Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle seriál je totální bezcenná lůza, jako spousty dalších, které Nova a Prima natáčejí...namátkou Pojišťovna, Ordinace, Cesty života nebo jak se to jmenuje apod. Samá nevěra, chlast, drogy, lži, sex, podvody a spousta dalšího...opravdu výborný seriál pro nejmladší generaci,který je vhodný promítat v hlavním vysílacím čase. Brak největší...nechme děti se koukat na takové slátaniny,kde láska, čest, pravda a slušné chování nemají sebemenší místo. Co na tom, že tato slova se tam téměř nevyskytují, hlavně,že budou vědět, co to je potrat, jak vypadá nevěra (viz Ulice,..), jaké to je dát tatínkovi facku (viz. tuším Ordinace,...), jaké to je zmlátit manželku (Ulice). Ano, to je to nejdůležitější pro život. Potom se všichni divte, že dnešní mládež je samej feťák, alkoholik, kuřák, sprosťák, prostitutka apod. K tomu tyto stupidní braky naše děti vedou (a nejenom děti). Aby se z nich stala bezcenná lůza se zdevastovanou morálkou. Nejsem žádná učitelka, ani vystudovaná moralistka, ale dokážu pochopit, kdy je limit překročen. Což spousta lidí bohužel zjevně nedokáže. Zlatej Cirkus Humberto......
  • Nejvíce v ulici hrají hrnky. Pořád se někde pije z hrnků. Hlavně v rodině Martina. V každé epizodě jsou ale ty hrnky jiné. Ta rodina je už nudná a vůbec do ulice nezapadá, ta dějová linka je úplně zbytečná.
    • S hrnky máš tedy pravdu, pořád tam někdo něco lemtá a to nejen v rodině Martina, ale všady, kde to je jen možné.Vidět někoho bez hrnku či sklenice, to je skoro zázrak.
  • hrozně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dívám se na to každej den

    a nejvíc mě baví Emma
    • Konečně nákí pořádný příspěvek!!!!!!!!!!
    • Tak to je mi te lito...
  • vivinka
    super ulice je dobrá baví mě *7*
  • nika1979

    ulice 2008))))))))))§2009

    ulice nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
    aj herci................ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ulice 2008))))))))))§2009

      Nevíte jak se jmenuje herec, co hraje Hynka pls? on je uuuzasneeej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

        PROSIM VÁS NEVÍTE JAK SE JMENUJE EMA TOUŽIMSKÁ TA HOLČIČKA CO NEMLUVÍ ??????????????????????????????????? ????????
        • Re: Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

          Eva Toužimská se jmenuje Anna-Marie Valentová
          • Re: Re: Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

            děkuju
            • Re: Re: Re: Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

              jj nemáš zač
      • Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

        Jestli myslíš - Hynka Urbana - tak to je Roman Vojtek (www.romanvojtek.cz)
    • Re: ulice 2008))))))))))§2009

      ahoj neviš jak se jmenuje gábinka? zatim ahoj
      • nika1979

        Re: Re: ulice 2008))))))))))§2009

        gabrieala. pumrova.. hinek. toneji proni chlap,.....že. je namišlej ras či štěpan ale ten si brusi zuby na teu. nekonečnou......
  • Seriál Ulice je prostě super. Rád se na něho koukám a vůbec mi nevadí kolik to má dílu že to stále pokračuje. Pro mě je to jeden z nejlepších seriálu co muže být a že to stále běží a nemá to konec to je na tom to nejlepší no prostě je to super a spon se mám na co koukat. A herci v seriálu jsou taky prostě super nemají chybu.
  • pesulda

    lowe

    ulice je upa neeejik serial!!! *14* *14* *14*
  • Vasilij Ševčenko

    Nevíte prave jmeno Vasila?? <3 *14*
    • nespesna

      Re: Vasilij Ševčenko

      Tak to tam není napsané. *4*
    • Re: Vasilij Ševčenko

      Vasilie Ševčenka hraje Robert Jašków
  • mooon.iqueee

    Potrebuji Nutně pomoct!!

    Awojte
    Potřebuji pomoct jsem v sons proste potrebuji hlasnout pro ulici tady http://barboralipova.blog.cz/1001/f inale-sons#komentare je to fkt nutne kamoska ze tridy se kterou sem do finale si zacne schanet hlasy tk moooc prosim je to pro me moc dulezite ptz ji chci dokazat ze lide maji radeji ulici nez super drbnu a ona se na ni vubec nediva tk moocky prosim *8*
  • komu se to nelíbí ...ať si p.del políbí....chachacha, fakt mě baví, jak se rozčilujete, vy co to nesledujete a víte, že je to hnus, hrůza, žumpa.... Asi o tom nevíte, ale nikdo vás nenutí se na seriál dívat, nebo ano *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit