txt

Diskuze k článku: Ulice

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (167 příspěvků)

1 2 3 4 9 Starší

• Radek (anonym)
    5 se líbí, 2 se nelíbí

Seriál Ulice je prostě super. Rád se na něho koukám a vůbec mi nevadí kolik to má dílu že to stále pokračuje. Pro mě je to jeden z nejlepších seriálu co muže být a že to stále běží a nemá to konec to je na tom to nejlepší no prostě je to super a spon se mám na co koukat. A herci v seriálu jsou taky prostě super nemají chybu.

23.8.2016
  • Luky1987 osobnosti.cz
    3 se líbí, 7 se nelíbí

Kravina na entou celá Ulice

16.4.2016
  • Kachna (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

Podle mě je tu chyba!!! :-( Kláru Pěšcovou hrála Hana Igonda Ševčíková ;-)

16.3.2016
  • jerry6 (anonym)
    2 se líbí

mě se líbí ale mohla by mít i konec a lidi proč se tu hádáte je to jen seriál každý má rád něco jinýho *1*

23.2.2016
  • Lenka (anonym)
    3 se líbí, 4 se nelíbí

mně se chce blít z Rojkové..tlemí se jak píča....herečka k hovnu.asi by se měla na sebe v tv někdy podívat...tlemí se v každém záběru i když k smíchu není důvod,nebo je postižená?

11.1.2016
  • Luky1987 osobnosti.cz
    5 se líbí, 4 se nelíbí

Já nesleduji tyhle naše současné seriály typu Ulice, Ordinace, Gympl, Cesty Domu atd. nedá se na to vubec koukat

12.11.2015 upraveno
  • Občasný divák (anonym)
    5 se líbí, 5 se nelíbí

Vadí mi, že z Digi udělali mámu dvou dětí. Ta herečka mámu vůbec hrát neumí, přímo z ní sálá, že děti nemá a vůbec to s nimi neumí. *6*

30.10.2015
  • KATKA (anonym)
    5 se líbí

digi má dvě děti I ve skutečnosti.... *1*

16.12.2015
  • vivinka facebook.com
    5 se líbí, 2 se nelíbí

super ulice je dobrá baví mě *7*

18.9.2015
  • ESTÉT (anonym)
    6 se líbí, 2 se nelíbí

Nejvíce v ulici hrají hrnky. Pořád se někde pije z hrnků. Hlavně v rodině Martina. V každé epizodě jsou ale ty hrnky jiné. Ta rodina je už nudná a vůbec do ulice nezapadá, ta dějová linka je úplně zbytečná.

27.5.2015
  • Kája (anonym)
    5 se líbí, 2 se nelíbí

S hrnky máš tedy pravdu, pořád tam někdo něco lemtá a to nejen v rodině Martina, ale všady, kde to je jen možné.Vidět někoho bez hrnku či sklenice, to je skoro zázrak.

20.9.2015
  • anonym (anonym)
    4 se líbí, 4 se nelíbí

Na Ulici se dívám, ale už mně přestává bavit.

25.3.2015

1 2 3 4 9 Starší