Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fthr

    Ahojky, zdravím všechny fandy. Potřebuju od Vás poradit. S kamarádem se dohadujeme, kdo byl přítel Aaliah, já tvrdím R. Kelly a on DMX. Rozseknete nás. Díky :-)
    • Re: fthr

      Ahojky jeji posledni pritel byl Damon Dash meli pred svadbou.
  • ...

    to je ta spevacka co zomrela pri havarii lietadla, nie?napiste...dik nemala zomriet *9*
  • Akasha

    Ahoj, včera jsem viděla film Královna prokletých a zaujala mě tam postava královny Akashy. Jaké bylo moje překvapení, když na konce filmu byla poznámka: IN MEMORY OF AALIYAH 1979 - 2001 a zjisitila jsem, že ona "Akasha" je již skutečně mrtvá...je vidět, že neštěstí si skutečně nevybírá, zda je někdo bohatý, chudý, slavný....Je to smutné...a už je to tolik let...
  • Honey

    Myslím si,že kdyby v Honey hrála Aaliyah,tak by to možná podala ještě lepší než Jessica Alba. Škoda,že si tam nestihla zahrát. Proč musí dycky zemřít ten,co má život před sebou? *9*
    • mayinqa

      Re: Honey

      Jj máš pravdu kdyby si zahrála ve filmu Honey tak .. by ten výkon její byl o mnoho lepší .. za 1 .. měla bezva postavu .. prostě by to zvládla líp .. neříkám od Jessicy to bylo taky dobrý ale od Aaliyah by to bylo lepší..
  • aaliyah

    vzdy,kdyz slysim pisen I miss you tak je mi do breku,jsem jeji velkej fanousek uz od mala a jeji smrt me hodne vzala brala jsem ji jako svuj vzor a to doslova.Mate pravdu nikdo na ni nema a mit nebude byla uzasna ve vsem ale v nasich sdickach bude navzdy zit..........
  • Andílek

    je mi to moc líto a hlavně vás,co jste jí milovali.představa,že by umřela moje nej zpěvačka,je na prosto šílená a stresující.zhroutila bych se a nikdy bych se z toho nevzpamatovala.proto vás obdivuju,že jste se přes to dokázali přenést.divim se,že dokážete poslouchat její cd nebo se koukat na videoklip či fotky.to se vám musí chtít srašně brečet. *9*vlastně jsem se sem dostala úplnou náhodou a když jsem u této zpěvačky uviděla datum úmrtí strašně mě to vyděsilo.mám totiž panickou hrůzu ze smrti.když vidim,kolik lidí denně umírá,kolik dětí,tak bych pořád bulela.ale tak to prostě je.Prostě zemřela Aaliyah.Ani jsem jí před tím neznala,ale poslechla jsem si její cd a její písničky jsou celkem známý.určitě je to takovej talentovanej andílek *4* ,jak říkáte a andálci prostě žijou pořád.může vás těšit to,že ona žila naplno a za svůj krátký život toho stihla možná víc než někteří staříci.já náhodou věřim na posmrtnej život,takže podle mě ted je hvězda v nebi a pořád zpívá.......
    • Re: Andílek

      tak tohle jsi napsala moc krasne aaliyah byla a je moji nej zpevackou a diky za takovy krasny nazor vis jak je hnusni vedet ze uz nikdy nebude mit novou pisen ale stihla toho hodne
  • byla to super zpevacka
  • Jedinečná

    Strašně moc mně sere, že se nějáká Keisha Chante vydava za Aaliyah. Na Aaliyah už nikdo nebude mít !! Ani podobou ani zpěvem ani tancem a povahou už vubec !!! Pač káždy jsme jen jednou. Ani Chante ani Ciara ji nejsou rovny...já neříkam že Aaliyah byla nejlepší zpěvačka..Ale osobnost to byla velka a škodá že už nam toho nemohla ukázat víc !! Alespon by stovnala ti holky !! Byla a budeš moji Kralovnou Babygirl.
  • nej spěvačka nikdo už nebude taková jako ona je a byla prostě jediná *13* miluju její hudbu *14*
  • tak to chodi

    byla nejlepsi a nejhezci ale zak to je vzdycky umrou ty nevinny!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit