaliyah
  • Aaliyah

    jj mate pravdu byla to dopra zpevacka a taky herecka je ji moc skoda mela jsem ji rada a furt posloucham jeji skladbyy na ni jen tak zapomenout neda je proste dobraa a navzdy zustanee v nasich srdcich
  • Aaliyah je andel,Buh ji seslal na zemi,aby rozdavala svuj andelsky zpev,krasu,lasku,hlavne radost a viru ze neco bozskeho jeste existuje...Jenze Buh to bez ni nemohl vydrzet,tak si ji zase velmi rychle povolal zpet:(((((((( Tomu se pekne veri,snad to je pravda a Aaliyah na nas vsechny ted dohlizi a ceka na nas...no nevim jak vy, ale ja bych za ni sel hned:(
  • to je škoda že umrela ako se mate všechni *6*
  • mc-mj

    Chtěl jsem podotknout že to muselo bolet taky její rodiče a její přátelé.Ale nikdy je to bolet nepřestane protože jí milovali jako jíní lidé milují svoje děti.
    Pro mě vždycky a bude ta nejlepší zpěvačka, herečka a modelka na celém širém světě.
    Doufám že se Aaliyah díva na nás z nebe protože věřím že ttam je.
    A kdyby ještě žila a měl by jsem možnost se s ní setkat tak by jsem ji objal a řekl by jsem jí a nikam nejezdí. *9* *9* *9*
    • Re: mc-mj

      to jsi napsal moc hezky a hlavne pravdive. Na Aaliyah uz nikdo mit nebude a byl to zazrak asi proto si ji buh vzal k sobe. *4*
  • Byla fakt hodne dobrá

    Aaliah byla super, skoda, ze uz tu neni :(
  • *9* R.I.P.Aalyah R.I.P. *9* Rest In Peace King Of R&B *9*
  • Aaliyah

    Aaliyah je navzdy princezna R&B tomu ver.Nech odpociva v pokoji.Rest in peace!!!
  • http://www.youtube.com/watch?v=xcIvIladNnQ <-- Pořád dokola..=* nádherná..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit