Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidca

    Kouzelníci z Waverly Place:Film

    Tento příběh je fakt dobrej je to ten nejlepši film na světě kdybych ho měl protože se ho 2krát viděl na Dysey Chanell ale chtělbych ho mít doma už napořád kéřby. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film

    Ten fil by fakt dobrej. Nejvíc mě dojala ta scéna na konci, když zmizel ten Jastin. Jinak se mě ten film líbil. Byly tam i dobrý vtípky. Třeba, když Max vyčaroval ty zvířata nebo Alex se hrabala Jastinovi v jeho tašce a ta jí vcucla *1* *1* *1* *1* *1* *1* . Prostě na ten film sem se těšil. Zvlášť po tom, jak sem viděl ty ukázky. Ten film je dobrej, ale nejlepší je podle mě Hannah Montana a tohle na drůhým místě. Samozřejmě myslím na DC, protože sou i filmy, které se mě líbí víc
    • alusqa99

      Re: Film

      jj přesně Hannah Montana je lepší než Kouzelníci z Waverly ten film se mi líbil ale seriál je takovej noo nwm. Prostě Miley je lepší hezčí než selena a myslete si co chcete kaýdej má svůj názor.!!!!!!
      • lenkajoanidisovajonas

        Re: Re: Film

        selena je hezčí než hannah kouzelníci jsou lepší než hannah montana tak zavrete pusy a nedohadujte se tu..a jionaač film BEST!! *16* *16* *13* *13*
    • Re: Film

      vim ze je hannah montana oblibena ale selena je mozna hezci nez hannah.hannah ma takovy trochu divny zuby no neni moc moje oblibenkyne.a na ten film sem se taky koukala a bylo smutny jako odesel ten justin nebo ten max a nebo jak byli vtom lese alex a justin u toho ohynku no nadhera
      • Re: Re: Film

        Ty si všimáš zubů, jo? To je divný, ne? Ale jinak ty kouzelníci jsou dobrý, no. S tím máš pravdu.
  • luida

    Super

    Mega super film!! Málem je rozbrečelo, když Alex plakala, když ztratila Justina. *4*
    • sweet.anne

      Re: Super

      Já jsem brečela.. Asi u tří scén. *9*
      • disneygirl

        Re: Re: Super

        jo to já taky je to super film
  • super

    ten film byl dneska na disney channel byl super *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* jestli jste to neviděly kouknete se dnes v 19:00 *4* *4* *4* *4* *14*
  • vanessavk

    KRááááááááááááSA

    bolo to super milujem tento film *14* *14* *14*
  • sweet.anne

    Wizards of Waverly Place: The Movie

    Právě jsem se na to dodívala. Bylo to uplně fantastický a některý pasáže fakt dojemný. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. *14*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Ano, taky jsem se na to koukala a strašně se mi to líbí! :) Byl to fakt nádhernej film :) Určitě se na něj kouknu znova :) *14* *3* *1*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Jj, tky se mě to moc líbílo, čekala jsem že to bude nějaká blbost ale nebyla *1*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14* *4*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      JJ přesně... Vůbec jsem nečekala že to bude tak skvělej film:) povedl se a moc:)
  • DVD

    Nevieme, kedy to vyjde na DVD v CR a SR???
    • luida

      Re: DVD

      Já už to mám na DVD! Ale jenom film.
  • ashleynka0012

    ....

    Sem newwwwwky správcetak si mě pls přidejte do přáátel dííkíes mucíííííík
  • WOWP NA DC

    WOWP the movie na DC
    31.10-19:00-21:00
    1.11 -15:00-18:00 + 2 díli seriálu
  • DOST

    *16* *16* NEHADEJTE SE!!! *16* *16*
    1.Selena se po Miley nemusí opičit(třeba jo já nevim se jí třeba zeptejte)může v ní vidět vzor a inspiruje se jí.
    2.DC chce udělat z Sel a Wizadrds druhou Hannah a když je to uspěšný tak proč neudělat film??
    3.Udělat film si Sel asi nevydupala *1* film chtěl DC..Myslim že Sel má dost nabídek od jiných.
    4.Nevíme co se mezi nima děje ale když se na tohle kouknete je to divný ale může to bejt i shoda náhod...


    HM1-WOWP1
    HM2-WOWP2
    HM film -WOWP Film
    Po HM2 a filmu -Breakout
    Po WOWP 2 filmu -Kiss and Tell
    Miley a Max kolekce-Selenina kolekce Dream..(dál nevím)

    Myslim že opičení by byla asi jenom ta kolekce *3* Je to sice divný ale polovinu z toho chtel Disney Channel..
    • lenkajoanidisovajonas

      Re: DOST

      mas pravdu *1*
    • Re: DOST

      uz je predse i HM3 a v Amrice byli odvisilany 3 epizody WOWP3
    • Re: DOST

      to je fakt blbost selena se poní vůbec neopičí *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: DOST

      No já si myslím že ani ta kolekce není opičení!!! Miley kolekce vyšla ven toto léto ale jedny z prvních Seleninych kusů oblečení byly prodávány ješte předtím !! Třeba jedny z jejich navženych bot jsou již venku neco více než rok:)
      • Re: Re: DOST

        no tak vidite ze ani ta kolekce nejni okopcena *1* *1* Já myslim že sou takovy kamaradky jeno kvuli Demi:D
        12.2.2009-Justin,Sel,Miles,Demi šli společně do nějký čínský restarace
        http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/02/miley-selena-demi-koi-restaurant.jpg
        http://www.gossipcenter.com/files/images/miley-selena-justin-koi.jpg
        http://www.gossipcenter.com/miley-cyrus/photo/miley-cyrus-selena-gomez
        *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit