Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál Ulice je v této době nejlepší nevynechám jediný díl.

    Ahoj a mějte se hezky. *14*
    • Závisláci :-)
    • ano ano.ja taky nevynechavam jediny dil divam se na ulici uz od 6 let *4*
  • jůůůhůů ulicee :)) bez té den neskončíme
    • Vys*er si oko, *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jakub z Ulice...

    Čauky, neví někdo pls jak se jmenuje ten herec, co hraje Jakuba *7* (= syn Oldy)Díky *3*
    • kyrstyn

      Clarrie ..

      ahojky jakuba hraje (Richard Zevel) *14* *14* *14*
  • lumeco

    Jaroslav Hejl

    Čauky lidi, já se zrovna nějak moc na ulici nedívám, ale vím že postavu Jaroslava Hejla nehraje Marek Taclík, ale hraje ho Martin Hofmann. *13*
    • terulinkab

      Re: Jaroslav Hejl

      jo máš pravdu
  • ulice je sice dobrá ale zajímalo by mne zajímalo co tam hraje Veronika žílkova odpověste jestli víte prosím děkuji vám co mi odepíšete *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • nika1979

    ulice

    ulice
    tedka trochu smutna
    stoho co jitka a liduška. maji strah s vladimíra kukački...........
    monika tež ma strach o sejgru........
    a kadeřnictvy tež............... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    °°°°°°
    °°°°°°;;
    • nespesna

      Re: ulice

      Jo to máš pravdu. *9*
  • Jakub z ulice jeho seriálový táta Oldřich Farsý:-*

    ahoooj newíte jak se jmenuje Jakub z ulice jak má za tátu Oldřicha Farského?Děkuju *7*
    • nespesna

      Re: Jakub z ulice jeho seriálový táta Oldřich Farsý:-*

      To nikdo neví protože to tam není napsáno. *9*
    • Re: Jakub z ulice jeho seriálový táta Oldřich Farsý:-*

      No to fakt newim to sem chtěla taky vědět jak se v seriálu Jakub Eliot dooprawdy jmenuje newíte někdo? *5*
  • Musím říct, že i když Ulice běží tolik let, tak je to stále super seriál se zajímavým dějem, moc ráda se na něj dívám! Takže jen tak dáál! :)
  • Jennie
    nejhorší seriál...jak je to už 9 let, tak je to strašně stereotypní a nudný, o ničem...prostě ubohý...nechápu jak se na to někdo může dívat *8* *7*
    • Ty vole!!!! Jak toto můžeš říct?! Jestli nechceš tak se na to nedívej ale koho to zajímá?!
    • Podle mě je to super seriál a když se to někomu nelíbí tak podle mě by se tady měli psát jen pěkné věci *3* *16*
  • Radeji budu cely den pozorovat mistni hnojisko nez tuhle hruzu : myslim, ze to bude podstatne konstruktivneji straveny cas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit