Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

    Jj, tky se mě to moc líbílo, čekala jsem že to bude nějaká blbost ale nebyla *1*
  • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

    Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14* *4*
  • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

    Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14*
  • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

    JJ přesně... Vůbec jsem nečekala že to bude tak skvělej film:) povedl se a moc:)
  • sweet.anne

    Wizards of Waverly Place: The Movie

    Právě jsem se na to dodívala. Bylo to uplně fantastický a některý pasáže fakt dojemný. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. *14*
  • DVD

    Nevieme, kedy to vyjde na DVD v CR a SR???
  • ashleynka0012

    ....

    Sem newwwwwky správcetak si mě pls přidejte do přáátel dííkíes mucíííííík
  • WOWP NA DC

    WOWP the movie na DC
    31.10-19:00-21:00
    1.11 -15:00-18:00 + 2 díli seriálu
  • Re: Re: DOST

    no tak vidite ze ani ta kolekce nejni okopcena *1* *1* Já myslim že sou takovy kamaradky jeno kvuli Demi:D
    12.2.2009-Justin,Sel,Miles,Demi šli společně do nějký čínský restarace
    http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/02/miley-selena-demi-koi-restaurant.jpg
    http://www.gossipcenter.com/files/images/miley-selena-justin-koi.jpg
    http://www.gossipcenter.com/miley-cyrus/photo/miley-cyrus-selena-gomez
    *14* *14* *14* *14*
  • Re: DOST

    No já si myslím že ani ta kolekce není opičení!!! Miley kolekce vyšla ven toto léto ale jedny z prvních Seleninych kusů oblečení byly prodávány ješte předtím !! Třeba jedny z jejich navženych bot jsou již venku neco více než rok:)
  • DOST

    *16* *16* NEHADEJTE SE!!! *16* *16*
    1.Selena se po Miley nemusí opičit(třeba jo já nevim se jí třeba zeptejte)může v ní vidět vzor a inspiruje se jí.
    2.DC chce udělat z Sel a Wizadrds druhou Hannah a když je to uspěšný tak proč neudělat film??
    3.Udělat film si Sel asi nevydupala *1* film chtěl DC..Myslim že Sel má dost nabídek od jiných.
    4.Nevíme co se mezi nima děje ale když se na tohle kouknete je to divný ale může to bejt i shoda náhod...


    HM1-WOWP1
    HM2-WOWP2
    HM film -WOWP Film
    Po HM2 a filmu -Breakout
    Po WOWP 2 filmu -Kiss and Tell
    Miley a Max kolekce-Selenina kolekce Dream..(dál nevím)

    Myslim že opičení by byla asi jenom ta kolekce *3* Je to sice divný ale polovinu z toho chtel Disney Channel..
  • Prosím o pomoc

    Prosím vás, nevíte někdo kde bych si mohla stáhnout české titulky k filmu Kouzelníci z Waverly: ve filmu ? Za jakoukoliv odpověď děkuji. *3*
  • miley.the.best

    ...

    Viděla jsem ho anglicky, v celkem dobré kvalitě, a je fakt dobrej! Sice jsem jim některý části nerozuměla, ale 31. října se kouknu na DC! *14*
  • sissi7

    Re: Premiéra na DC už 31.října

    jj..to je supér..! *14* *14*
  • daajana12

    Re: Selena Gomez

    jj až na to,že Hannah Montana není dobrá a nwm jak jí lidi můžou mít rádi když vlatně neexistuje je to jen Miley s blonďatou parukou *8* *13* je to fakt hrůza *16* *10* *9*
  • prochazkovalenkalenka

    Re: Premiéra na DC už 31.října

    už se moc těším!!!!!! *15* *15* *15* *1* *1* *1* *15*
  • co?

    ono to bude už 31.října na disney chanel-jetix???????????to bude něco.už se moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Premiéra na DC už 31.října

    jeste doplnim ze o 12:00 *1*
  • roniqa

    Re: ježiš

    jako třeba já jsem ještě před nedávnem Selenu moc nemusela a Miley se mi zdála lepší, ale abych pravdu řekla, tak se mi zdá, že Miley neumí moc dobře hrát. Selena jo ale zase jako zpěvačka se mi líbí více Miley (ale někeré písničky jakože od Hanny Montany jsou hrůza hlavně ty k 3. sérii).No takže jako si myslím že Kouzelníci z Waverly film bude lepší než Hannah montana film, páč mě aji teďkom momentálně více baví Kouzelníci než HM. Jo a jinak ty "ježišu" nevím jestli byl dobrej nápad psát kritickej komentář k tomuto filmu *16*
  • mrs.bajunecqa

    Re: ježiš

    Jóóó jasně Selena se děsně opičí to víže jo! Kdyby Selena přišla do ČR jako první určo by jí všichni žrali a kdyby potom přišla Miley všichni by ji považovali za loosera a jen málo teens by ji obdivovalo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit