Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fgs

    hej pls reknete mi kde se mam na to juknout dik moc pap *7*
  • disneygirl

    Re: Re: Super

    jo to já taky je to super film
  • macik77

    Re: Film

    dík..sice jsem to viděla ale ráda se kouknu znovu proože se mi to líbilo.. *3*
  • denysek2

    Film

    Ahoj jestli se chcete podívat na ten film, klikněte sem http://www.youtube.com/watch?v=8fvi PO9keGc

    Je to dobrá kvalita i zvuk !!!
  • selenka.1

    Film

    Ten film je nejkrásnější.....nej scénka u toho ohně...miluju ten film *14* *14* *14* *14*
  • kouzelnici

    Ten film je úžasný a ta scénka jak Alex brečela kvůli Justinovy to bylo tak dojemný že to rozbrečelo i mě no prostě skvělej film já jsem se na něj dívala 3 krát na disey channel *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Kouzelnici z Waverly

    je to ten nejlepsi film ale sklamalo me ze tu moc na konci vyhrala Alex to sem si rikal chudak Justin a taky bylo moc hezky jak sedeli u ohne *3* *3* nejlepsi postava je podle me Justin!! chtel bych se snima setkat na zivo to by bylo supeer *14* *14* ale to se nestane skoda ze ten film nemam na DVD a nikde neni ke stazeni a ke shlednuti cesky *9* *9*
  • _veru-shenka_

    Selena

    Je to prostě nejluxusnější film..nejvic dojemný pro mě bylo jak seděli Justin a Alex u toho ohně:))to bylo kraásny a pak jak justin mizel u toho sem brečela:-))) prostě jedna velká nadheráá:-) Luxuuus:-* *8*
  • Re: Re: Film

    Ty si všimáš zubů, jo? To je divný, ne? Ale jinak ty kouzelníci jsou dobrý, no. S tím máš pravdu.
  • davidca

    Kouzelníci z Waverly Place:Film

    Tento příběh je fakt dobrej je to ten nejlepši film na světě kdybych ho měl protože se ho 2krát viděl na Dysey Chanell ale chtělbych ho mít doma už napořád kéřby. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Film

    vim ze je hannah montana oblibena ale selena je mozna hezci nez hannah.hannah ma takovy trochu divny zuby no neni moc moje oblibenkyne.a na ten film sem se taky koukala a bylo smutny jako odesel ten justin nebo ten max a nebo jak byli vtom lese alex a justin u toho ohynku no nadhera
  • Film

    Ten fil by fakt dobrej. Nejvíc mě dojala ta scéna na konci, když zmizel ten Jastin. Jinak se mě ten film líbil. Byly tam i dobrý vtípky. Třeba, když Max vyčaroval ty zvířata nebo Alex se hrabala Jastinovi v jeho tašce a ta jí vcucla *1* *1* *1* *1* *1* *1* . Prostě na ten film sem se těšil. Zvlášť po tom, jak sem viděl ty ukázky. Ten film je dobrej, ale nejlepší je podle mě Hannah Montana a tohle na drůhým místě. Samozřejmě myslím na DC, protože sou i filmy, které se mě líbí víc
  • Re: DOST

    uz je predse i HM3 a v Amrice byli odvisilany 3 epizody WOWP3
  • sweet.anne

    Re: Super

    Já jsem brečela.. Asi u tří scén. *9*
  • luida

    Re: DVD

    Já už to mám na DVD! Ale jenom film.
  • luida

    Super

    Mega super film!! Málem je rozbrečelo, když Alex plakala, když ztratila Justina. *4*
  • Re: DOST

    to je fakt blbost selena se poní vůbec neopičí *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • super

    ten film byl dneska na disney channel byl super *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* jestli jste to neviděly kouknete se dnes v 19:00 *4* *4* *4* *4* *14*
  • vanessavk

    KRááááááááááááSA

    bolo to super milujem tento film *14* *14* *14*
  • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

    Ano, taky jsem se na to koukala a strašně se mi to líbí! :) Byl to fakt nádhernej film :) Určitě se na něj kouknu znova :) *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit