Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o pomoc

    Prosím vás, nevíte někdo kde bych si mohla stáhnout české titulky k filmu Kouzelníci z Waverly: ve filmu ? Za jakoukoliv odpověď děkuji. *3*
  • miley.the.best

    ...

    Viděla jsem ho anglicky, v celkem dobré kvalitě, a je fakt dobrej! Sice jsem jim některý části nerozuměla, ale 31. října se kouknu na DC! *14*
  • co?

    ono to bude už 31.října na disney chanel-jetix???????????to bude něco.už se moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • high-school-hilary

    Premiéra na DC už 31.října

    Filmík Wizards Of Waverly Place:The Movie bude mít na českém Disney Channelu premiéru už 31.října! *3*
    • sissi7

      Re: Premiéra na DC už 31.října

      jj..to je supér..! *14* *14*
    • prochazkovalenkalenka

      Re: Premiéra na DC už 31.října

      už se moc těším!!!!!! *15* *15* *15* *1* *1* *1* *15*
    • Re: Premiéra na DC už 31.října

      jeste doplnim ze o 12:00 *1*
    • lindias

      Re: Premiéra na DC už 31.října

      jj jako na jetixu ? myslíš ? *4*
      • mrs.bajunecqa

        Re: Re: Premiéra na DC už 31.října

        No Jetix se mění na Disney Channel
  • 11,4,milionů diváků

    Premiéru filmu v pátek 28.8.09 sledovalo 11,4 milionů diváků což je více než treba HSM 1 ,Camp Rock nebo první rada Hannyh Montany!!! Je to absolutně nejsledovanější film DC roku 2009!!! Wow už se na nej těším:)
    • 11,4,milionů diváků

      jo, a je to druhý Disney film od roku 2002 s největším počtem diváku. Nej je HSM2!!
  • high-school-hilary

    WOWP:TM ke stažení!

    Tenhle super film se dnes objevil ke stažení! Stahujte tady http://selenagomez-4ever.blog.cz/09 08/odkaz-na-stazeni-wowp-the-movie *3* Je super a doporučuju ho shlédnout!
  • ježiš

    snad to nebude v kinech. jako vždycky, miley má seriál, selena má seriál,miley má film a tak serena má další stupidní film jakoby nestačil ten její netvrdlej seriál..bože *9*
    • roniqa

      Re: ježiš

      jako třeba já jsem ještě před nedávnem Selenu moc nemusela a Miley se mi zdála lepší, ale abych pravdu řekla, tak se mi zdá, že Miley neumí moc dobře hrát. Selena jo ale zase jako zpěvačka se mi líbí více Miley (ale někeré písničky jakože od Hanny Montany jsou hrůza hlavně ty k 3. sérii).No takže jako si myslím že Kouzelníci z Waverly film bude lepší než Hannah montana film, páč mě aji teďkom momentálně více baví Kouzelníci než HM. Jo a jinak ty "ježišu" nevím jestli byl dobrej nápad psát kritickej komentář k tomuto filmu *16*
    • mrs.bajunecqa

      Re: ježiš

      Jóóó jasně Selena se děsně opičí to víže jo! Kdyby Selena přišla do ČR jako první určo by jí všichni žrali a kdyby potom přišla Miley všichni by ji považovali za loosera a jen málo teens by ji obdivovalo!
    • Re: ježiš

      Táhni do prdele. *16* *16*
    • Re: ježiš

      nen neboj se, nebude to v kinech, je to televizni film jako hsm 1 a 2! a ty jsi akurat natvrdla
      • Re: Re: ježiš

        To nebylo na tebe ten muj komentář!
  • pavlusqa

    WOWP u nás!

    Ale tj blbost v létě příštího roku asi těžko!!! Má se vysílaat ješte letos na podzim!!!!!!!!
    • mrs.bajunecqa

      Re: WOWP u nás!

      děsně s ena něj těšííím :)
  • Propadák

    Jestli to bude propadák jako Hannah Montana : The Movie tak budu naštavnej.Na Hannah Montana jsem se tešil dlouho a vůbec se mi to nelíbilo (kromě začátku).A zrovna včera jsem kokal WOWP a přemýšlel jsem na námět filmu (to jsem samozřejmě ještě nevědel že ten fiilm už je :D).Nic mě nenapadlo,no a tak jsem zvědavej jaký to bude... *1* *1* Jinak se těšim na Selenu,Jaka,Davida (Alex,Max,Justin)
    • alusqa99

      Re: Propadák

      Náhodou mě se film Hannah Móntana strášně libil *14* *3* .Ale to je každýho věc já si myslím že to docela i bylo trošičku lepší než seriál, ale to je fuk.Na Wizards of Waverly Place se taky dívám, protože je vždycky večer před seriálem h2o stačí přidat vodu a h2o je pro mně nejj z Jetixu. ale Hannah Montana a kouzelníci z waverly Place sou taky super. Jinak bude teda v kině? jstli jo tak na něj určitě půjdu. *14* *3*
      • Re: Re: Propadák

        ne, bude to jenom televizni film jako hsm 1 a 2, camp rock...
    • vashley

      Re: Propadák

      Ale v kinech to nebude... *3*
      • Re: Re: Propadák

        Jakto? *7*
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: Propadák

          Tak ani HSM 2 nebylo v kinech a taky to bylo velmi úspěšné... Dokonce ani Camp Rock 2 nebude v kinech...
          • hannahgirl

            Re: Re: Re: Re: Propadák

            To je pravda ale je to trochu škoda!
  • vashley

    film

    už se na ten film těším až se na něho zase kouknu an netu! ípp *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit